Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγειλα εγω, σημερα μου ηρθε e-mail οτι η παραγγελια βρισκεται σε επεξεργασια!

Για να δουμε αν ειναι σοβαρο μαγαζι ή μας κοροιδευει

 

dito

το ποσό αφαιρέθηκε ήδη από 1-2-09 από τον λογαριασμό της κάρτας.. :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τα παρέλαβα και τα 2 σήμερα. Πολύ καλή κατασκευή, στο φώς πάρα πολύ καλή κάμερα, λίγο αργό menu και τα κουμπιά μέτρα σε αίσθηση. Επίσης έχει 3 ταινείες μέσα στην κάρτα μνήμης. Πολύ καλή προσφορά τελικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να παραλαβω κι εγω αυριο,να προλαβα μεχρι να εξαντληθουν τα αποθεματα...αμα πηγαινει ο καθενας και αγοραζει 5...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε παιδια μπραβο, στις αγγελιες τα πουλανε δυο δυο

 

και ειναι μονο η αρχη...κατσε να δεις τι εχει να γινει τις επομενες μερες....

 

οταν παιρνει ο καθενας 5 κινητα πως να μεινουν για αλλους που πραγματικα τα χρειαζονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ειναι μονο η αρχη...κατσε να δεις τι εχει να γινει τις επομενες μερες....

 

οταν παιρνει ο καθενας 5 κινητα πως να μεινουν για αλλους που πραγματικα τα χρειαζονται?

 

τα είπα κι εγώ νωρίτερα. Ίσως πρεπει να ανοίξουμε ένα thread για αυτό αλλά φοβάμαι ότι θα καταλήξει flame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πήρα και εγώ το κινητό (με περιμένει στο eshop της περιοχής μου) αλλά με αυτά που βλέπω τόσο εδώ για το cosmote menu όσο και σε διάφορα reviews στο net για πάναργο μενού και διάφορα κολλήματα σκέφτομαι να μην το παραλάβω και να το αφήσω να επιστρέψει....τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Cosmote μενου αν το εχει θα φαει σουτ...Απο την αλλη το μενου ποσο αργο να ειναι ?

 

Cosmote είναι αλλά δέν το λέει στο menu πουθενά. Μονο στο screensaver και η δεξιά συντόμευση σε παραπέμπει στο myview.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω το μαγαζι, αλλο πραγμα εψαχνα, το βρηκα τυχαια αλλα νομιζω ειναι καλη τιμη samsung u900 οποτε ειπα να το γραψω εδω

 

http://homemania.gr/eshop/view_product.php?productid'>http://homemania.gr/eshop/view_product.php?productid[2]=526&idcat[2]=25&idsubcat[2]=56&idsubsubcat[2]=-1&keypro[2]=59295816&sIDpro[2]=p846sr783u8430003rp322098rq6p973&a=2

 

που ειναι μαλλον με αγγλικο μενου αν εχω καταλαβει καλα

 

και εδω με το ελληνικο (μαλλον)

 

http://homemania.gr/eshop/view_product.php?productid[1]=1258&idcat[1]=25&idsubcat[1]=88&idsubsubcat[1]=-1&keypro[1]=22756380&sIDpro[1]=94r872r8rp5ut48uu542q8s9339508r5&a=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ειναι μονο η αρχη...κατσε να δεις τι εχει να γινει τις επομενες μερες....

 

οταν παιρνει ο καθενας 5 κινητα πως να μεινουν για αλλους που πραγματικα τα χρειαζονται?

 

επειδη το εχω χασει λιγο το τοπικ κι εχω μπερδευτει, για ποια/ες προσφορα/ες μιλαμε και για ποιο καταστημα.?

 

thanx..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οταν παιρνει ο καθενας 5 κινητα πως να μεινουν για αλλους που πραγματικα τα χρειαζονται?

 

Ηρεμήστε μερικοί εδώ μέσα, δεν σας πήραν τα φάρμακα. Ένα κινητό χάσατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...