Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παντως που στη δουλεια εχω το officejet L7580 pro δε μπορω να πω οτι μου αρεσει και πολυ.. ο αυτοματος τροφοδοτης ολο κολλαει..η καταναλωση του ειναι αυξημενη κτλ (κι εχει και 4 μελανια ενω το 7480 αν θυμαμαι καλα εχει μονο 2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Λοιπον κατα τη γνωμη μου πρεπει οι mods να παρεμβαινουν αμεσα γιατι εχω αγανακτησει με το off topic.

+1!!!

δε λεω σε ενα-δυο μηνυματα να λεμε για την ακυρωση προσφορων αλλα να μην το χοντρενουμαι!προτεινω να γινει αλλο ενα thread που θα το λεμε:''Το μεγαλο κραξιμο'' και εκει να τους σκυλοβριζουμε κανονικα...εδω λεμε ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!!!!!!!!:devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TO saturn ειχε εκτυπωσεις φωτογραφιων 10-χ15 0,7 ευρω η μια μεχρι σημερα. βεβαια χτες το μηχανημα στην συγγρου ειχε κολλησει. σημερα ισως να δουλευει. εκανα το λαθος και πηγα στο electroworld απεναντι και μου ειπαν 0,29 το κομματι .τους εκραξα και τελικα πηγα mediamarkt me 0.14. δεν ειναι τα 10 ευρω διαφορα που θα πληρωνα αλλα σιχαινομαι την κοροιδια. απαραδεκτη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TO saturn ειχε εκτυπωσεις φωτογραφιων 10-χ15 0,7 ευρω η μια μεχρι σημερα. βεβαια χτες το μηχανημα στην συγγρου ειχε κολλησει. σημερα ισως να δουλευει. εκανα το λαθος και πηγα στο electroworld απεναντι και μου ειπαν 0,29 το κομματι .τους εκραξα και τελικα πηγα mediamarkt me 0.14. δεν ειναι τα 10 ευρω διαφορα που θα πληρωνα αλλα σιχαινομαι την κοροιδια. απαραδεκτη τιμη

 

0,07 ευρώ εννοείς;

 

 

-----Προστέθηκε 14/1/2009 στις 01 : 52 : 59-----

 

 

Plasma 60" στα macro γύρω στα 1300 ευρώ. Την είδε κανείς να ποστάρει αν αξίζει σαν προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ψάξεις καμιά 20σελίδες πριν (λόγω off topic πλαισίου συζήτηση) έχει το διαφημιστικό του μακρο και την έχει μεσα. plasma 60" 1.000.000:1 samsung

 

Αρχικά καταχωρημένο από Achilles! Εμφάνιση Μηνύματος

Μόλις κυκλοφόρησε: Μακρο 7-20 Ιανουαρίου.

 

Έχει αρκετές τηλεοράσεις και κάποια dvd players ( από 19,90€), αλλά το μάτι μου έπεσε σε TFT 22' από 129€ και gps από 79€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για άμεση εκτύπωση ή αφήνεις την κάρτα μνήμης/CD και περνάς αργότερα;

 

Αν είναι πολλές οι φωτογραφίες λογικά τις αφήνεις και πας μετά από 1-2 ώρες να τις πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ψάξεις καμιά 20σελίδες πριν (λόγω off topic πλαισίου συζήτηση) έχει το διαφημιστικό του μακρο και την έχει μεσα. plasma 60" 1.000.000:1 samsung

 

http://www.samsung.com/gr/consumer/subtype/subtype.do?group=television&type=television&subtype=plasmatv

 

Εδω δεν φαίνεται να υπάρχει 60" plasma Samsung τηλεόραση.

Ξέρει κάποιος συγκεκριμένα ποιο μοντέλο είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.samsung.com/gr/consumer/subtype/subtype.do?group=television&type=television&subtype=plasmatv

 

Εδω δεν φαίνεται να υπάρχει 60" plasma Samsung τηλεόραση.

Ξέρει κάποιος συγκεκριμένα ποιο μοντέλο είναι;

στη θεσσαλονικη εχουν βαλει ταμπελα που λεει οτι δεν παρελαβαν και

σ αντικατασταση, δινουν 50αρα φουλ(οχι 100")στα 999 +φαπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το ειδε κανεις ?

 

http://www.techpress.gr/index.php/archives/5643

 

Το λεω γιατι τοτε εγιναν τα ..... Λαθη.

 

Ισως τελικα υπαρχει λογος που τα κανουν...Εικονικες αγορες και ανεβασμα τζιρου πχ ? Δεν ειμαι ειδικος στο πως δουλευουν ομως αυτα, απλα κατι τετοιο φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...