Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηγα και εγω χθες αλλα δεν ειχαν καμια σοβαρη συσκευη. παραγγελια δε δεχοντουσαν με την προσφορα οποτε εφυγα.

ο γερμανος κανει 50% εκπτωση εφ'οσον κανεις συμβολαιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Update για την προσφορά της Wind:

φίλος μου υπάλληλος σε επαρχιακό κατάστημα μου είπε τέρμα τα δίφραγκα, ούτε λίγο μετά τις 6 το απόγευμα το σύστημα δεν δεχόταν πια νέες συνδέσεις με προσφορά. Του χρόνου πάλι!

εμενα σημερα μου ειπε το φιλαρακι μου(παιδικος)οτι μαλλον θα παραλαβουν Δευτερα στις 12, αλλα δεν ξερει τι,του ειπα να χτυπησει τηλεφωνο αν κ εφ οσον...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω πως αν δεν εχεις φιλαρακι μεσα στο μαγαζι δεν παιζει με καμια να πετυχεις καλο κινητο τσαμπα...:mad:

 

Αυτο ισχυει π.χ. περισυ που η Wind ειχε βαλει μερικες συσκευες 50% χωρις συνδεση και η προσφορα μολις ειχε βγει και δεν ειχε ανακοινωθει πουθενα, πηγα σε 3 καταστηματα μεχρι να βρω συσκευη (μαλιστα εκαναν οτι δεν ηξεραν, και μετα με ρωτουσαν απο που το εμαθα). Φυσικα αν ηταν για να κανω συνδεση το ειχαν διαθεσιμο ολοι...

Παντως πιστευω οτι θα τους ειπαν να μη δωσουν συσκευες πανω απο μια ορισμενη τιμη π.χ. 300-350 ευρω (δε νομιζω να παρετε OMNIA και τετοια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ηταν για οσες συσκευες ειχαν διαθεσιμες στο καταστημα ακομη και omnia 16gb

εγω εκανα αιτηση αργα το μεσημερι σε ενα καταστημα που βρηκα ενα τελευταιο htc diamond αλλα λογω ωρας δεν προλαβε να εγκριθει και εκλεισε το καταστημα αλλα μου ειπαν οτι εχει περαστει και θα παραλαβω δευτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η Vodafone κόβει 300 Ευρώ ...με πήρε τηλέφωνο φίλος μου που έχει κατάστημα....Ξεκίνησε πόλεμος μάλλον...

Καιρός να χτυπήσω εκείνο το iphone....

 

Ισχύει αυτό αλλά σου φαίνεται κάπως όταν ξέρεις ότι η wind τα έδινε εντελώς δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ισχυει π.χ. περισυ που η Wind ειχε βαλει μερικες συσκευες 50% χωρις συνδεση και η προσφορα μολις ειχε βγει και δεν ειχε ανακοινωθει πουθενα, πηγα σε 3 καταστηματα μεχρι να βρω συσκευη (μαλιστα εκαναν οτι δεν ηξεραν, και μετα με ρωτουσαν απο που το εμαθα). Φυσικα αν ηταν για να κανω συνδεση το ειχαν διαθεσιμο ολοι...

Παντως πιστευω οτι θα τους ειπαν να μη δωσουν συσκευες πανω απο μια ορισμενη τιμη π.χ. 300-350 ευρω (δε νομιζω να παρετε OMNIA και τετοια)

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=298367

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά τέρμα η προσφορα της wind πήγα σήμερα το πρώι μπας και πάρω κανά κινήτο αλλά μου έιπαν ότι η προσφορά έληξε.Παιδιά αν κάποιος πάρει μέσω της γνώστης προσφόρας να κάνει πόστ γιάτι υπάρχει περίπτωση να μου παν ψέματα για να δώσουν τα κάλα κινήτα στους φίλους τους.

 

Τα καρφούρ έβγαλαν το bluetooth motorolla h500 στα 5 ευρώ ,καλή τιμή πιστέυω .Εγώ πάντως τσίμπησα ένα :-) ά και έιχε και samsung bluetooth επίσης με 10 ευρώ ,ο πώλητης μου έιπε ότι πρίν έκανε 40 ευρώ και πως τα έριξε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε παιδια?!? Μια φορα μετα απο μηνες ειπα να κανω μια αποχη/αποτοξινωση 3-4 ημερων απο το pc και το internet και εχασα την καλυτερη προσφορα του χρονου?? :shock: :cry: ?!ΦΘΗΝΟ ΚΙΝΗΤΟ!?

 

Πω πω τα διαβαζω τωρα και σκαω.. Εχω το Ν82, αλλα αυτο που θα ηθελα να εχω, ειναι το Ν95 8GB. Απο'κει και περα βεβαια, υπαρχουν και αλλες συσκευες που θα αξιζε/συνεφερε να προτιμησω, αλλα οπως λετε και οπως ειναι λογικο, τα καλα στους δικους τους ανθρωπους θα πανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβαζω σε αλλο φορουμ οτι ισως να βαλουν προσφορα -75% για να χτυπησουν τις προσφορες του γερμανου-cosmote(μεχρι 300Ε συσκευη 50% εκπτωση στο προγραμμα 150

πανω απο 300Ε εκπτωση 50% στο προγραμμα 180. )k vodafon -300e.

μια ερωτηση στην wind ηταν μονο για νεες συνδεσεις ή και ανανεωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβαζω σε αλλο φορουμ οτι ισως να βαλουν προσφορα -75% για να χτυπησουν τις προσφορες του γερμανου-cosmote(-50%)k vodafon -300e.

μια ερωτηση στην wind ηταν μονο για νεες συνδεσεις ή και ανανεωσεις?

 

Μην επαναλαμβάνουμε τα ίδια, ήταν/ είναι μόνο για νέες συνδέσεις!!

Το έχουν γράψει αρκετοί φίλοι στις αμέσως προηγούμενες σελίδες..

 

Πάντως είμαι απολύτως σίγουρος ότι σαν προσφορά ισχύει ακόμη, αλλά πολλοί κάνουν τους αδιάφορους! Η διαφήμιση έτρεχε κανονικά και δεν έλεγε για μία και μόνο μέρα! Λογικό να έχουν τελειώσει ήδη οι πολύ καλές συσκευές σε αρκετά καταστήματα (μιας και δε θα έχουν και μεγάλο stock στα καταστήματα), αλλά σαν προσφορά πρέπει να ισχύει ακόμα. Όποιος ενδιαφέρεται, ας κάνει ένα τηλέφωνο πρώτα στη wind και μετά να πάει σε καταστήματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καρφούρ έβγαλαν το bluetooth motorolla h500 στα 5 ευρώ ,καλή τιμή πιστέυω .Εγώ πάντως τσίμπησα ένα :-) ά και έιχε και samsung bluetooth επίσης με 10 ευρώ ,ο πώλητης μου έιπε ότι πρίν έκανε 40 ευρώ και πως τα έριξε....

 

City Gate και Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη πάντως δεν την έχουν την προσφορά (ούτε καν ακουστά). Κοινές για όλα τα καταστήματα, μου είπαν, είναι μόνο των φυλλαδίων.

 

Και η Wind (κεντρικά) μου επιβεβαίωσε στο τηλέφωνο τέρμα τα δωρεάν κινητά. Πάμε για άλλα λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...