Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ερωτηση,αν καιποιος ειναι διαφορετικο race απο εμενα,αλλα εινα ιστον ιδιο server,δεν μπορει να expαριστει μαζι μου και να κανουμε παρτυ?

Μπορει ανετα να ερθει μεσω των πορταλς στην δικη σου περιοχη και να κανετε μαζι τα κουεστ της περιοχης σου κανονικοτατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ουσία θα αναγκαστείς να πας και σε άλλες same or lower level περιοχές (θα παίρνεις κανονικά loot & xp και ας είσαι ας πούμε 65 lvl και πα να κάνεις hearts lvl 5) γιατί δε θα σου φτάσουν μόνο του homeworld σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και βολεύει πολύ αυτό για να βλέπεις όλο τον κόσμο και να μην χρειάζεται να αφήνεις περιοχές που τις έχεις κάνει outlevel. :)

 

Αν και τα karma rewards είναι του level της περιοχής. Ό,τι κάτσει από αντίπαλο όμως έχει σχέση με το δικό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από μια εβδομάδα παιξίματος,βλέποντας τα θετικά και τα αρνητικά !! πιστεύω οτι αξίζει η αγορά και δεύτερης κόπιας αν βρεθεί φτηνά ,

αποκλειστικά για αποθήκη !! τώρα ξόδεψα 800 gem για επέκταση, θα φάω κάνα ban ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα παιζει κανένας thief μπορεί να μου πει πώς αποφευγεις τα attacks του ?

 

Πραγματικά ο ele μου ειναι σχεδόν free kill απο κάποιον σχετικά καλό thief, προσπαθώ να τον kiteάρω δέν πιάνει... κάνει κάτι κωλοτούμπες και ξεφευγει, και μου σκάει κάτι 7χίλιαρα...Ένας πρίν λίγο στο WvWvW του κάνω attack εξαφανίζετε εμφανίζετε μπροστά μου μπαμ μπαμ 3δευτερόλεπτα και πέθανα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να βάλουν duels για να τεσταρεις τέτοια πράγματα πιο εύκολα. Από την άλλη βέβαια αν βάλλουν duels θα αρχίσει η γρίνια για unbalanced 1v1 και τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η γκρίνια έχει αρχίσει ήδη, το Hearseeker του thief το άλλαξαν και έχει αρκετή διαφορά πλέον στο dmg. Ήθελε αλλαγή(από την άποψη του ότι αν κάποιος το σπάμαρε έκανα περισσότερο dmg απ'ότι θα έπρεπε) αλλά ελπίζω μην αρχίσουν ένα σορό αλλαγές στα class επειδή κλαίγεται ο καθένας στο forum τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλό είναι αυτό, εγώ λέω να μην κάνει αλλαγές με βάση το τι λέει ο καθένας στο forum για να τους ευχαριστήσει. Μην παίζουμε διαφορετικό class κάθε μήνα δηλαδή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...