Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

εντάξει αυτό είναι λογικό, αλλά όχι και 1.5ΤΒ Seagate με 19-20 euro ή 4870 με 70 euro και να περιμένουμε να τα στείλουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει αυτό είναι λογικό, αλλά όχι και 1.5ΤΒ Seagate με 19-20 euro ή 4870 με 70 euro και να περιμένουμε να τα στείλουν :P

 

Καλά όποιος περίμενε πως θα παρέγγελνε 10 κομμάτια σκληρούς δίσκους ή κάρτες γραφικών και δεν θα το έπερναν χαμπάρι στο Πλαίσιο απλά γελιέται... πόσο μάλλον αυτοί που λένε για καταγγελίες στο ΙΝΚΑ με screen shots κτλ..

 

Το καλύτερο για κάποιον που ανακαλύπτει τέτοιο λάθος στο μέλλον IMHO είναι να παραγγείλει ένα τεμάχιο για τον εαυτό του και να μην το πει πουθενά... σε αυτή την περίπτωση υπάρχει τουλάχιστον η πιθανότητα αυτός να το πάρει, 500 κομμάτια σε λάθος τιμή πάντως δεν υπάρχει περίπτωση να δώσει το Πλαίσιο, το e-shop ή οποιοσδήποτε άλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

τα ίδια ξανακούσαμε και με αντίστοιχο λάθος του eshop Narayan...

 

η πλάκα είναι ότι άκουσα και στις 2 περιπτώσεις ότι δεν θα ξαναψωνίσουν από τα μαγαζιά αυτά...

 

να δω από ποιο θα αγοράζουν μετά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με κάλεσαν από Πλαίσιο και μου επιβεβαίωσαν πως αύριο θα παραλάβω αυτόν τον δίσκο στα €86,40 (τιμή Web Offer που είχε μέχρι χθες στο site). Μια χαρά B)

 

Αχ καημενε, εμενα που ειπαν επειδη εγινε λαθος, αν θελω μπορουν να μου τον δωσουν με 79 ευρω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ καημενε, εμενα που ειπαν επειδη εγινε λαθος, αν θελω μπορουν να μου τον δωσουν με 79 ευρω :-D

 

Αυτόν του 1ΤΒ; Αφού εξ' αρχής €86,40 τον είχαν στο site, σου έκαναν και σκόντο επειδή είσαι ωραίος; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ καημενε, εμενα που ειπαν επειδη εγινε λαθος, αν θελω μπορουν να μου τον δωσουν με 79 ευρω :-D

 

όχι ρε συ, για τον 640mb της "προσφοράς" ήταν αυτό το σκόντο, και σε εμένα το ίδιο είπαν. Εκτός αν μέσα στον πανικό του πάσαραν τον 1TB με την τιμή του 640!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όνειρο ήταν και πάει.. :)

 

 

Οι περισσότεροι στο service όμως.

 

Και στο service και στις πωλήσεις. Γιατί; Θα βρούν αλλού;

Τα λέω από προσωπική εμπειρία, με πολύ φίλο που δούλευε στο Πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια υπαρχουν πολλα νομικα κενα που μπορει να πατησει κανενας...

Ποσοι γραφτηκανε μελοι χτες στο ΠΛΑΙΣΙΟ μονο επειδη ειδαν αυτες τις προσφορες ??

Πανω απο 200 σιγουρα.

Θα δεχοντε πλεον διαφημιστικο υλικο απο το ΠΛΑΙΣΙΟ ναι ή οχι ??

Εκανε γνωστα στην εταιρια χωρις λογο τελικα τα προσωπικα δεδομενα ναι ή οχι ??

 

Αν θελει καποιος να τους κυνηγησει το κανει ευκολα...

Ριχτε και μια ματια εδω

http://www.synigoroskatanaloti.gr/docs/info/info-Hlektroniko-emporio.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πήρε εδώ και καμιά ώρα κανείς τηλέφωνο στο Πλαίσιο, κάποια κυρία είναι μέσα και τους τα χώνει άγρια.

Πήρα μια φορά πριν καμιά ώρα και ακουγόταν να φωνάζει. Με καλέσαν τώρα εκείνοι και ακόμα ακουγόταν μια γυναικεία φωνή να φωνάζει με θυμό.

Ελπίζω μόνο να μην είναι το αφεντικό των -ευγενέστατων- παιδιών.

 

 

-----Προστέθηκε 12/1/2009 στις 06 : 51 : 38-----

 

 

Παιδια υπαρχουν πολλα νομικα κενα που μπορει να πατησει κανενας...

Ποσοι γραφτηκανε μελοι χτες στο ΠΛΑΙΣΙΟ μονο επειδη ειδαν αυτες τις προσφορες ??

Πανω απο 200 σιγουρα.

Θα δεχοντε πλεον διαφημιστικο υλικο απο το ΠΛΑΙΣΙΟ ναι ή οχι ??

Εκανε γνωστα στην εταιρια χωρις λογο τελικα τα προσωπικα δεδομενα ναι ή οχι ??

 

Αν θελει καποιος να τους κυνηγησει το κανει ευκολα...

Ριχτε και μια ματια εδω

http://www.synigoroskatanaloti.gr/docs/info/info-Hlektroniko-emporio.pdf

 

Και όχι μόνο αυτά, αλλά και πόσοι θα πάρουν κάτι από τα όσα παρήγγειλαν στην χαμηλή τιμή; Ακόμα κι αν το πάρει σε φθηνότερη από την κανονική, πάλι κέρδος είναι για το Πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγω οτι τον εξ. σκληρο 640g μετα απο την"γνωστη" τηλεφωνικη επικοινωνια, μου τον αφηνει, "μονο" 70 ευρω.

Αν θελει κανεις το Μοτορολα Α1200 στο stock του Πλαισιου στη Μεταμορφωση, εχει 56 ευρω. Εγω πηρα ενα και ειχε αλλα 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελει κανεις το Μοτορολα Α1200 στο stock του Πλαισιου στη Μεταμορφωση, εχει 56 ευρω. Εγω πηρα ενα και ειχε αλλα 3.

 

Στο net δεν το βρίσκω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με πήραν πριν λίγο.επειδή βαριόμουν να κάτσω να ασχοληθώ τους είπα εντάξει ακυρώστε την κλπ.

ήταν τόσο γλειώδης και γλύφτης αυτόσ που βαλανε να μιλήσει που ούτε το ονομα του δνε έκατσα να ακούσω.ουστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...