Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Carrefour Αμπελοκήπων - Acer Aspire One 150X στα 299 ευρώ, δεν ξέρω αν παίζει και σε άλλα Carrefour, πρέπει να είχε κάποια κομμάτια ακόμα.
παιζει κι αλλου(Θεσσαλονικη...)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά εγώ να ρωτήσω κάτι?(Δεν ξέρω αν κολλάει με αυτό το τόπικ)μήπως γνωρίζετε καταστήματα που πουλάνε προιόντα σε δόσεις με γραμμάτια?σχεδόν όλα τα καταστήματα δίνουν κάτι δάνεια για τράπεζες και δεν θέλω να μπλέξω. Μήπως έχετε καμιά ιδέα?Ευχαρισατώ πολύ.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ να ρωτήσω κάτι?(Δεν ξέρω αν κολλάει με αυτό το τόπικ)μήπως γνωρίζετε καταστήματα που πουλάνε προιόντα σε δόσεις με γραμμάτια?σχεδόν όλα τα καταστήματα δίνουν κάτι δάνεια για τράπεζες και δεν θέλω να μπλέξω. Μήπως έχετε καμιά ιδέα?Ευχαρισατώ πολύ.:-)

 

Γραμμάτια σίγουρα όχι αλλά αν ψάξεις λίγο θα βρείς άτοκες δόσεις.Έχουν σταματήσει τα γραμμάτια εδώ και 20 χρόνια.....κρίμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραμμάτια σίγουρα όχι αλλά αν ψάξεις λίγο θα βρείς άτοκες δόσεις.Έχουν σταματήσει τα γραμμάτια εδώ και 20 χρόνια.....κρίμα!

άτοκες βρίσκω φίλε αλλά πάλι μέσω τράπεζας και καλά.........αυτό ειναι ασφαλές όμως?η θα μπλέξουμε?:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πληρώνεις στην ώρα σου τις δόσεις, μια χαρά ασφαλές ειναι! Δεν φταίνε οι τράπεζες και οι πιστωτικές κάρτες, αν οι περισσότεροι δεν είναι συνεπείς στις υποχρεώσεις τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άτοκες βρίσκω φίλε αλλά πάλι μέσω τράπεζας και καλά.........αυτό ειναι ασφαλές όμως?η θα μπλέξουμε?:-)

 

γραμματια υπαρχουν ακομα (δες Kωτσοβολος). ατοκες ειναι καλα αλλα πρεπει να εισαι τυπικος με την δοση σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ να ρωτήσω κάτι?(Δεν ξέρω αν κολλάει με αυτό το τόπικ)μήπως γνωρίζετε καταστήματα που πουλάνε προιόντα σε δόσεις με γραμμάτια?σχεδόν όλα τα καταστήματα δίνουν κάτι δάνεια για τράπεζες και δεν θέλω να μπλέξω. Μήπως έχετε καμιά ιδέα?Ευχαρισατώ πολύ.:-)

 

Κολομβούνης, δόσεις ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ μόνο ( χωρίς γραμμάτια καν ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.co.uk/Sony-Vaio-P11ZG-1-33Ghz-Premium/dp/B001PO5UH8

 

Sony Vaio P11ZG - Intel Atom Z520 1.33Ghz 2Gb 60Gb 8" X Black Vista home Premium - Green

 

£300.00 = 332 Euros

 

Δε στέλνει Ελλάδα αλλά αξίζει να δοκιμάσετε αν έχετε κάποιον στην Αγγλία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

βρε πουλάκι μου αυτή δεν είναι προσφορα. τόσο κάνει αφού έκοψε τις τιμές η ATI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε πουλάκι μου αυτή δεν είναι προσφορα. τόσο κάνει αφού έκοψε τις τιμές η ATI

δεν διαφωνω με αυτο και ειναι γνωστο απο καιρο το συγκεκριμενο μοντελο δεν το βρισκεις με αυτη τη τιμη και αρκετα καταστηματα δεν εχουν ριξει τις τιμες κατω απο 200 ευρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αργά ή γρήγορα θα τις ρίξουν και υπόλοιποι, από την στιγμή που η μείωση ήταν επίσημα από την ΑΤΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...