Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Δηλαδη το καλοκαιρι που εδωσαν την 8800GT με 50 ευρω ποιος το ειχε πιστεψει?

 

τότε δεν το είχαν στο site όμως, ούτε καν το διαφήμισαν!

 

άσε που η 8800GT δεν ήταν τότε η "latest" κάρτα γραφικών όπως είναι ο 1.5ΤΒ Seagate...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Νομίζω αρκετά καλή τιμή για laptop με τετοια χαρακτηριστικά

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=1B9F834FB770494FB643753106943EE8&pa=EE5198654632E4489E26CC72A5F22116

Την περασμενη εβδομαδα ειχε 899

Πλεον τελευταιο απόθεμα

post-121004-129062981062_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω αρκετά καλή τιμή για laptop με τετοια χαρακτηριστικά

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=1B9F834FB770494FB643753106943EE8&pa=EE5198654632E4489E26CC72A5F22116

 

katcos απο το you εισαι??:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε ένα θέμα που έχει να κάνει με το να αναφέρουμε προσφορές!!! :rolleyes:

 

Αν είχε και καμμία καλύτερη κάρτα γραφικών (έστω και με +100 ευρώ θα ήταν ακόμα καλύτερο!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

katcos απο το you εισαι??:-D

 

 

'Οχι δεν είμαι από το u φυσικά , απλά ένας φίλος ψάχνει επώνυμο Laptop και βλέποντας την προσφορά , τη θεώρησα καλή (στο skroutz η αμέσως καλύτερη τιμή είναι περίπου 400 ευρώ παραπάνω) και θέλησα να την κοινοποιήσω στο forum , σπάζοντας έτσι και λίγο την μονοτονία του θέματος για το πλαίσιο .

 

offtopic:Αν υπάρχει κάτι καλύτερο σε περίπου αυτή την τιμή όποια πληροφόρηση θα ήταν ευπρόσδεκτη.

Ευχαριστώ

 

Πρέπει να αποδεικνύει κανείς οτι δεν είναι ελέφαντας;..:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να επιστρέψω στο θέμα..διαφημίζανε σήμερα στον κωτσόβολο ότι από πέμπτη θα έχει ένα dvd player που παίζει και divx με 20 ευρω,αλλά δε συγκράτησα μαρκα/μοντέλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να επιστρέψω στο θέμα..διαφημίζανε σήμερα στον κωτσόβολο ότι από πέμπτη θα έχει ένα dvd player που παίζει και divx με 20 ευρω,αλλά δε συγκράτησα μαρκα/μοντέλο..

 

GCV dvd 3312B

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ήξερα. Όλοι μας εδώ μέσα είμαστε εισοδηματίες? Δεν υπάρχει κανείς που να δουλεύει υπάλληλος και να έχει κάνει λάθος ή να έχει προσπαθήσει να εξηγήσει σε πελάτη το λάθος κάποιου άλλου? Και το ότι παίρνουν τηλέφωνο σημαίνει ότι έχουν καταλάβει την μ.....κια και προσπαθούν να την διορθώσουν. Το αν αυτός που με κάλεσε έχει περίεργη φωνή ή όχι, τι με πειράζει?

 

Τα λαθη πληρωνονται. Αν καποιος ειναι απροσεχτος να παει σπιτι του.

 

 

-----Προστέθηκε 14/1/2009 στις 09 : 58 : 22-----

 

 

Και μονο που σου ειπανε αυτο, αξιζουν συγχαρητηρια

 

Δεν αξιζουν συγχαρητηρια. Εχουν χεσμενη τη φωλια τους γι'αυτο το κανανε.

Και εμενα μου προτειναν να μου δωσουν ενα κομματι με εκπτωση. Αν ρωτησετε εναν νομικο ο ορος που εχου περι "λαθους" και μη υποχρεωση αποστολης δε στεκει. Ειναι παρανομος.

 

 

-----Προστέθηκε 14/1/2009 στις 10 : 04 : 05-----

 

 

πάρα πολλοί

 

Γνωσεις ισως ναι, πτυχια και γνωσεις ομως οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λαθη πληρωνονται. Αν καποιος ειναι απροσεχτος να παει σπιτι του.

 

 

-----Προστέθηκε 14/1/2009 στις 09 : 58 : 22-----

 

 

 

 

Δεν αξιζουν συγχαρητηρια. Εχουν χεσμενη τη φωλια τους γι'αυτο το κανανε.

Και εμενα μου προτειναν να μου δωσουν ενα κομματι με εκπτωση. Αν ρωτησετε εναν νομικο ο ορος που εχου περι "λαθους" και μη υποχρεωση αποστολης δε στεκει. Ειναι παρανομος.

 

 

-----Προστέθηκε 14/1/2009 στις 10 : 04 : 05-----

 

 

 

 

Γνωσεις ισως ναι, πτυχια και γνωσεις ομως οχι.

 

Σταματηστε επιτελους να σκεφτεστε σαν Ελληναραδες οτι ολος ο κοσμος πρεπει να περιστρεφεται γυρω απο την τσεπη σας. Να τα σκασετε και να τον παρετε στην κανονικη του τιμη το δισκο αν τον εχετε αναγκη. Τι σας φταιει το παιδι που δουλευει με 600 ευρω, κανει δουλεια που αλλου την κανουν τρεις και τα ακουει συνεχως? Τα μεγαλα site εχουν πολλες χιλιαδες κωδικους, βρισκει ενας ενα λαθος και το βγαζει εδω και χυματε ολοι οι 5eurokillers να παρετε... Ειδατε τι πηρατε (οτι συνηθως):X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παίδες δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, όπως είπαν πρωτύτερα, όποιος έχει πρόβλημα τραβάει μια μύνηση και ησυχάζει...

όλα τα υπόλοιπα είναι να'χαμε να λέγαμε.

Έλεος με τα off-topic....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...