Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια οι προσφορές δεν ισχύουν σε ολα τα carrefour μαρινοπουλος???γιατι πήγα στον μαριηνόπουλο εδω στη γειτονια στον βόλο κ ειχανε κ σκουπες κ dvd k παπλωματα αλλα η κοπελα στο ταμειο μου είπε οτι ενω στο πάπλωμα ισχυει η προσφορα, για το dvd κ την σκούπα πρέπει να πάω στη λάρισα. πως γίνεται αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καρφούρ:

Ρέντη,09:30 δεν είχαν φτάσει ακόμη τα DVD,έτσι τουλάχιστον μου είπαν.Σαρακάκη είχαν τελειώσει (10' αργότερα),το γράφανε κι όλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερος ο "fonzi"... :lol: :lol:

 

(για την ακριβεια ομως.. και στο Πλαισιο η θηκη -στο καταστημα- πωλειται 10,50e.. μονο στα eshop πωλειται γενικα στα 4,00e..)

 

μα και στον κωτσόβολο στο ηλεκτρονικό του κατάστημα έχει (με την έκπτωση!!!) 8,40

 

Η διαφορά των 4+ ευρώ δεν είναι σημαντική (σιγά τη διαφορά θα πείτε - ένας καφές) αλλά το ποσοστό ΤΕΡΑΣΤΙΟ.

 

Θυμάμαι έναν παλιό σπουδαίο έμπορο που μου έλεγε "στις βίδες είναι το κέρδος..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι έναν παλιό σπουδαίο έμπορο που μου έλεγε "στις βίδες είναι το κέρδος..."

 

 

ζητώ την άδεια να το κάνω υπογραφή :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα και στον κωτσόβολο στο ηλεκτρονικό του κατάστημα έχει (με την έκπτωση!!!) 8,40

 

Η διαφορά των 4+ ευρώ δεν είναι σημαντική (σιγά τη διαφορά θα πείτε - ένας καφές) αλλά το ποσοστό ΤΕΡΑΣΤΙΟ.

 

Θυμάμαι έναν παλιό σπουδαίο έμπορο που μου έλεγε "στις βίδες είναι το κέρδος..."

 

:lol: :lol: καλο.. καλο..!

 

Καταλαβα τι θες να πεις, οτι και με την εκπτωση ακομα ειναι διπλασια τιμη απ'τα eshop. Απλα και στο Πλαισιο, πανω-κατω, το ιδιο ακριβη ειναι η τιμη..

Οποτε, αν στο eshop το παιρνεις 4 ευρω και στα αλλα 8 ευρω, δηλαδη διπλασια / πληρωνεις αλλα 4 ευρω, ειναι σαν να το παιρνεις 4ευρω στα άλλα και 0ευρω στο eshop.! :rolleyes: :o :eek: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο μοντέλο είναι το φορητό με τα 669...δε το βρίσκω online...
η μαρκα ειναι fujitsu...λεπτομερειες αλλες δε θυμαμαι ...χτυπα τηλεφωνο...

και για 3η χρονια,η μπαλα μια εκπτωσεις στο media...oυτε 1 σβησμενο ταμπελακι...ας τα κρατησουν ....στο καρφ γινοταν πολεμος κι εκει η απολυτη ησυχια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μαρκα ειναι fujitsu...λεπτομερειες αλλες δε θυμαμαι ...χτυπα τηλεφωνο...

και για 3η χρονια,η μπαλα μια εκπτωσεις στο media...oυτε 1 σβησμενο ταμπελακι...ας τα κρατησουν ....στο καρφ γινοταν πολεμος κι εκει η απολυτη ησυχια...

 

Ήσουν στου Ρέντη; Έχει μείνει τπτ στο Καρφούρ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε γράψει πιο πάνω φίλος για αυτή την προσφορά http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=8419

 

όπου και να ρώτησα ΔΕΝ υπάρχει...

Γι αυτό μου την δίνει ο κωτσόβολος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπαθάτε με, αλλά έχω μία απορία. Πόσος κόσμος δεν έχει DVD και περιμένει εναγωνίως να μάθει εάν υπάρχουν ακόμη τα υπερσύγχρονα dvd στο καρφούρ. Εντάξει, έχεις αγοράσει για το σαλόνι, για την κρεβατοκάμαρα, για το εξοχικό. έχεις στον σταθερό και στον φορητό υπολογιστή, πόσα παραπάνω να αγοράσεις; Ειλικρινά, διερωτώμαι! Μην με πείτε κριτή των πάντων, αλλά ψάχνοντας καμιά προσφορά για καμία LCD τηλεόραση, που νομίζω είναι πιο πιθανό να ενδιαφέρει κάποιους που έχουν ακόμη τα παλιά μπαούλα και θέλουν να τα αλλάξουν, βρίσκω μηνύματα σχετικά με το πόσο γρήγορα τελείωσαν ή θα τελειώσουν τα φθηνιάρικα DVD στο καρφούρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε γράψει πιο πάνω φίλος για αυτή την προσφορά http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=8419

 

όπου και να ρώτησα ΔΕΝ υπάρχει...

Γι αυτό μου την δίνει ο κωτσόβολος.

 

ούτε αν παραγγείλεις ηλεκτρονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινουριος καταλογος απο τα saturn εχει 37ara sony 599 ευρω οχι full hd και 42αρα lg 699 ευρω full hd και αλλα πολλα που δεν αξιζου κατα την γνωμη μου εκτος απο μια dslr nikon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...