Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Πηρα και εγω τηλεφωνο και μου ειπαν οτι πολυ απλα ξεπούλησε. Ενας κολλητος μου πηρε 2 χθες.. και σε άλλα φορουμ που κοιταω παντως γι αυτο λέγανε. Για σήμερα μου είπαν οτι εχουν προσφορά το HTC Touch HD. Κρίμα παντος ηταν ευκαιρία το ΗΡ

 

Το πήρα για φίλο την Παρασκευή από Electroworld 599 ευρώ σε 12 άτοκες , το είχε και ο Κωτσόβωλος με 12 άτοκες.

Και στο Saturn 599 αλλά χωρίς άτοκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update για τα φθηνά bluetooth του carrefour...

Δείτε τώρα περίεργο: στη Vodafone City Gate (και σε 2-3 άλλα μαγαζιά Voda που ρωτησα) δεν είχαν ιδέα για την προσφορά, αλλά στο Carrefour City Gate (δηλαδή στον κάτω όροφο) έχει άλλη Vodafone, που είναι Shop-in-Shop με το Carrefour, κι εκεί είχαν. Το αστείο είναι ότι στην πάνω Voda αγνοόυσαν την ύπαρξη άλλης Voda στον κάτω όροφο (!), ή απέφυγαν επιμελώς να μου το πουν. Η κοπέλα κάτω στο shop-in-shop είναι ευγενέστατη και πολύ εξυπηρετική (και απο το τηλέφωνο) και αναρωτιόταν γιατί ο κόσμος δεν ξέρει την Voda μέσα στο Carrefour. Τα συμπεράσματα δικά σας.

Κοντολογίς, έφυγα με ένα ωραιότατο Jabra 4,90, στιβαρό και με πολύ καλά specs. Είχε 1 κομμάτι ακόμη, και κάποια Νοκια στα 9,90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Γέρακα πήρα το τελευταίο κομμάτι Jabra από τη vodafone. Η προσφορά για τα 300 ευρώ με κάθε νέα σύνδεση ισχύει μέχρι τις 31 Ιανουαρίου, δηλαδή μέχρι και το Σάββατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=3361

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/detailsWithRates-11728.action?menuId=3755

1)ειναι στανταρ οτι τα 300ε πανε στην σκετη συσκευη κ δεν αφαιρουντε απο την τιμη που εχουν με το χ προγραμμα?στην ουσια αγοραζεις το πακετο με το κινητο κ οχι σκετο.

2)αν αγορασεις μεσω σιτε αφαιρουν τα 300ε?+50ε λογω σιτε?

3)samsung ομνια δεν εχει η vodafone?

αν ξερει κανεις στανταρτ ας απαντησει...αλλιως θα τα μαθω αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον κανεις λαθος, γιατι εγω εκλεισα ενα 5800 και δε μου ειπαν κατι τετοιο

 

Χμμ περιεργο, ισως το 5800 να εχει καποιο σηματακι vodafone επανω. Παντως επειδη φιλος μου δουλευει σε vodafone, λεω οτι μου ειπε.

 

 

-----Προστέθηκε 26/1/2009 στις 08 : 50 : 28-----

 

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=3361

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/detailsWithRates-11728.action?menuId=3755

1)ειναι στανταρ οτι τα 300ε πανε στην σκετη συσκευη κ δεν αφαιρουντε απο την τιμη που εχουν με το χ προγραμμα?στην ουσια αγοραζεις το πακετο με το κινητο κ οχι σκετο.

2)αν αγορασεις μεσω σιτε αφαιρουν τα 300ε?+50ε λογω σιτε?

3)samsung ομνια δεν εχει η vodafone?

αν ξερει κανεις στανταρτ ας απαντησει...αλλιως θα τα μαθω αυριο

 

Για το 3ο μπορω να σου πω, το εχει η vodafone φυσικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H προσφορά της Voda ισχύει και για φορητότητα? Γιατί μόλις τελείωσε η σύνδεση cosmote 240 κ μου δίνουν μόνο 80Ε επιδότηση για να ανανεώσω το συμβόλαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα στα carrefour στο Γερακα, δεν υπηρχαν τα ΒΤ.

Μου ειπε η υπαλληλος οτι ειχαν τελιωσει εδω και μερες (περιεργο ε;).

 

Ψαχνοντας βρηκα εναν πολυφορτιστη κινεζικο της πλακας, ο οποιος συνδεει 5 μαρκες κινητων με θυρα usb του υπολογιστη και τα φορτιζει.

Τιμη: 0,9ευρω!!

 

Μου ηρθε κουτι, γιατι ειχα ενα Κ700 παρατημενο επειδη ειχε χαλασει ο φορτηστης.

 

 

Επισης απο Saturn που περασα μια βολτα πηρα ενα USB Bluetooth v2.0+EDR στα 4,9 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνοντας βρηκα εναν πολυφορτιστη κινεζικο της πλακας, ο οποιος συνδεει 5 μαρκες κινητων με θυρα usb του υπολογιστη και τα φορτιζει.

Τιμη: 0,9ευρω!!

 

Ξέρεις πόσες USB έχουν καεί εξαιτίας τέτοιων "φτηνών" κινέζικων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνοντας βρηκα εναν πολυφορτιστη κινεζικο της πλακας, ο οποιος συνδεει 5 μαρκες κινητων με θυρα usb του υπολογιστη και τα φορτιζει.

Τιμη: 0,9ευρω!!

 

Ξέρεις πόσες USB έχουν καεί εξαιτίας τέτοιων "φτηνών" κινέζικων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...