Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλή δουλειά κάνουν; Το χαρτί (kodak) ποιό ακριβώς είναι;

 

Αν ρωτάς για χαρακτηριστικά ή για κάποιον κωδικό, δυστυχώς δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω. Πάντως, σου δίνει τη δυνατότητα να επιλέξεις μεταξύ mat ή glossy, χωρίς διαφορά στην τιμή.

 

Μιλάμε για Ελλάδα τώρα???

 

Η συγκεκριμένη εταιρεία (Bonusprint) έχει εργοστάσια στην Αγγλία, στην Ιρλανδία (από όπου εξυπηρετείται και η Ελλάδα) και στην Αμερική. Οι τιμές της είναι αρκετά φθηνότερες από τα ελληνικά φωτογραφεία (ξεκινούν από 0,09 ευρώ η φωτογραφία 10x15 cm) και αν παραγγείλεις μεγάλη ποσότητα φωτογραφιών τα 3 ευρώ των μεταφορικών στο σύνολο ούτε που τα καταλαβαίνεις! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

 

 

Η συγκεκριμένη εταιρεία (Bonusprint) έχει εργοστάσια στην Αγγλία, στην Ιρλανδία (από όπου εξυπηρετείται και η Ελλάδα) και στην Αμερική. Οι τιμές της είναι αρκετά φθηνότερες από τα ελληνικά φωτογραφεία (ξεκινούν από 0,09 ευρώ η φωτογραφία 10x15 cm) και αν παραγγείλεις μεγάλη ποσότητα φωτογραφιών τα 3 ευρώ των μεταφορικών στο σύνολο ούτε που τα καταλαβαίνεις! ;)

 

 

Δεν κατάλαβες, άλλο πράγμα ρώτησα. Τα 3 ευρώ είναι για αποστολή Ελλάδα; Γιατί στο site γράφει p&p για Αγγλία μέχρι 199 photo 2 λίρες! Δηλαδή το p&p για Ελλάδα το αντίστοιχο είναι 3 ευρω!!! Αν είναι έτσι έχουν εξαιρετικές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επεισης 2 τμχ ps3 f4 rise of....9,9€ καρφ Μακεδονια........κ beowulf ps3 14.99...

 

Στη γιαννιτσων παντος τα καλαθια που ειχε δεν εγραφαν για ps3, κ αυτα που υπηρχαν ηταν σα σε πανερια στη λαϊκη. Δλδ δεν εβρισκες τπτ:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη γιαννιτσων παντος τα καλαθια που ειχε δεν εγραφαν για ps3, κ αυτα που υπηρχαν ηταν σα σε πανερια στη λαϊκη. Δλδ δεν εβρισκες τπτ:-(

αυτα στο Μακεδονια δεν ηταν στα καλαθια,με τα υπολοιπα ps3 ηταν ... Wink

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γερμανός: ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ -50%

Ρώτησα για διάφορες συσκευές, ακόμα και για το HTC Touch HD, ισχύει η προσφορά κανονικά (350€).

 

τέτοια προσφορά δεν θα την διαφήμιζαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι με συνδεσεις...

οπως ειχε η wind κι η vodafone...

τα ψιλα γραμματα να διαβαζετε...

με συμβολαια με παγιο 35 ευρω και πανω.....

 

Το έμαθα και εγώ για την προσφορά. Με αναβάθμιση ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι με συνδεσεις...

οπως ειχε η wind κι η vodafone...

τα ψιλα γραμματα να διαβαζετε...

με συμβολαια με παγιο 35 ευρω και πανω.....

 

Αν, παρόλα αυτά, μπορούμε να συνδυάσουμε την προσφορά με μια επιδότηση, δεν είναι κακό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έμαθα και εγώ για την προσφορά. Με αναβάθμιση ισχύει;

 

Αν, παρόλα αυτά, μπορούμε να συνδυάσουμε την προσφορά με μια επιδότηση, δεν είναι κακό...

 

αν εχετε συνδεση και θελετε να σνχ να εχετε τοτε οκ...

εγω ειχα αλλα βαρεθηκα να με λενε παγιο 29 ευρω και να πληρωνω 47-50 χωρις να μιλαω παραπανω απτο κανονικο....τωρα κυκλοφορω με 2 κινητα στο μελλον με 1 (και με 9 και 10 ευρω αντιστοιχα εχω 600 λεπτα χρονο ομιλιας&videoκλησεων και 600 sms /μηνα) .. για μενα η συνδεση πεθανε... αν με πιανετε...

αν δειτε ενας φιλος πηγε tο τσιμπησε και το πουλουσε στις αγγελειες..αν ενδιαφερεστε να βγαλετε ευκολα χρηματα τοτε αξιζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...