Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε οτι εγινε με εμενα, δεν δεχεται την κυπρου γιατι και καλα η τραπεζα θεωρει οτι ειναι Site τζογου. Toυς ειχα παρει τηλ και μου λενε οτι δεν μπλοκαρουν τπτ αυτοι. Εγω ακρη δεν βρηκα, ουτε εμενα μου δεχεται ουτε paypal ουτε με visa, παρτο απο το αμαζον 43Ε χωρις χρεωση στα μεταφορικα.

 

Ξερουμε κανενα αλλο site που να το εχει και να το δινει ψηφιακα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας! είπα και εγώ να αγοράσω το gw2 από το greenman και ενώ δέχεται κανονικά το κουπόνι, δεν δέχεται ούτε την prepaid μου, ούτε το paypal account που την έχω συνδέσει... πήρα στην κύπρου και έχω μέσα αρκετά λεφτά για να πραγματοποιηθεί η συναλλαγή, αλλά τζίφος... έχει κανείς καμία ιδέα;

Μήπως δεν είναι ενεργοποιημένη η κάρτα ή το paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια!Μια γρηγορη ερωτηση :P !!Μπορω να μεταφερω ενα χαρακτηρα ενος account σ'ενα αλλο account;Και αν ναι χανω κατι η μηπως πληρωνω;Ευχαριστω εκ των προτερων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε κανενα αλλο site που να το εχει και να το δινει ψηφιακα??

 

Στο amazon.com μπορείς να το βρεις ψηφιακά στα 60 δολάρια, 45 ευρώ περίπου. Μόνο που πρέπει να βάλεις κ μία αμερικάνικη fake διεύθυνση κ να δηλώσεις την αγορά σε αυτή.

Επειδή έχει περάσει καιρός από την τελευταία φορά που το έκανα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι, αν κ δε νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια παραγγειλα και εγω το παιχνιδι απο το δημοσιο και ελπιζω να ερθει συντομα γιατι θελω να καω :-D ! θα ψαξω και κανα ελληνικο guild οχι πολυ hardcore ομως !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερπαιχνιδάρα. Αλλά δε νομίζω πως είναι για να του αφιερώσεις τη ζωή σου σε φάση WoW γιατί θα το βαρεθείς. Για χαλαρούς ρυθμούς μου φαίνεται τέλειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλέον πουλάνε παιχνίδια; :lol:

 

billy talent?

 

 

Υπερπαιχνιδάρα. Αλλά δε νομίζω πως είναι για να του αφιερώσεις τη ζωή σου σε φάση WoW γιατί θα το βαρεθείς. Για χαλαρούς ρυθμούς μου φαίνεται τέλειο.

 

μέχρι στιγμής έχω αφιερώσει πολύ περισσότερο χρόνο από το WoW το οποίο το βαρέθηκα πολύ γρήγορα. Αρα, όλα σχετικά είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως με εχει στεναχωρησει οτι δεν εχει open world pvp,ειαν ισαν να παιζω ενα pve server Και τιποτα παρπανω.Δεν ξερω,θα βαλοιυν ποτε ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...