Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τη διεύθυνση: εγώ είδα από εδώ ότι το μαγαζί είναι στην Αγγελάκη. Ίσως στην Πτολεμαίων να είναι η "μαμά" Northwest.

Αν κάποιος παρήγγειλε ας μας πει πως πήγε η δουλειά από Δευτέρα να ξέρουμε που πατάμε και με αυτούς :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ΑΝ δεν δεχονται αντικαταβολη no thanks.Δε θα παραγγειλω κατι ν α περαστει στην καρτα και μετα τρεχα γυρευε.ΚΑι να εμενα θεσ/νικη κατι παει και ερχεται αφου θα πηγαινα και θα τους το κοπανουσα(και παλι.....) μενω ομως στην αλλη ακρη της ελλαδας(κυριολεκτικα.....).

Κατι ακομη.Πως γινεται η sunday offer να βγαινει απο το Σαββατο δεν το καταλαβα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ακομη.Πως γινεται η sunday offer να βγαινει απο το Σαββατο δεν το καταλαβα.....

 

Καλή ερώτηση...εκτός αν έχει ξεμείνει από την προηγούμενη Κυριακή και σου πούνε "Aaaaaa, this? Laaaaast year!":-D:-D

Θα δούμε αν βγει κάτι καινούριο αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε η εγγυηση ειναι για παραγγελιες 2-4 Φεβρουαριου. Παρε ενα τηλεφωνο και ρωτα.

 

EDIT: ασε πηρα εγω και μου ειπαν οτι αν το παρεις απο Internet το παιρνεις με 4 χρονια και τωρα. Η προσφορα ισχυει για 2-4 αν πας στο καταστημα.

 

Φιλε EliasKir σε ειπαν ετσι? ωραια... βρηκα να δωσω τον δικο μου (ΗΡ 6715Β) και το εκλεισα κι εγω μεσω ιντερνετ... Satellite Α300-1MT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλάξανε το προϊόντα από σήμερα Σάββατο. Πάει το PS3. Μια αυτό, μια η πιστωτική, κάτι δεν μου κάθεται καλά. Προσωπικά δεν θα ασχοληθώ.

 

Έχεις δίκιο, λαμογιά μου μυρίζει πάλι... Δεν ξέρω για τα πολυμηχανήματα, πάντως το Acer δεν είναι φθηνότερο από αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...