Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να καταλαβω δηλαδη. Αυτη τη στιγμη οι κυριοι του e-shop γραφουν:

Τιμή προσφοράς: 91.6 € + 17.4 € 19% ΦΠΑ = 109.00 €

Διαθεσιμότητα: 1-2 εργάσιμες ημέρες

 

Αυτο τι σημαινει; Κανω την παραγγελια και περιμενω να μου το στειλουν στα 109 €;

Τοτε στο newsletter το <απιστευτη τιμη για λιγα κομματια> τι σημαινει;

Και για να γινω κατανοητος αν σπευσει ολη η Ελλαδα και παραγγειλει, θα γραφει παλι το ιδιο σε ολους, η τελος παντων υπαρχει και οταν δεν ειναι αμεσα διαθεσιμο καποιος μετρητης και βγαζει μετα το προιον εξαντλημενο;

 

Εχω παραγγειλει κ περιμενω ελπιζω να ερθει στα 109!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Άσε που το μοντέλο της Motorola είναι αρχαίο

 

Αν θυμάμαι καλά είχε κυκλοφορήσει μαζί με το Nokia 3210.

:mad::mad::mad: Δεν σοβαρευόμαστε λέω εγώ. Η προσφορά πλέον δεν υπάρχει και αν πατήσετε το link από το newsletter του e-shop δεν θα βρείτε τίποτα. Όποιος πρόλαβε πρόλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τίτλος του thread είναι και παραμένει Προσφορές Καταστημάτων, για να εξυπηρετηθούν τα μέλη που επιθυμούν να αγοράσουν κάτι.

 

Για offtopic συζητήσεις, πούλημα δήθεν μούρης και αερολογίες στο μπλα-μπλα.

Αυτοί που θα συνεχίσουν να το κάνουν irc θα ξεκινήσουν να παίρνουν άδειες. :mad:

 

 

/sc

......................
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα καλά μερικοί δέν την παλεύετε καθόλου! Μην το παίρνετε ρε παιδειά δέν σας ζόρισε κανείς! Άκου αρχαίο! 3.2MP auto focus, οθονάρα!, symbian και το λέει αρχαίο! ΕΛΕΟΣΣΣ!!!!

 

Όντως! Να δω τι άλλο θα ακούσουμε! Το Ζ10 είναι σχετικά καινούργιο τηλέφωνο. Στην Ελλάδα κυκλοφόρησε το καλοκαίρι του 2008.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως! Να δω τι άλλο θα ακούσουμε! Το Ζ10 είναι σχετικά καινούργιο τηλέφωνο. Στην Ελλάδα κυκλοφόρησε το καλοκαίρι του 2008.

 

Και το Sony Ericsson P1 ακόμα πιο πριν δες την τιμή του.Όσο για το z10 η τιμή του καλή είναι αν σε καλύπτουν αυτά που δίνει π.χ άμα είχε wi-fi θα το χτύπαγα και εγώ.Δεν ζητάμε όλοι τα ίδια πράγματα από ένα κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλάξανε το προϊόντα από σήμερα Σάββατο. Πάει το PS3. Μια αυτό, μια η πιστωτική, κάτι δεν μου κάθεται καλά. Προσωπικά δεν θα ασχοληθώ.

 

Εγω να δεις.....

Που να τους ειχα δωσει και πιστωτικη θα ετρεχα και δε θα εφτανα....

αυριο το κλασσικο τηλεφωνακι( η e mail η τιποτα.....) εξαντληθηκε μπλα μπλα...

ΚΑι απο μια μερια καλυτερα γιατι ειχα πει να μην παρω ps3 μεχρι ν ααρχισει να τσιπαρεται...

Παρασυρθηκα ομως απο την τιμη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Sony Ericsson P1 ακόμα πιο πριν δες την τιμή του.Όσο για το z10 η τιμή του καλή είναι αν σε καλύπτουν αυτά που δίνει π.χ άμα είχε wi-fi θα το χτύπαγα και εγώ.Δεν ζητάμε όλοι τα ίδια πράγματα από ένα κινητό.

 

Ούτε εμένα με καλύπτει και δεν το αγόρασα. Αλλά ακόμα γελάω με αυτά που γράφονται περι παλιού και εποχής 3210.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το κανετε τι το WiFi ? Και εγω που το εχω στο κινητο μου μια φορα εβαλα να σερφαρω και γελασα με το αποτελεσμα.....Αποψεις φυσικα αυτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελοσπαντων ας δουμε αν θα μας τα φερουν σε ολους....

 

εμενα παντως ειναι ακομα στην αναμονη για ελεγχο των στοιχειων .η κατι τετοιο εγραφε:eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

http://www.you.gr/b2c_iqshop/catalog/categorieInPath.do?key=0/A3EF4AA0AB025240B40E64176412676E/02C1E49DB834D248B8D8F2A81414B2CD

 

Crazy U από το you.gr (sorry αν το έβαλε κάποιος άλλος πρόσφατα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε εκανες την παραγγελια φιλε?γιατι παρηγγειλα κι εγω αλλα εχει κολλησει στον Έλεγχο Ομαλότητας Παραγγελίας

 

ολοι γυρω στις 2-3 τα ξημερωματα.στο ιδιο σταδιο ειμαι κι εγω.:eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...