Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο το ειδε κανεις ?

 

http://www.techpress.gr/index.php/archives/5643

 

Συμφωνω οτι ειναι ετσι.αλλα οι παραγγελιες ηταν με λαθος τιμες που αργοτερα ακυρωθηκαν.

Αληθεια ρωτησε κανεις ποσες παραγγελιες ακυρωθηκαν σε ενα μηνα;

Οσες σε ενα χρονο πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αυτο το ειδε κανεις ?

 

http://www.techpress.gr/index.php/archives/5643

 

Το λεω γιατι τοτε εγιναν τα ..... Λαθη.

 

Ισως τελικα υπαρχει λογος που τα κανουν...Εικονικες αγορες και ανεβασμα τζιρου πχ ? Δεν ειμαι ειδικος στο πως δουλευουν ομως αυτα, απλα κατι τετοιο φαινεται.

 

έπρεπε να μας πουν και πόσες ακυρώσεις παραγγελιών είχαν.

 

:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα για να παιχτηκε το ιδιο και στο Πλαισιο μερες μετα ισως προσπαθουν να δειξουν τζιρο εστω εικονικο αφου μετα ακυρωθηκαν οι παραγγελιες μονο και μονο για να υπαρχουν τετοια αρθρα.

Καλο μαρκετινγκ τρικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το media markt μου εστειλε το νεο φυλλαδιο των εκπτωσεων...4σελιδο..δεν εχει νομιζω φοβερες προσφορες μεσα στις σελιδες... ομως λενε παντου οτι θα μεινουν μονο τα ραφια!

κατι για τηλεορασεις απο 69 ευρω...dvd απο 24.90, air/con απο 180 και πολλα ακομα!

 

απο 15/01 εως τελος του μηνα λενε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση pleaaaaase...

καταστηματα οπως το Multirama κανουν εκπτωσεις απο αυριο;;

 

Δεν υπάρχουν εκπτώσεις στα είδη τεχνολογίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το ειδε κανεις ?

 

http://www.techpress.gr/index.php/archives/5643

 

Το λεω γιατι τοτε εγιναν τα ..... Λαθη.

 

Ισως τελικα υπαρχει λογος που τα κανουν...Εικονικες αγορες και ανεβασμα τζιρου πχ ? Δεν ειμαι ειδικος στο πως δουλευουν ομως αυτα, απλα κατι τετοιο φαινεται.

To είχανε δημοσιευμένο σήμερα και σε μια από τις δωρεάν εφημερίδες που κυκλοφορούν. Η υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο! Αυτό που ήθελαν το πέτυχαν και με το παραπάνω. Για όλους αυτούς που έλεγαν πως απλά είναι ένα ανθρώπινο λάθος. Αλλά κάθε καταναλωτικό κοινό έχει και τα μαγαζιά που του αξίζουν, Συγχαρητήρια σε όλους μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις προσφορες UCrazy του "you.gr" τις κοιτατε καθολου? Τι λενε γενικα?

Εγω, για να πω την αληθεια, τις τελευταιες μερες το ανακαλυψα αυτο και ειδα κανα 2 Laptopάκια μεχρι τωρα σε πολυ καλες προσφορουλες νομιζω..

 

Αυτο που εχει τωρα, ειναι ενα Acer με Intel Core 2 Duo, T9300 - 2.50 Ghz, 4096 MB Ram, 15.4" κλπ..

(http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=36899542102FA241BC5C0D980BC78F7C&pa=75217DE0A8B9F541854461707F3CEC08)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TO saturn ειχε εκτυπωσεις φωτογραφιων 10-χ15 0,7 ευρω η μια μεχρι σημερα. βεβαια χτες το μηχανημα στην συγγρου ειχε κολλησει. σημερα ισως να δουλευει. εκανα το λαθος και πηγα στο electroworld απεναντι και μου ειπαν 0,29 το κομματι .τους εκραξα και τελικα πηγα mediamarkt me 0.14. δεν ειναι τα 10 ευρω διαφορα που θα πληρωνα αλλα σιχαινομαι την κοροιδια. απαραδεκτη τιμη

 

ΚΑλα εμενα οι τοπικοι φωτογραφοι μου ζητουν 0.35 τη μια(και τυπωνω πολλες) οποτε τα 0.19 που δινω στο γερμανο μου φαινονται λουκουμι.Οσο για το 0.07 ασχολιαστο.....Ουτε το χαρτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑλα εμενα οι τοπικοι φωτογραφοι μου ζητουν 0.35 τη μια(και τυπωνω πολλες) οποτε τα 0.19 που δινω στο γερμανο μου φαινονται λουκουμι.Οσο για το 0.07 ασχολιαστο.....Ουτε το χαρτι...

 

σοβαρά εγώ στην Αθήνα σε φωτόδεσμο και σε ένα αλλο που τα έδινα πριν κανά χρόνο και 0,12 λη 0,15€ μου εβγαζαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑι αλλα εγω μενω Χανια οχι ΑΘηνα.Μαλλον οι εδω φωτογραφοι ειναι πιο "πονηροι".....Αλλα και online που την εψαξα κατω απο 0.15 δεν βρηκα.ΜΑλλον εχουν αλλαξει οι τιμες για ψαξτο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...