Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά από ότι ρώτησα τον πώλητη ίσχύει για όλα τα Καρφούρ.Μου είπε ότι ήταν να φέρει την Panasonic μόνο σε αυτή τη τίμη αλλά τελευταία στιγή χάλασε η συμφώνια και έτσι έβαλε κάποια παλία (όχι όλα ,πχ το δικό μου) μοντέλα 50% κάτω και βάλε.

Όταν πήγα είχε μια SONY BRAVIA 32 ,και 2 Philips αυτήν που πήρα έγω και ένα αλλό το 5320 αν δεν κάνω λάθος ,επίσης έχει πέσει και μια UNITED ,στα 299 όλες,τρέξτε να προλάβετε γιατί τα κομμάτια είναι λίγα...

 

 

-----Προστέθηκε 19/1/2009 στις 11 : 08 : 30-----

 

 

Από θέμα εικόνας όμως πως τα πάει;

 

Πόλυ κάλα δεν είναι φτηνιάρικο μοντέλο έχει 6000:1 αντίθεση και μου είπαν ότι η αρχική τιμή της ήταν 690 ευρώ.Πάντως και από μια αναζήτηση στο skroutz η πιο φτήνη κάνει 600 ευρώ ,άρα έιναι και γάμω τις προσφόρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
με εχει πιασει καταναλωτικη μανια . Να υπηρχαν και λεφτα .....

 

Και μενα φιλε το ιδιο με εχει ποιασει :)οντως να υπηρχαν και λεφτα...εγω αγορασα ενα ups 1000ari KEBO πραγματικα πολυ καλο,αλλα δυστυχως φαληρησε η εταιρια....τωρα δεν ξερω αν βρεις κανενα τετοιο.και γω ενα trust eixa πιο πριν αλλα δεν με ικανοποιησε τοσο,αν και κρατησε 2χρονια+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο προσφορες δεν ηταν αυτες σημερα...Αν γνωριζατε πως λειτουργει το συστημα θα το ξερατε αυτο. Οπως και να εχει καλοριζικες σε ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εμενα μου φανηκαν σαν "προσφορες" αυτα. Δεν ηταν κατι ιδιαιτερο και σιγα σιγα 300 ευρω για 32αρα δεν ειναι λιγα (για 720p)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο προσφορες δεν ηταν αυτες σημερα...Αν γνωριζατε πως λειτουργει το συστημα θα το ξερατε αυτο. Οπως και να εχει καλοριζικες σε ολους.

 

Προφανώς και είναι προσφορές ρε παιδιά! Δε λέω ότι είναι και η προσφορά της χρονιάς ούτε ότι οι εταιρείες "μπαίνουν" μέσα, αλλά για την ώρα δε βρίσκεις τέτοιες τιμές! Όποιος μπορεί να κάνει λίγο μόνο υπομονή θα μπορέσει να βρει σε τέτοια τιμή καλύτερες τηλεοράσεις, αλλά για σήμερα δε νομίζω ότι μπορεί να βρει (δε λέω αν αξίζει να την πάρεις, αυτό είναι άλλο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα παρει 32" LG με 1920χ1080 HD READY τον Σεπτεμβριο στα 399...Λογικο να υπαρχουν καλυτερες προσφορες τωρα...Παντως 8α παω και γω εδω στην σαλονικα να δω αν εχει μεινει τπτ για να παρω δωρω στον πατερα μου...Αυτος δν 8ελει αναλυσεις HDMI και τα λοιπα....Ειδησεις βλεπει και στο νεο σπιτι εχει την τηλεοραση του γαμου...για μενα ειναι προσφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο προσφορες δεν ηταν αυτες σημερα...Αν γνωριζατε πως λειτουργει το συστημα θα το ξερατε αυτο. Οπως και να εχει καλοριζικες σε ολους.

 

Η samsung LE32R86 στα 299e,δεν ειναι καλη προσφορα?Οπου και να την ψαξεις δεν την βρισκεις κατω απο 700e...Παρτε tv εκθεσης ΣΥΜΦΕΡΕΙ.συγνωμη για το off topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την βρισκεις κατω απο 700ε γιατι εχει σταματησει να παραγεται και η τιμη που εχει μεινει ειναι η παλια.

 

Το περι παρτε TV εκθεσης το αφηνω ασχολιαστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...