Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αφήστε τις LG 5000 και 6000 !! Είναι παλιά μοντέλα και ακριβά για αυτά που προσφέρουν.

 

Η σειρά 7000 της LG είναι ότι πιο value for money κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στην αγορά για LCD + με όλα τα χαρακτηριστικά τελευταίας τεχνολογίας.

 

Εγώ και αρκετοί ακόμα τις έχουμε πάρει και έχουμε ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ ( δείτε avclub.gr ) για περισσότερα.

 

Χρησιμοποιώ την 47αρα και ως (!) ΜΟΝΙΤΟΡ Η/Υ και είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ... !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η ανάλυση (1024 x 768) δε μου κάθεται καλά σε 42 ίντσες.
με scarlet 6000 lg στο 1 δωμ.κ plasma sony ke-p42-m1(αυτη που εχουν στο fifth gear στο στουντιο), 852Χ480

αν ειναι να δω οτιδηποτε εκτος απο blue(pcεξαιρειται) η sony εχει προτεραιοτητα ...και σε virtual ηχο και σε εικονα...

http://www.public.gr/products/sound_vision/productDtls_1752.html

αυτη στον κοτσο ικεα Θεσσαλονικη, 888€ αλλα δεν ξερω αν ηταν το δειγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από ότι ρώτησα τον πώλητη ίσχύει για όλα τα Καρφούρ.

-----Προστέθηκε 19/1/2009 στις 11 : 08 : 30-----

 

Για ολα τα καρφουρ ναι δεν ισχυει ομως και για τα Μαρινοπουλος.Γιατι εγω Χανια οπου και να εψαξα(δεν εχει καρφουρ)μου ειπαν οτι η προσφορα ισχυει ΜΟΝΟ στ ακαρφουρ και οχι στα τσαμπιον παρολο που βρηκ α και την panasonic και τη philips(η δευτερη στα 500ευρω).Οποτε αποτυχια παταγωδης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HITACHI 37LD8600 300 ευρώ

THOMSON 37LB130S5 300 επίσης

 

πιθανόν κομάτια επίδειξης. Ηλεκτρονική Αθηνών.

Λένε τίποτα;

 

Φιλε μου δεν λενε και τοσο αλλα μονο που ειναι 37αρες αξιζει βεβαια η ηλεκτρονικη δεν με αφηνει να συνδεθω για να τις αγορασω....

Εστειλα και email...για να δουμε τι θα γινει.

Η προσφορα ηταν μεχρι σημερα στις 11μ.μ. αν ειναι αλλη μια απατεωνια για να μαζεψουν μελη τι να πω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε τις LG 5000 και 6000 !! Είναι παλιά μοντέλα και ακριβά για αυτά που προσφέρουν.

Η σειρά 7000 της LG είναι ότι πιο value for money κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στην αγορά για LCD + με όλα τα χαρακτηριστικά τελευταίας τεχνολογίας.

!!

 

Όπως είπε και ο Clark Gable,"frankly my dear,I don't give a damn" :-D

Δεν σκοπεύω να δώσω 700+ ευρώ για τηλεόραση,αλλά δεν έχω πρόβλημα να κάνω και συμβιβασμούς.

Βέβαια αν ξέρεις να πουλάνε πουθενα την 7000 σειρά με 5 κατοστάρικα,θα το εκτιμούσα αν το έλεγες και σε εμάς ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sir Clark....they're not that welcome yet :P

 

Και Sir... δεν είναι ΜΟΝΟ τηλεόραση...κάνει και για PC MONITOR... εξάρταται τι θέλει ο καθένας ^^

 

H 32ara 7000 = 620 αλλά δεν έχει 100hz αν ενδιαφέρει κάποιον.

 

Η 37αρα = 720 και έχει και 100hz...

 

Τα σχόλια περιττά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως Tuko οι σειρές 5000,6000 και 7000 δεν είναι διαφορετικές ως προσ το χρόνο παρουσίασης τους αλλά ως προς τα χαρακτηριστικά.

πχ τώρα έχει κυκλοφορήσει η διάδοχος της 6000 η οποία είναι η 6100. δεν ξέρω αν έχει έρθει Ελλάδα αλλά δεν έχει και σημαντικές διαφορές ούτε σε χαρακτηριστικά ούτε σε σχέδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου δεν λενε και τοσο αλλα μονο που ειναι 37αρες αξιζει βεβαια η ηλεκτρονικη δεν με αφηνει να συνδεθω για να τις αγορασω....

Εστειλα και email...για να δουμε τι θα γινει.

Η προσφορα ηταν μεχρι σημερα στις 11:55μ.μ. αν ειναι αλλη μια απατεωνια για να μαζεψουν μελη τι να πω....

Τι λετε;Να παρω και ενα τηλεφωνακι αυριο;Ή θα με γραψουν εμενα και το email μου κανονικοτατα;

 

http://www.hitachidigitalmedia.com/product_techspec.do?pt=17&pg=69&proid=540

 

http://www.hdtvsolutions.com/Thomson-37LB130S5.htm

 

Αυτες εδω ειναι οι τηλεορασεις..Πειτε και καμοια γνωμη.

300€ ειναι αυτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν υποθεσουμε οτι θελέι ρευμα για να λειτουργησει (και δεν προκειται για σπαλα μοσχαρισια) θα ηθελα να δηλωσω οτι τα carrefour εχουν (ή μαλλον έιχαν ) απιστευτα ενυδρεια (100χ30χ45=120Lit=69 euro Με απιστευτο έπιπλο) και 80χ30χ45=96 LIt=49 ευρο και αυτο με έπιπλο .Δεν είχε το μεγαλο οποτε πηρα το μικρο το οποιο τελικα ειναι και αυτο τεραστιο (χωραει 15χρονο παιδι μεσα .... κοριτσι :) αρχικη τιμη 169 και 149 αντιστοιχα... (μονο για το επιπλο 8α εδινα ενα 25αρι;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν υποθεσουμε οτι θελέι ρευμα για να λειτουργησει (και δεν προκειται για σπαλα μοσχαρισια) θα ηθελα να δηλωσω οτι τα carrefour εχουν (ή μαλλον έιχαν ) απιστευτα ενυδρεια (100χ30χ45=120Lit=69 euro Με απιστευτο έπιπλο) και 80χ30χ45=96 LIt=49 ευρο και αυτο με έπιπλο .Δεν είχε το μεγαλο οποτε πηρα το μικρο το οποιο τελικα ειναι και αυτο τεραστιο (χωραει 15χρονο παιδι μεσα .... κοριτσι :) αρχικη τιμη 169 και 149 αντιστοιχα... (μονο για το επιπλο 8α εδινα ενα 25αρι;)

 

Eίναι γυάλινα?Σε ποια carrefour το είδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...