Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παρήγγειλα κι εγώ ένα, επειδή το trusty Siemens μου έχει αρχίσει να τα φτύνει μετά από τόσα χρόνια που το έχω. Άει να δούμε...

 

 

notios7, πρέπει να ανοίξεις το link από το HTML newsletter που έδωσα πιο πάνω. Αν πας μέσω των κανονικών links που έχει στα μενού του e-shop.gr, το εμφανίζει με την κανονική του τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατα στο λινκ του παρσιφαλ.

 

http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-090131.html

 

Μετα πατα στο κινητο και θα στο βγαλει 109.

 

αμα θυμομουνα τον κωδικο μου μετα τοσα χρονια κατι θα εκανα.:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα κι εγώ ένα, επειδή το trusty Siemens μου έχει αρχίσει να τα φτύνει μετά από τόσα χρόνια που το έχω. Άει να δούμε...

 

 

notios7, πρέπει να ανοίξεις το link από το HTML newsletter που έδωσα πιο πάνω. Αν πας μέσω των κανονικών links που έχει στα μενού του e-shop.gr, το εμφανίζει με την κανονική του τιμή.

 

αυτο το καταλαβα,αλλα εχω χρονια να ψωνισω απο εκει και εχω ξεχασει τον κωδικο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουρίστε

MOTOROLA Z10 3G

 

Στο εμφανίζει με μειωμένη τιμή λόγω cookie (PHPSESSID) που «τσίμπησες» επειδή έκανες κλικ ήδη μία φορά στο URL της προσφοράς. ;)

 

 

αυτο το καταλαβα,αλλα εχω χρονια να ψωνισω απο εκει και εχω ξεχασει τον κωδικο μου

 

Δεν χρειάζεται login για να παραγγείλεις από το e-shop.gr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι πραγματική προσφορά, το ξέρω από μέσα.

Το e-φυλλάδιο κυκλοφορεί απο νωρίς στα καταστήματα και μετα εστάλλει σε όσους το έλαβαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τίτλος του thread είναι και παραμένει Προσφορές Καταστημάτων, για να εξυπηρετηθούν τα μέλη που επιθυμούν να αγοράσουν κάτι.

 

Για offtopic συζητήσεις, πούλημα δήθεν μούρης και αερολογίες στο μπλα-μπλα.

Αυτοί που θα συνεχίσουν να το κάνουν irc θα ξεκινήσουν να παίρνουν άδειες. :mad:

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τροφοδοτικο ETASIS στα 850W με 59.00€ μου φαινεται πολυ καλη προσφορα. (απο το newsletter του e-shop)

Αληθεια, η ETASIS σαν εταιρια ειναι αξιοπιστη? Ξερω δεν θα ειναι και σαν την TAGAN αλλα λεω μηπως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τροφοδοτικο ETASIS στα 850W με 59.00€ μου φαινεται πολυ καλη προσφορα. (απο το newsletter του e-shop)

Αληθεια, η ETASIS σαν εταιρια ειναι αξιοπιστη? Ξερω δεν θα ειναι και σαν την TAGAN αλλα λεω μηπως..

 

Mια χαρα ειναι...Και στα χρηματα που δινετε δεν υπαρχει απολυτως τιποτα αλλο συγκρισιμο σε παρομοια watt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατα στο λινκ του παρσιφαλ.

 

http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-090131.html

 

Μετα πατα στο κινητο και θα στο βγαλει 109.

 

Για να καταλαβω δηλαδη. Αυτη τη στιγμη οι κυριοι του e-shop γραφουν:

Τιμή προσφοράς: 91.6 € + 17.4 € 19% ΦΠΑ = 109.00 €

Διαθεσιμότητα: 1-2 εργάσιμες ημέρες

 

Αυτο τι σημαινει; Κανω την παραγγελια και περιμενω να μου το στειλουν στα 109 €;

Τοτε στο newsletter το <απιστευτη τιμη για λιγα κομματια> τι σημαινει;

Και για να γινω κατανοητος αν σπευσει ολη η Ελλαδα και παραγγειλει, θα γραφει παλι το ιδιο σε ολους, η τελος παντων υπαρχει και οταν δεν ειναι αμεσα διαθεσιμο καποιος μετρητης και βγαζει μετα το προιον εξαντλημενο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...