Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις. Για συσκευές μέχρι 300€ μπορείς να έχεις κάποιο "μικρό" πρόγραμμα, ενώ για συσκευές από 301-700€ πρέπει να κάνεις σύνδεση από το πρόγραμμα 150 και πάνω.

 

*Κάτι άκουσα και για την wind για προσφορά σχετικά με το Nokia N96. Ξέρει κανείς τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ναι η wind ειχε σημερα ολα τα κινητα δωρεαν αν εκανες νεα συνδεση με παγιο 30Ε που αντιστοιχει σε 3 ωρες δωρεαν ομιλια ισως να συνεχιστει και δευτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις. Για συσκευές μέχρι 300€ μπορείς να έχεις κάποιο "μικρό"=
Πρόγραμμα COSMOTE 150 με Μηνιαίο Πάγιο 26 €
πρόγραμμα, ενώ για συσκευές από 301-700€ πρέπει να κάνεις σύνδεση από το πρόγραμμα 150=
COSMOTE 180 με Μηνιαίο Πάγιο 29 €
.

 

Ισχύει μόνο για νέες συνδέσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι η wind ειχε σημερα ολα τα κινητα δωρεαν αν εκανες νεα συνδεση με παγιο 30Ε που αντιστοιχει σε 3 ωρες δωρεαν ομιλια ισως να συνεχιστει και δευτερα

 

Αυτό ίσχυε όσο ακριβή και αν ήταν η συσκευή; Δηλαδή μπορούσα να πάρω συσκευή αξίας 700€ δωρεάν και να πληρώνω μόνο το πάγιο των 30€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να ηταν τοσο χαζοι και να διαθεσαν ολες τις ακριβες συσκευες...Θα ειχαν 2-3 κραχτες απο καθε ακριβο μοντελο και ολα τα αλλα θα τα ειχαν στην αποθηκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ίσχυε όσο ακριβή και αν ήταν η συσκευή; Δηλαδή μπορούσα να πάρω συσκευή αξίας 700€ δωρεάν και να πληρώνω μόνο το πάγιο των 30€;

ετσι μου ειπε φιλαρακι το πρωι στο τηλ.που χει καταστημα wind...πρωι-πρωι με πηρε...τελικη μου ειπε το φθηνοτερο παγιο στα 35€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι μου ειπε φιλαρακι το πρωι στο τηλ.που χει καταστημα wind...πρωι-πρωι με πηρε...τελικη μου ειπε το φθηνοτερο παγιο στα 35€

 

Το επιβεβαίωσα κι εγώ, έτσι είναι. Σ' ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή άμα πάω μεθαύριο και ζητήσω το C905 ή το Omnia με μεταφορά από Cosmote σε αυτό το πάγιο θα μου το δώσουν τσάμπα???? Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Δανιμαρκίας....

 

Επίσης, μέσα στη σαβούρα που έβγαλε το Electroworld σε εκπτώσεις, ίσως κάποιοιενδιαφέρονται για αυτό. Το περίφημο Sony Ericsson του Κοτσο πάντως φυσικά δεν υπήρχε πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή άμα πάω μεθαύριο και ζητήσω το C905 ή το Omnia με μεταφορά από Cosmote σε αυτό το πάγιο θα μου το δώσουν τσάμπα???? Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Δανιμαρκίας....

 

Επίσης, μέσα στη σαβούρα που έβγαλε το Electroworld σε εκπτώσεις, ίσως κάποιοιενδιαφέρονται για αυτό. Το περίφημο Sony Ericsson του Κοτσο πάντως φυσικά δεν υπήρχε πουθενά.

 

Ναι θα την έπαιρνες δωρεάν αλλά δυστυχώς ήταν μόνο για σήμερα και για τις συσκευές που υπήρχαν σε κάθε κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θα την έπαιρνες δωρεάν αλλά δυστυχώς ήταν μόνο για σήμερα και για τις συσκευές που υπήρχαν σε κάθε κατάστημα.

 

Στην διαφήμιση πάντως λεει "για λίγες μέρες"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην διαφήμιση πάντως λεει "για λίγες μέρες"...

 

Μακάρι να είναι έτσι και να πάρω κι εγώ το κινητό που θέλω. Μίλησα με γνωστό μου στην Wind και μου είπε ότι τελείωσε η προσφορά...μακάρι να βγει ψεύτης.

 

*Τι προσφορά είχε ο Κωτσόβολος σε Sony Ericsson που έγραψες πριν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι παιδια,η διαφημιση παιζει ακομα στην τηλεωραση οποτε ισχυει και για δευτερα τουλαχιστον...Εγω παντως Δευτερα πρωι πρωι θα ειμαι απ εξω...κι οτι γινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...