Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

PS... Discovery crafting may now use items directly from a player’s bank. ... ακούγετε τόσο καλό όσο νομίζω;;;

 

Αμήν ρε φίλε, αμήν. Το είχα παρατήσει το crafting γι' αυτόν ακριβώς το λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν συμφωνώ ότι αυτό είναι το σωστό Balance. Πρέπει να υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στις class ακόμη και όταν αυτές παίζουν τον ίδιο "ρόλο" αλλιώς δεν έχουν νόημα... γι αυτό πχ εσείς μπορείς να παίξεις support και heal εγώ με τον war δεν μπορώ. Ο thief κάνει burst δυνατό αλλά είναι εύθραυστος, ο warrior λιγότερο dmg αλλά αντέχει και ξύλο.

 

αναφέρω χαοτικές διαφορές οχι τέτοια...Εγώ σε σχέση με τον shield axe warrior σου αν πάω full dps build σκάω χειρότερο damage απ'οτι σκάς εσύ με full defensive-support build, ειμαι 50 φορές πιο ευθραυστος και ίσως έχω μονο ελαφρά καλύτερο CC...

 

Δέν αναφέρομαι σε διαφορές να αυτός έχει heal οπότε πρεπει να κάνει λιγοτερο damage απο τον άλλον, ή αυτός έχει heavy armor οποτε ο άλλος που εχει medium πρέπει να κάνει περισσότερο damage...

 

και εκει που έψαχνα κανα βιντεακι με ele στο youtube βρήκα αυτό....χαχαχχα

 

"http://www.youtube.c...ed/Hh5zjK7ITpQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από μια εβδομάδα παιξίματος,βλέποντας τα θετικά και τα αρνητικά !! πιστεύω οτι αξίζει η αγορά και δεύτερης κόπιας αν βρεθεί φτηνά ,

αποκλειστικά για αποθήκη !! τώρα ξόδεψα 800 gem για επέκταση, θα φάω κάνα ban ?

 

τοσο πολυ χωρο θες?αν μαζεψεις ολα τα 20slot bags εχεις υπερ αρκετο χωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A log-in attempt from the following location is currently awaiting your authorization.

 

Address: 112.111.220.151

City:

Region:

Country: CN

 

A log-in attempt from the following location is currently awaiting your authorization.

 

Address: 27.20.91.162

City: Wuhan

Region: 12

Country: CN

 

 

Τους γ@μ@ς ή δεν τους γ@μ@ς τους κινέζους τώρα; Authenticator ΤΩΡΑ το φελέκι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A log-in attempt from the following location is currently awaiting your authorization.

 

Address: 112.111.220.151

City:

Region:

Country: CN

 

A log-in attempt from the following location is currently awaiting your authorization.

 

Address: 27.20.91.162

City: Wuhan

Region: 12

Country: CN

 

 

Τους γ@μ@ς ή δεν τους γ@μ@ς τους κινέζους τώρα; Authenticator ΤΩΡΑ το φελέκι μου...

 

Μα έχεις authenticator ήδη με αυτό που παραθέτεις. Τραβάς no στο authorization και καθάρισες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσο πολυ χωρο θες?αν μαζεψεις ολα τα 20slot bags εχεις υπερ αρκετο χωρο.

Δεν είχα προσέξει την "συλλογή" όπου μπορείς να αποθέσεις σχεδόν όλα τα αντικείμενα !! :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναφέρω χαοτικές διαφορές οχι τέτοια...Εγώ σε σχέση με τον shield axe warrior σου αν πάω full dps build σκάω χειρότερο damage απ'οτι σκάς εσύ με full defensive-support build, ειμαι 50 φορές πιο ευθραυστος και ίσως έχω μονο ελαφρά καλύτερο CC...

 

Μπαα, παίζω επιθετικό σχετικά build και είμαι σίγουρος ότι κάνω λιγότερο damage ειδικά σε ένα στόχο (εσύ με το air) και σε πολλούς (εσύ με το fire) αλλά ειναι λογικό να είσαι πολύ πιο εύθραυστος, γι αυτό θες ομάδα και όχι να παίζεις ποτέ 1 vs 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα έχεις authenticator ήδη με αυτό που παραθέτεις. Τραβάς no στο authorization και καθάρισες.

 

Δεν υπάρχει authenticator, απλά από μόνο της η Anet είδε ότι ενώ loggaρω συνήθως από Ελλάδα τώρα πηγα να logάρω από Κίνα και είπε μαλακία θα παίζει. Αυτό βέβαια σημάινει ότι με ένα proxy που δείχνει ότι είσαι από Ελλάδα θα μπουν κανονικά. Από που βρήκαν τα login-pass μου φαίνεται περίεργο. Σε περίεργες βλακείες δε μπαίνω και προσέχω γενικά χρόνια στο κουρμπέτι με αυτό το θέμα και επίσης πρώτη φορά στα 15 χρόνια gamer που μου συμβαίνει, οπότε μάλλον δεν είναι από μεριάς μου. Και επειδή βλέπω πολύς κόσμος να έχει αυτό το θέμα με hackαρισμένα accounts (και από το guild μου) μάλλον κάποιος μπήκε στα αρχεία της NCsoft και τα υπέκλεψε... Το μόνο site για Gw2 που μπαίνω είναι στο /r/Guildwars2 και το pc 1 βδομάδα από format, ούτε τσόντα δεν έχω προλάβει να δω από όταν έκανα format :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A log-in attempt from the following location is currently awaiting your authorization.

 

Address: 112.111.220.151

City:

Region:

Country: CN

 

A log-in attempt from the following location is currently awaiting your authorization.

 

Address: 27.20.91.162

City: Wuhan

Region: 12

Country: CN

 

 

Τους γ@μ@ς ή δεν τους γ@μ@ς τους κινέζους τώρα; Authenticator ΤΩΡΑ το φελέκι μου...

Μα έχεις authenticator ήδη με αυτό που παραθέτεις. Τραβάς no στο authorization και καθάρισες.

 

ναι

που λετε

 

μου ειχε βγαλει και εμενα ενα τετοιο και μου ελεγε θεσσαλονικη ενω ημουν αθηνα [φυσικα και πατησα yes]...

να ανυσυχω...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως κωδικό άλλαξα, σου προτείνω και εσένα το ίδιο. Μπορείς να δεις btw αν μπήκε κάποιος στο account σου από τα last logins που σου λέει IP & μέρος από πού μπήκε. Εμένα στην ουσία προσπάθησαν αλλά δεν τους άφησε το σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθούσα τελευταία καμιά φορά, το stream που έχει ανοίξει ο Kungen των Nihilum στο twitch. Έπαιζε Guild Wars. Σήμερα έκανε stream WoW, λογική επιλογή εφόσον είναι τόσο διάσημος από το WoW θα βγάλει περίσσοτερα χρήματα και ξάφνικα οι viewers πέρασαν τους 10000 και το chat έγινε απλά ένας βόθρος. Αυτό μου θύμισε το community του παιχνιδιού και πόσο δε μου έλειψε. Το chatroom γέμισε trolls, spammers, ανώριμους και όλη την πλέμπα που τον έβλεπε να αράζει απλά στην Orgrimmar. Νόμιζω πως το WoW έχει γίνει ο απόπατος του gaming. 1000 φορές εδώ στο χαλαρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...