Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Λοιπόν παιδιά full hd 24άρα Funai με ενσωμάτωμενο ψηφιάκο δέκτη και ενσωμάτωμενο dvd και hdmi ,χρόνος απόκρισης 6 ms 340 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ!!!!Τρέξτε να προλάβετε.....

 

Δεν ξέρω αν ισχύει για όλη την Ελλάδα αλλά πάντως στην Καβάλα έχει πολλά κομμάτια ,ζητήστε τον υπέυθηνο πωλήσεων γιατί εχει πολλές στην αποθήκη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά full hd 24άρα Funai με ενσωμάτωμενο ψηφιάκο δέκτη και ενσωμάτωμενο dvd και hdmi ,χρόνος απόκρισης 6 ms 340 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ!!!!Τρέξτε να προλάβετε.....

 

Δεν ξέρω αν ισχύει για όλη την Ελλάδα αλλά πάντως στην Καβάλα έχει πολλά κομμάτια ,ζητήστε τον υπέυθηνο πωλήσεων γιατί εχει πολλές στην αποθήκη.....

 

 

1ον Σε ποιό κατάστημα και 2ον Funai στα 340 ΔΕΝ ειναι και καμιά τρελή προσφορά ρε φίλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το λέει ξεκάθαρα ο φίλος

 

1ο στοιχείο : Τρέξτε

2ο στοιχείο : Καβάλα

 

Συμπέρασμα : Τρέχουμε πανικόβλητοι στην Καβάλα και Ψάχνουμε για Funai 24' με 340 ευρώ. Κάτι σαν κυνήγι θησαυρού (έρχονται και απόκριες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το λέει ξεκάθαρα ο φίλος

 

1ο στοιχείο : Τρέξτε

2ο στοιχείο : Καβάλα

 

Συμπέρασμα : Τρέχουμε πανικόβλητοι στην Καβάλα και Ψάχνουμε για Funai 24' με 340 ευρώ. Κάτι σαν κυνήγι θησαυρού (έρχονται και απόκριες).

 

 

Από την χαρά μας είναι που έχουμε προσφορά στην Καβάλα :-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αα, μαλιστα.. καταλαβαινω.. παρομοιο σκηνικο παιχτηκε και με μερικα qtek9000 σε αλλο καταστημα, σε χαμηλοτερη τιμη(!) απο τα 109 ευρω του Ζ10, οπου τα επαιρναν ανα 2-3 πολλοι.! κι εγω που απο λαθος αργησα να το μαθω (μετα απο 2-3 μερες δηλαδη) δεν μπηκα καν στον κοπο.

 

δυστυχως ετσι ειναι αυτα. :-(

 

που ειχε γινει αυτο?

 

Απλώς μου φάνηκε η υπερβολική η έκφραση "σε εμάς που το χρειαζόμαστε πραγματικά". Και εγώ πρόλαβα και τσίμπησα ένα και και ποιο κινητό θα αντικαταστήσω, το κ750ι. Υπάρχει κάτι που να μην με καλύπτει το k750i, όχι, απλά gadgeτομανία υπερκαταναλωτισμός κοινώς καφρίλα.

 

ΥΓ1 Για μένα την μ@λ@κι@ την κάνει 100% το e-shop που δεν βάζει περιορισμό στις προσφορές. 1 τεμάχιο το άτομο και όλοι ευχαριστημένοι. Φανταστείτε να είχε πετύχει την προσφορά κανένας έμπορος και να τσιμπούσε με τη μία καμιά τριανταριά Ζ10...

 

ΥΓ2 Όντως έχω και εγώ την απορία , ποιο κατάστημα έβαλε qtek 9000 λιγότερο απο 109 ευρώ;;;

 

Το SATURN Καλλιθεας. Πηρε ενα περισευμα απο Vodafone (αν δεν κανω λαθος, ή κατι τετοιο) και τα ειχαν στα 95 ευρω. Δεν βγηκε ομως ουτε προσφορα ουτε τιποτα, πουθενα. Απλα αφησαν να διαρευσει.. Εγινε γνωστο και σε αλλο μεγαλο φορουμ που αφορα την κινητη τηλεφωνια.. Οποιος γνωριζε πηγαινε και το ζηταγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το SATURN Καλλιθεας. Πηρε ενα περισευμα απο Vodafone (αν δεν κανω λαθος) και τα ειχαν στα 95 ευρω. Δεν βγηκε ομως ουτε προσφορα ουτε τιποτα, πουθενα. Απλα αφησαν να διαρευσει.. Εγινε γνωστο και σε αλλο μεγαλο φορουμ που αφορα την κινητη τηλεφωνια.. Οποιος γνωριζε πηγαινε και το ζηταγε.

 

Απλά τέλεια προσφορά. Και δεν θα με χαλούσε να έδινα και 150 ευρώ για ένα σφραγισμένο qtek 9000. Και ας βγάλει και το παλικάρι 50 ευρώ εις βάρος μου. Από την στιγμή που εγώ κερδίζω τέτοια κόμπλεξ τα έχω ξεπεράσει :lol:.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το λέει ξεκάθαρα ο φίλος

 

1ο στοιχείο : Τρέξτε

2ο στοιχείο : Καβάλα

 

Συμπέρασμα : Τρέχουμε πανικόβλητοι στην Καβάλα και Ψάχνουμε για Funai 24' με 340 ευρώ. Κάτι σαν κυνήγι θησαυρού (έρχονται και απόκριες).

 

http://www.kavalanet.gr/

 

Μηπως εδώ? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά τέλεια προσφορά. Και δεν θα με χαλούσε να έδινα και 150 ευρώ για ένα σφραγισμένο qtek 9000. Και ας βγάλει και το παλικάρι 50 ευρώ εις βάρος μου. Από την στιγμή που εγώ κερδίζω τέτοια κόμπλεξ τα έχω ξεπεράσει :lol:.

 

Πραγματικα, πραγματικη προσφορα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε δεν είπα ότι είναι και η τρέλη προσφόρα του αιώνα αλλά πίστευω ότι ειναι κάλη για αυτό την έβαλα.Προσωπίκα εμένα δεν μου γέμισε το μάτι η ενλόγω τηλεόραση απλά σε αυτά τα χαρακτηριστικά ίσως και να αξίζει αφού είναι 24 ιντσων και είναι και FULL HD 1080p και έχει και ψηφίακο δέκτη και dvd ενσωματωμένο και 6 μσ αποκριση και έχει 340 ευρώ.

Εμένα πάντως δεν μου άρεσε όπως και σένα αλλά δεν πάυει να είναι μια προσφόρα για αυτό την έβαλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...