Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H A30 παροτι αρκετα παλιο μοντελο εχει παρα πολυ καλα χαρακτηριστικα και το σημαντικοτερο οπτικο σταθεροποιητη που πραγματικα κανει πολυ καλη δουλεια.

Πριν 2 καλοκαιρακια που ημουν μεταξυ αυτης και της Τ30 θα την επαιρνα αλλα με κερδισε η οθονη αφης και το εκπληκτικο σωμα της Τ30,

οποτε αν καποιος θελει μια πραγματικα πολυ καλη μηχανη με πολυ γρηγορα ccd ειναι τζαμπα

 

Tην εχω και εγω περιπου 3 βδομαδες ,79 απο Carrefour,και συμφωνω.περνει καρτες SDHC ,πολυ καλη πραγματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

και νέα αλλαγή στο τροφοδοτικό της προσφοράς του eshop (η τρίτη!!)

τώρα δίνουν coolermaster 400άρι στα 35.5 ευρώ (από 44)!

ενώ στο email μου έγραφε etasis 650, όταν πάτησα τον σύνδεσμο για να παραγγείλω με έστειλε στο coolermaster :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θα μπορούσες να μας έδινες Link?

τοχει στο φυλλαδιο του,3 τομεσημερι ειχε αρκετα,τσιμπησα 1,παιζει απο χθες τουλαχιστον...

στο καρφ Μακεδονια,37 scarlet 6000 lg...599€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μια λυση 8α ηταν οι mods να σβηνουν οτι ποστ δεν εχει σχεση με προσφορες..Ας σβησουν και το δικο μου....

Τί νομίζεις ότι κάνουμε; :P

 

Το μαμησαμε παλι το τοπικ

Ναι, όντως. :mad:

 

2. Τα μέλη οφείλουν να συμμετέχουν με ευπρέπεια και κατά τρόπο που σέβεται την ισχύουσα νομοθεσία, τα υπόλοιπα μέλη και την ομαλή λειτουργία του forum, κατά την κρίση των συντονιστών, προκειμένου να διατηρούν το δικαίωμα της συμμετοχής στο forum.

Καιρός να το διαβάσουν όσοι παρέλειψαν κατά την εγγραφή τους.

 

Το έχουμε κάνει άχρηστο το θέμα...

Ας μείνουμε μόνο στο να ανακοινώνουμε προσφορές (ή και να τις σχολιάζουμε αν πρόκειται για σχόλιο που θα φανεί χρήσιμο).

Είναι βαρετό να συνδεόμαστε και να διαβάζουμε 30 μηνύματα μέχρι να δούμε κάποια προσφορά!

Χαίρομαι που έστω κάποιοι ξεκινάνε και καταλαβαίνουν. ;)

 

Ελεοοος,ψαχνω μια ωρα να δω μια προσφορα!!!

Και εγώ το ίδιο, και μόνο 2 μέρες άφησα το thread free. :P Είδατε πως το κάνατε; 120 offtopic posts σβηστήκαν.

 

 

 

Γιατι δεν κανουμε το δευτερο θεμα που ειπαμε μονο με συζητηση των προσφορων ?

Υπομονή, μέχρι να κρίνω ότι είσαστε έτοιμοι για να συζητήσετε σε κόσμιο επίπεδο.

Εφόσον αποδείχτηκε πως ακόμη και με spoilers αδυνατείτε να το πράξετε αυτό, μέχρι τότε...

 

Ρε παιδιά ξεκολλάτε πια με αυτό το θέμα, ας μείνουμε on topic plz

 

Παιδιά ΕΕ ΕΕΕΕ!!! Ήρεμα...Εδώ ποστάρουμε προσφορές. ...

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...