Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το σκεφτομουν για τηλεοραση...

Αλλα οταν εχασα την προσφορα της Sonny στα εγγαινια του Saturn δεν μου παει η καρδια να παρω αλλη.

Η σειρα 7000 της LG ειναι καλυτερη απο εκεινη της προσφορας?

Που μπορω να μαθω περισσοτερες πληροφοριες?

 

Κι εγώ την είχα χάσει για 20 λεπτά!

H LG7000 είναι 100Hz, η καλύτερη προσφορά του 2008 (η sony δηλ.) δεν ήταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
>http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.303900

Δεν είναι και προσφορά,έχει συζητηθεί άλλωστε ο συγκεκριμμένος δίσκος,είναι και το e-shop στη μέση για after sales,οπότε η τύχη βοηθάει τους τολμηρούς (και τους τζογαδόρους)

 

Παράγγειλα δύο...

 

Edit,λίγο αργότερα:Δεν υπάρχει διαθέσιμος λένε.Ας ελπίσουμε ότι πήρα τους δύο τελευταίους.lol

Συγνώμη απ' όλους για "την αντιπαράθεσή μου με μένα",αλλά πρέπει να γνωστοποιηθεί άμεσα αυτό.

 

Είχα πάρει και τηλέφωνο χτες και διαπίστωσα ότι ισχύει η τιμή τους,€117,60.Και οι δύο μαζί.Έκανα λοιπόν τηλεφωνικά την παραγγελία (τιμολόγιο) και πήγα Περιστέρι (κοντινώτερο point με παρακαταθήκη) και τους πήρα.Προηγουμένως όμως διαπίστωσα ότι -μάλλον- κάνανε λάθος γιατί σχεδόν αμέσως τους βγάλανε απ' τη διάθεση.Και δημοσιοποίησα τις αμφισβητήσεις μου εδώ.

 

Όμως εμένα δεν με κρεμάσανε και τους πήρα στην τιμή που συμφωνήσαμε,έστω κι αν επρόκειτο για τυπογραφικό λάθος.

 

Ας φανεί κι αυτό και ας ελπίσουμε ότι δεν θα χρειαστώ τις after-sales υπηρεσίες τους,αν και θα τους στείλω έξω αν -φτου-φτου-φτου- πάθουν κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ει ναι η ιδέα μου αλλά πέρσι στις εκπτώσεις νομίζω ότι υπήρχαν περισσότερες προσφορές στα ηλεκτρονικά, ειδικά στο Πλαίσιο:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την γνώμη σας ποιο ηλεκτρονικό κατάστημα είχε φέτος τις καλύτερες προσφορες?

πχ το Multirama.gr, το Plaisio.gr, το E-shop.gr, You.gr, το οποιοδήποτε.gr?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την γνώμη σας ποιο ηλεκτρονικό κατάστημα είχε φέτος τις καλύτερες προσφορες?

πχ το Multirama.gr, το Plaisio.gr, το E-shop.gr, You.gr, το οποιοδήποτε.gr?

 

carrefour:-):-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την γνώμη σας ποιο ηλεκτρονικό κατάστημα είχε φέτος τις καλύτερες προσφορες?

πχ το Multirama.gr, το Plaisio.gr, το E-shop.gr, You.gr, το οποιοδήποτε.gr?

 

Saturn & mediamarkt!

Από ηλεκτρονικά plaisio & pixmania.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά οι Άγγλοι είναι μεγάλοι κάφροι. Αυτή τη στιγμή με την ισοτιμία ευρώ λίρας θα μπορούσαν να βγάλουν καλά χρήματα με τα e-shop αλλά η συντριπτική τους πλειοψηφία στέλνει μόνο Ηνωμένο Βασίλειο. Εκεί μην χάσετε το %!νήσι σας ....

Και δεν έχεις κανέναν στην Αγγλία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...