Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην αρπαζεσαι αλλα τσεκαρε πρωτα πριν γραφεις.Απο το Saturn Γερακα στα εγκαινια,αλλα ειδα εδω οτι και στο Media Markt ειχε το πακετο αυτο 300 euros:p

 

Όντως δεν είχα τσεκάρει κοίταξα μόνο την τελευταία σελίδα,ευχαριστώ πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
παιδακια τα Ζ10 μαλλον περισεψαν στα καταστηματα OTE που εκλεισαν και τα πηρε το Eshop. Περα απο αυτο το κινητο πεταει, δεν εχει αργο μενου απλα περιεργο μενου πραγμα λογικο εφοσον ειναι μοτορολα.

 

Με γειά το Z10!

 

Η δική μου παραγγελία δεν είχε τύχη τελικά, με πρόκαμαν οι χοντρέμποροι γαμώτο! Μου ήρθε πριν λίγη ώρα e-mail για πρόβλημα διαθεσιμότητας. Στο ίδιο e-mail, αντί του Z10 μου αντιπρότειναν 2 άλλα κινητά (Motorola ROKR E8, Palm Treo 750), αμφότερα με τελική τιμή 209€, σε τιμή προσφοράς (79 το ένα, 119 το άλλο). Τσίμπησα το φτηνό, μαζί με μία καρτούλα μνήμης. Άντε, να δούμε αυτήν την φορά. :rolleyes:

 

 

 

edit: Damn, τσάμπα έγραφα. Με πρόλαβε ο/η insi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς είναι ανεπίσημη προσφορά που ισχύει μόνο για τους παραλήπτες του e-mail...

 

Ααα μάλιστα, ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο που λες Μάριε, ίσως. Αν και φαντάζομαι πως δεν είναι μόνο στο χέρι του δ/ντη PR η έγκριση τέτοιων αντιπροσφορών. Σε κάθε περίπτωση είναι θετική ως κίνηση. Ειδικά για μένα, που επ' ουδενί δε θα έδινα 209€ (κανονική τιμή ROKR E8) ή 309€ (κανονική τιμή Z10) για κιν.τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειά το Z10!

 

Η δική μου παραγγελία δεν είχε τύχη τελικά, με πρόκαμαν οι χοντρέμποροι γαμώτο! Μου ήρθε πριν λίγη ώρα e-mail για πρόβλημα διαθεσιμότητας. Στο ίδιο e-mail, αντί του Z10 μου αντιπρότειναν 2 άλλα κινητά (Motorola ROKR E8, Palm Treo 750), αμφότερα με τελική τιμή 209€, σε τιμή προσφοράς (79 το ένα, 119 το άλλο). Τσίμπησα το φτηνό, μαζί με μία καρτούλα μνήμης. Άντε, να δούμε αυτήν την φορά. :rolleyes:

 

 

 

edit: Damn, τσάμπα έγραφα. Με πρόλαβε ο/η insi...

Πάντως για 79 ευρώ,είναι τρομερή ευκαιρία το Ε8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα με τα κινητά τηλέφωνα. Βάσει των χαρακτηριστικών και μόνο κρίνοντας (και συγκρίνοντας με άλλα κινητά κοντά στα 79€), τείνω να συμφωνήσω μαζί σου. Επίσης βάσει των χαρακτηριστικών όμως, θα έλεγα πως το Z10 στα 109€ ήταν ακόμη πιο καλή ευκαιρία. Κρίμα που δε μας έκατσε σε αρκετούς που, κατά τ' άλλα, προλάβαμε να παραγγείλουμε πριν αφαιρεθεί το link από το e-shop.gr newsletter.

 

 

Άσχετα με τα παραπάνω τώρα: Ήθελα να κάνω μία πρόταση προς τους συμμετέχοντες στο thread. Επειδή:

1.
Υπάρχουν πολλοί «γκρινιάρηδες» που κατακρίνουν την ψιλή κουβεντούλα σε αυτό το thread και θα ήθελαν να βλέπουν posts ενημερωτικά περί προσφορών και μόνο τέτοια

2.
Δεν έχουν άδικο στην τελική

3.
Η κουβεντούλα είναι ανθρώπινη και προσωπικά δεν βρίσκω κακό να γίνεται σε αυτό το thread. Τα σχόλια που προκύπτουν από αυτήν μπορεί να φανούν χρήσιμα σε κάποιους

...μπορούμε να βρούμε μία μέση λύση που να ικανοποιεί και τους μεν και τους δε; Εγώ προτείνω τη δημοσίευση «άσχετων» posts ολόκληρα μέσα σε SPOILER tags. Τα legit posts περί προσφορών κανονικά, όπως μέχρι τώρα. Τί λέτε... ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη λυση,ετσι και αλιως 2 επιλογες υπαρχουν η θα γινει αυτο που λεει ο parsifal η θα δημιουργηθει ενα νεο θεμα για συζητηση των προσφορων.Κατι αλλο δεν μου περναει απο το μυαλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Η κουβεντούλα είναι ανθρώπινη και προσωπικά δεν βρίσκω κακό να γίνεται σε αυτό το thread. Τα σχόλια που προκύπτουν από αυτήν μπορεί να φανούν χρήσιμα σε κάποιους...

Γι αυτό,μαζί και με το δικό μου,θα πω του Γιώργου να σου ρίξει ένα offtopic-infraction,να γλύφεις τα δάχτυλά σου.

 

Το βρήκαμε τώρα,κι η κοσκινού τον άντρα της με τους πραματευτάδες.heheld7.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να πούμε κ καμία προσφορα... http://www.carrefour.gr/gr/asp/active_spot.asp?L=1&N=

-20% για ολες της λαμπες οικονομιας εως το τελος του μηνα...

Ευκαιρία να αλλάξουμε τις λαμπες μας, να μειώσουμε κ την κατανάλωση κ τους παραγώμενους ρύπους μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να πούμε κ καμία προσφορα... http://www.carrefour.gr/gr/asp/active_spot.asp?L=1&N=

-20% για ολες της λαμπες οικονομιας εως το τελος του μηνα...

Ευκαιρία να αλλάξουμε τις λαμπες μας, να μειώσουμε κ την κατανάλωση κ τους παραγώμενους ρύπους μας!

 

μια λαμπα να εχουν καμενη μεσα ,παει το κερδος της εκπτωσης.:fear:την εχω πατησει πολλες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...