Προς το περιεχόμενο

Ubuntu 7.04 Feisty Fawn


Koultouras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εγώ από το 7.04 γράφω και δεν έχω κάποιο πρόβλημα. όλα δουλεύουν μια χαρά:-D

 

 

EDIT: automatix2 for ubuntu 7.04 --> etsi wste na sas lisei ta xeria apo polla install , kai elafrwnei ligo to psaksimo gia emas tous neous :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
το automatix είναι σε java και πολλές φορές σπάει τα dependencies... καλύτερα το easyubuntu

 

Στο wiki πάντως του automatix λέει ότι είναι γραμμένο σε python.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην πατε ακομα σε upgrade περιμενετε το λιγοτερο μια εβδομαδα να αντιμετωπισουνε οποια προβληματα που σιγουρα θα παρουσιαστουν

εχω πρωσοπικη πικρη εμπειρια με το προηγουμενο upgrade απο dapper σε edgy αφου ειχαν γινει ολα μανταρα και αναγκαστηκα να παω σε νεα εγκατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενε σιγουρα θα βρεθει καποια λυση και απο την στιγμη που το προβλημα εχει αναφερθει και απο αλλους.παρακολουθησε μονο τα αντιστοιχα μηνύματα στο ubuntu forum.καποια στιγμη ολο και καποιος dev θα απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να και τα πρωτα προβληματα.φενεται οτι υπαρχει ενα bug και οποιος εχει καρτα γραφικων ati της σειρας X*** θα αντιμετωπιση προβληματα κατα την εγκατασταση της διανομης.υπαρχει λυση για το προβλημα εδω

http://www.mikesplanet.net/2007/04/installing-ubuntu-704-ati-x-cards/

τωρα πως καποιος που ερχεται για πρωτη φορα σε επαφη με το linux θα καθησει να κανει ολη αυτη την διαδικασια μονο οι develop του ubuntu το γνωριζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εκανα μια βολτα απο ubuntu forum και δεν ειδα και τοσα πολλα μυνηματα με προβληματα κατα την αναβαθμιση.πολυ λιγοτερα απο την προγουμενη αναβαθμιση παντως.για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...