Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανονικα ναι

Το θεμα ειναι οτι οι καρτες γραφικων σχεδον υπολειτουργουν στο GW2

Για να διαπιστωσεις αυτο που σου λεω , ανοιξε ενα προγραμμα που μετραει GPU θερμοκρασιες κτλ την ωρα που παιζεις

Θελει κι αλλο optimise το παιχνιδι

 

 

Ενα post με διαφορα σχολια για CPU και GW2 http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/zp8li/still_cpu_bound_16_fps_in_large_wvwvw_situations/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ωρε παιδες γιατι μου βγαζει προβλημα στο greenmangaming και μου βγαζει μνμα οτι δεν ειναι δυνατον να πραγματοποιηθει η συναλλαγη διοτι η τραπεζα μου πιστευει οτι ειναι site τζογου!?!?! Πηρα τηλεφωνο την τραπεζα κυπρου και μου λενε οτι δεν εμποδισαν τιποτα και οτι εγινε κανονικα η συναλλαγη!! Μετα πηγαινω στο email μου και βλεπω οτι μου εχει ερθει η αποδειξη απο το paypal οτι πληρωσα κανονικα το game αυτο!!?!??! Θα με τρελανουν? ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ μπορει να ειναι απλα να δεχτουν την συναλλαγη απο το paypal??? γτ ξαναειχα θεμα και την προηγουμενη φορα και τελικα δεν το πηρα απο εκει... και τωρα ειμαι με -41euro και χωρις game.... Ξερει κανενας τι παιζει?? Ανοιξα ticket αλλα μεεεεεεχρι να το δουν θα εχει ερθει το guiild wars 3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε παιδες γιατι μου βγαζει προβλημα στο greenmangaming και μου βγαζει μνμα οτι δεν ειναι δυνατον να πραγματοποιηθει η συναλλαγη διοτι η τραπεζα μου πιστευει οτι ειναι site τζογου!?!?! Πηρα τηλεφωνο την τραπεζα κυπρου και μου λενε οτι δεν εμποδισαν τιποτα και οτι εγινε κανονικα η συναλλαγη!! Μετα πηγαινω στο email μου και βλεπω οτι μου εχει ερθει η αποδειξη απο το paypal οτι πληρωσα κανονικα το game αυτο!!?!??! Θα με τρελανουν? ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ μπορει να ειναι απλα να δεχτουν την συναλλαγη απο το paypal??? γτ ξαναειχα θεμα και την προηγουμενη φορα και τελικα δεν το πηρα απο εκει... και τωρα ειμαι με -41euro και χωρις game.... Ξερει κανενας τι παιζει?? Ανοιξα ticket αλλα μεεεεεεχρι να το δουν θα εχει ερθει το guiild wars 3...

 

Τα στοιχεία του account σου στο site είναι ίδια με του PayPal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι χωρις εχω βαλει το state section του greenmangaming και τιποτα παλι στο addressline 2 οπου στο 1 εβαλα καπως ετσι για παραδειγμα την διευθυνση Koumoundourou,12. Σωστα δεν τα εβαλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξυ μου εστειλε μυνημα ο guild master λεγοντας οτι θα φυγουν απο τον fissure of woe επειδη κοντευει να γινει ο official των ιταλων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χθες μπήκα για πρώτη φορά στα Catacombs και μάλλον (σίγουρα :P) πρέπει να τσεκάρω τα team-buff skills μου.

Αρκετό ξύλο και μια εκνευριστικότατη Mesmer που συνέχεια κρυβόταν και "Look at how much damage my clones do! :D" "Does it hurt guys? :)".

 

Yep, grouped with a self-centered person is "fun"... -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Endgame Reimagined - Guild Wars 2 News

 

"In the past, we’ve talked about how in Guild Wars 2 we designed the game to avoid a common problem in many MMOs: grinding through chunks of boring, repetitive content to get to the occasional pockets of fun. With Guild Wars 2, we wanted the entire gameplay experience to be something that players enjoyed, regardless of how much time they could dedicate."

 

Το ζουμί της υπόθεσης:

 

"The launch of Guild Wars 2 is just the start. With the game now out in the hands of the players, we can focus our efforts to adding new types of events, new dungeons, new bosses, new rewards, and new places for players to explore. Together, our journey is just now beginning, and I hope to see you in-game"

 

ξέχασαν και το "fix bugged events" :P

 

 

Update Notes - September 14th 2012

 

 

General

  • The Mistfire Wolf skill will now properly unlock for existing characters on an account after upgrading to Digital Deluxe.
  • Fixed blocked events and skill challenges.
  • Fixed bugs that allowed players to go around map edges.
  • A number of items created by using Mystic Coins are now correctly set to level 80.

Story

  • Fixed a blocking bug in story chapter “Brute Force.”
  • Fixed a blocking bug in story chapter “Research and Destroy.”
  • Fixed bugs in story chapters “Forging the Pact,” “Battle of Fort Trinity," "The Ghost Rite,” “On Red Alert,” and “Tower Down.”

World-versus-World

  • Score interval increased from 5 minutes to 15 minutes.
  • Stonemist Castle points reduced to 35 points from 50.
  • Bonus thresholds reduced by half to prepare for one-week matches.
  • Castle lord, bodyguards, and capture point for Stonemist Castle moved to the first floor.
  • “Harpy Feathers” consumable effect disabled.
  • Bridges fixed to make passable for NPCs.

Professions

Ranger

  • More fixes to pet commands and AI.

Elementalist

  • Signet of Air: No longer has infinite range.
  • Whirlpool: Now works underwater in PvE.
  • Glyph of Renewal: Resurrection effects of Earth, Fire, and Water now surround the caster, not the target.

Mesmer

  • Deception: Movement now allowed after casting underwater.
  • Spatial Surge: Improved responsiveness.
  • Mind Stab: Improved responsiveness.

Warrior

  • Made several more skills usable while moving: Brutal Banner, Compassionate Banner, and Furious Rally.
  • Rush: Improved the ability to hit fleeing foes.

Guardian

  • Mighty Blow: Added a slight movement distance.
  • Bow of Truth: Now usable while moving.
  • Defender’s Shield and Honorable Shield: Merged together into the same trait.
  • New trait Glacial Heart: Critical hits with a hammer have a 50% chance to chill your target for 4 seconds. This effect can only occur once every 45 seconds.

Thief

  • Heartseeker: Reduced damage of the 100%-50% threshold by 20%. Damage thresholds changed. Old: 100%-66%, 66%-33%, 33%-0%. New: 100%-50%, 50%-25%, 25%-0%.

Engineer

  • Disabled the “stowing” auto-attack to prevent players from getting stuck holding these kits: Bomb Kit, Elixir Gun, Flamethrower, Grenade Kit, Med Kit, and Tool Kit.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το εκνευριστικό clone είναι και στο pvp. 4ις διαφορετικοί και δε ξέρεις ποιον να χτυπήσεις. Μου σπάει τα νεύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το εκνευριστικό clone είναι και στο pvp. 4ις διαφορετικοί και δε ξέρεις ποιον να χτυπήσεις. Μου σπάει τα νεύρα.

 

Όταν βρεις τον σωστό πατάς ctrl + click για να τον σημαδέψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις σας βγάζει και εσάς hardware failure και άλλα τέτοια; Γενικά τρώει αρκετά crash χωρίς λόγο και αιτία, (μέχρι και τους drivers της Nvidia που ήθελε έβαλα και πάλι) και όλο verify και repair archives θέλει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις σας βγάζει και εσάς hardware failure και άλλα τέτοια; Γενικά τρώει αρκετά crash χωρίς λόγο και αιτία, (μέχρι και τους drivers της Nvidia που ήθελε έβαλα και πάλι) και όλο verify και repair archives θέλει...

 

μηπως εχεις προβλημα με τον δισκο ? κανε ενα chkdsk c: /f σαν administrator σε console prompt . θα σου ζητησει restart μονο για το c

 

αν ειναι σε αλλο τομο το παιχνιδι αντικατεστησε το c με το γραμμα που εχει > http://support.micro...om/kb/315265/el

 

αν εχεις win 7 πατα στο run την εντολη reliability και δες τι errors βγαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας! είπα και εγώ να αγοράσω το gw2 από το greenman και ενώ δέχεται κανονικά το κουπόνι, δεν δέχεται ούτε την prepaid μου, ούτε το paypal account που την έχω συνδέσει... πήρα στην κύπρου και έχω μέσα αρκετά λεφτά για να πραγματοποιηθεί η συναλλαγή, αλλά τζίφος... έχει κανείς καμία ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...