Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε παιδιά έχει γίνει αυτό πολλές φορές μην τσιμπάτε!!!

"Λάθη" είναι και δεν πρόκειται να τα πάρει κανέις σε αυτές τις τιμές.

Υ.Γ. Άσχετα αν ακόμα και από αυτές τις τιμές έχουν κέρδος (δεν τους αφήνουν να πουλάνε τόσο χαμηλά). Ο ίδιος ο πρόεδρος των εμπόρων είπε ότι τα περισσότερα προιόντα πωλούνται με 100% κέρδος και παρατηρούν ότι αρκετά φτάνουν και το 400% σε κέρδος.

 

Άκυρο, τα είδη πληροφορικής έχουν πολύ μικρό κέρδος (<20%) . Ο πρόεδρος των εμπόρων μάλλον μιλάει για είδη προικός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγω πιστευω πως καποιος hacker με κεφια (ή που ψαχνει για δουλεια) βρισκεται πισω απο ολα αυτα.

 

Δεν εξηγηται, πρωτα η ηλεκτρονικη, μετα το e-shop και τωρα το πλαισιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο, τα είδη πληροφορικής έχουν πολύ μικρό κέρδος (<20%) . Ο πρόεδρος των εμπόρων μάλλον μιλάει για είδη προικός...

ακυρο και για τα προικος αυτα ισχυουν στον ρουχισμο και τα υποδηματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω πως καποιος hacker με κεφια (ή που ψαχνει για δουλεια) βρισκεται πισω απο ολα αυτα.

 

Δεν εξηγηται, πρωτα η ηλεκτρονικη, μετα το e-shop και τωρα το πλαισιο...

 

και στο multirama πριν λίγο καιρό, που σχεδόν όλα τα προϊόντα ήταν σε προσφορά περίπου....800% πάνω, αναγκάζοντάς τους να "κατεβάσουν" το site για 1-2 μέρες για γενικό ρεκτιφιέ!:-D:-D

 

μήπως όμως ήρθε η ώρα να ξεκολλήσουμε και να ασχοληθούμε με καμιά άλλη προσφορά?? άντε, το λιώσαμε κι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δούμε αν και το Πλαίσιο θα το αντιμετωπίσει το θέμα όπως το στοκατζίδικο.

Λυπούμαστε αλλά ήταν προϊόντα στοκ και περιορισμένου αριθμού και τελείωσαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω πως καποιος hacker με κεφια (ή που ψαχνει για δουλεια) βρισκεται πισω απο ολα αυτα.

 

Δεν εξηγηται, πρωτα η ηλεκτρονικη, μετα το e-shop και τωρα το πλαισιο...

 

Μην ξεχνάς κ το foxmarket με την olympus1050 στα 26 euro.

 

Νομίζω είναι το καλύτερο κόλπο για να κάνουν "εγγεγραμένο" πελατολόγιο αλλά και για να στέλνουν τα διαφημιστικά τους. (Κατι σαν νόμιμο spam). Σε 1μήνα όλοι κάναν λάθη? Τότε παεί πολύ άσχημα το 2009 με τόσα λάθη

 

Και άσχετο...αυτή η προσφορά αξίζει?

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=D08DE4F5C522AC46A44A10F10AEDD90D&pa=95FDF9F8D470E64BA3F6845FEDD23A43

Δεν θέλω κάτι τρομερό. Απλά να τυπώνω κανα κείμενο + το σκανάρισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο, τα είδη πληροφορικής έχουν πολύ μικρό κέρδος (<20%) . Ο πρόεδρος των εμπόρων μάλλον μιλάει για είδη προικός...

 

και πολύ βάζεις.

Μιας και ήμουν στον χώρο (σε έναν από τους μεγάλους), μπορώ να σας πω ότι παίζουν με κάτω από 10% και πολλές φορές με 3-6%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δούμε αν και το Πλαίσιο θα το αντιμετωπίσει το θέμα όπως το στοκατζίδικο.

Λυπούμαστε αλλά ήταν προϊόντα στοκ και περιορισμένου αριθμού και τελείωσαν...

 

Eυκαιρια, ω Πλαισιο, να αποδειξεις το μεγαλειο και την υπεροχη σου απεναντι στον "τσιπικο" ανταγωνισμο.

Εισαι πολυ μεγαλο για να κρυφτεις πισω απο φτηνες δικαιολογιες και τεχνικα λαθη.

Στειλε στο λαο οτι παραγγειλε στις τιμες που τα παραγγειλε και σκαρφαλωσε στην κορυφη της αξιοπιστιας και της καρδιας μας!

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυκαιρια, ω Πλαισιο, να αποδειξεις το μεγαλειο και την υπεροχη σου απεναντι στον "τσιπικο" ανταγωνισμο.

Εισαι πολυ μεγαλο για να κρυφτεις πισω απο φτηνες δικαιολογιες και τεχνικα λαθη.

Στειλε στο λαο οτι παραγγειλε στις τιμες που τα παραγγειλε και σκαρφαλωσε στην κορυφη της αξιοπιστιας και της καρδιας μας!

 

:-D

 

ROFL!!!!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυκαιρια, ω Πλαισιο, να αποδειξεις το μεγαλειο και την υπεροχη σου απεναντι στον "τσιπικο" ανταγωνισμο.

Εισαι πολυ μεγαλο για να κρυφτεις πισω απο φτηνες δικαιολογιες και τεχνικα λαθη.

Στειλε στο λαο οτι παραγγειλε στις τιμες που τα παραγγειλε και σκαρφαλωσε στην κορυφη της αξιοπιστιας και της καρδιας μας!

 

:-D

 

Έτσι είναι... :-)

Την καλύτερη διαφήμιση θα κάνει!

Σε όλα τα forum νούμερο ένα συζήτηση θα είναι.

Και εννοείται πως θα κερδίσει πολλύς αποκλειστικούς πελάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν την προσφορά την είδα και εγώ αλλά δεν την ξαναπατάω.

Είχα κάνει και εγώ μια παραγγελεία ενός σκληρού με τιμή 80 ευρώ (1ΤΒ ήταν) όταν στο κατάστημα είχαν 140 ευρώ.

Τους πήρα τηλ γιατί παραξενεύτηκα και αφού είδα και την τιμή του e-shop στα 134,50.

Μου είπαν ότι η παραγγελία θα μου έρθει κανονικά στην προνομιακή τιμή των 135,90 ευρώ που ήταν κανονικά η τιμή internet.

Ακύρωσα την παραγγελία μου και είμαι μια χαρά από άποψη νεύρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε αλλά στο shop21.gr έβαλαν σήμερα το ipod touch 8 gb 2nd gen 199€ με φπα

το είδα αλλά στη διαθεσιμότητα έλεγε εβδομάδας και δίστασα μήπως δεν υπάρχει, αφού κανένα μαγαζί δε το είχε ήδη από τα χριστούγεννα. λίγο αργότερα εξαντλήθηκε (άρα υπήρχε) δυστυχώς

όταν θα το ξαναφέρουν λέτε να είναι πάλι στα 199? γιατι αμέσως μετά είναι το Pixmania.com με 219 και μεταφορικα παει 226 και το plaisio.gr 228

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...