Προς το περιεχόμενο

Ubuntu 7.04 Feisty Fawn


Koultouras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε παλικάρια, μου έχει σπάσει τα νεύρα σήμερα το σύστημα. Έχει κολλήσει το FireFox δύο φορές σε σημείο να μου σκοτώσει την αποδοτικότητα του λειτουργικό (ούτε restart δεν έκανε) και ν' αναγκαστώ να κάνω reset. Όλα σε διάστημα μικρότερο των τριών ωρών. Αν ήταν Windows θα την ήξερα τη λόξα, αλλά σε λειτουργικό που στους 8 μήνες που το έχω, reset δεν έχω κάνει πάνω από 4 φορές, μου φαίνεται περίεργο. Καμμιά ιδέα τι μπορεί αν το προκαλεί;

 

Όχι τίποτε άλλο, αλλά κάθε φορά που αναγκάζομαι να κάνω reset, όχι μόνο κόβονται τα downloads μου στη μέση, αλλά συχνά οι τελευταίες αλλάγες στο σκληρό (μετακίνηση αρχείων, extract) ακυρώνονται σα να μη συνέβησαν (πχ. ένα αρχείο που έκανα extract αφού κόλλησε ο Firefox, μετά το reset δεν υπάρχει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράξενο για δες τι πρόσθετα έχεις βάλει στον firefox και αν υποψιάζεσε κάποιο βγάλτο να δεις μήπως σου κάνει την ζημιά.Μια δραστική λύση είναι να πάρεις ένα backup τα bokkmark και ότι άλλο χρειάζεσε και μετά να σβήσεις τον κρυφό φάκελο .mozzilla/firefox που υπάρχει στο home σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...