Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο το ΟΦΗ Θρησκεία ανεξαρτησία ποτέ μου δεν το κατάλαβα. Απο τί να ανεξαρτητοποιηθεί o ΟΦΗ?

 

Σωστά το θέτει ο Erwdios!

Από την οικογένεια Β. και τους αχυράνθρωπους της διοίκησης μας που τους ακολουθούν!!!

Τέσπα, μην ξεφεύγουμε από το θέμα! :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αυτο το ΟΦΗ Θρησκεία ανεξαρτησία ποτέ μου δεν το κατάλαβα. Απο τί να ανεξαρτητοποιηθεί o ΟΦΗ?

 

Σωστά το θέτει ο Erwdios!

Από την οικογένεια Β. και τους αχυράνθρωπους της διοίκησης μας που τους ακολουθούν!!!

Τέσπα, μην ξεφεύγουμε από το θέμα! :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Aξιζει πλεον μια Ultra 8800? ή δεν μπορει να αντεπεξελθει στις δυνατοτητες καινουριων παιχνιδιων. Sparkle 8800 269

 

αν έκανε 100-120 euro τότε ναι θα άξιζε...

αλλά με αυτή την τιμή ασφαλώς και όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Aξιζει πλεον μια Ultra 8800? ή δεν μπορει να αντεπεξελθει στις δυνατοτητες καινουριων παιχνιδιων. Sparkle 8800 269

 

αν έκανε 100-120 euro τότε ναι θα άξιζε...

αλλά με αυτή την τιμή ασφαλώς και όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανω λαθος η οταν τελειωνει η διαθεσιμοτητα (η οταν το μαθουν οι δικοι τους )στα crazy αλλαζει η κατω τιμη???το gps to πρωι ειχε 129 η 139 νομιζω...το χω ξαναδει αλλα δεν εδωσα σημασια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανω λαθος η οταν τελειωνει η διαθεσιμοτητα (η οταν το μαθουν οι δικοι τους )στα crazy αλλαζει η κατω τιμη???το gps to πρωι ειχε 129 η 139 νομιζω...το χω ξαναδει αλλα δεν εδωσα σημασια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Aris88 γιατί αναφέρεις ότι έρχεται από Γαλλία; Εννοείς κάτι αρνητικό;

 

Ερωτώ γιατί και εγώ ψήνομαι για τη συγκεκριμένη κάρτα!!!

 

αν και off-topic να ξέρεις ότι το pixmania έχει έδρα στη Γαλλία άλλο αν το site είναι στα ελληνικά... Τα έξοδα αποστολής είναι ακριβώς όπως το λέει στο site...! παραγγειλα φωτογραφική και δεν έχω πρόβλημα... χθες παράγγειλα mp3 και μέχρι την πέμπτη το περιμένω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Aris88 γιατί αναφέρεις ότι έρχεται από Γαλλία; Εννοείς κάτι αρνητικό;

 

Ερωτώ γιατί και εγώ ψήνομαι για τη συγκεκριμένη κάρτα!!!

 

αν και off-topic να ξέρεις ότι το pixmania έχει έδρα στη Γαλλία άλλο αν το site είναι στα ελληνικά... Τα έξοδα αποστολής είναι ακριβώς όπως το λέει στο site...! παραγγειλα φωτογραφική και δεν έχω πρόβλημα... χθες παράγγειλα mp3 και μέχρι την πέμπτη το περιμένω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα αν σου χαλασει κατι περιμενεις περισσοτερο απο το να το πηγαινες πχ στο Plaisio η στο Eshop.

 

Αν είναι να το πας στο e-shop, μην είσαι τόσο σίγουρος... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...