Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχως δεν ειχα παιξει καθολου το παλιο, οποτε δεν ξερω.

 

BTW παιζει αρκετο "drama" για το ποιος θα ειναι ο πρωτος που θα κανει craft legendary weapon.

Για την ωρα κανεις δεν γνωριζει ακριβως πως ακριβως γινεται ή τουλαχιστον δεν το λεει παραεξω μεχρι να το φτιαξει πρωτος.

 

Για καποια υπαρχουν τα recipes και εχουν βγει προς τα εξω αλλα τα mats ειναι υπερβολικα πολλα οποτε μαλλον ακομα κανεις δεν εχει την δυνατοτητα να φτιαξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απ'οτι διαβαζω, αυτην την στιγμη δεν υπαρχει ακομα ο συνδυασμος απο τα items που χρειαζονται για το mystic forge.

Αλλαξαν τις recipes πριν την επισημη κυκλοφορια του παιχνιδιου επειδη τα craftaran στις beta, και μαλλον τις δυσκολεψαν ακομα περισσοτερο.

 

http://www.guildwars2guru.com/topic/62812-crafting-twilight-speculation-and-how-to/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χθες γενικά έπαιξα αρκετά (lvl 17 Norn Warrior). Ωραία να ξαναγυρνάς στην Tyria. :)

Ειδικά σε κάτι μέρη που ακούγεται ένα theme από το 1, νοσταλγίααααα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει να κανει καποιος crafting?

 

δλδ θα παρει οπλα ή πανοπλια παραπανω απο το level του?

 

thanks

 

Ναι αξιζει.Σε tailoring για να κανω την πανοπλια μου εκανα lvl 50 χρυση armor μετα 65lvl χρυση και τελος 80 lvl χρυση και οταν μαζεψεις τα mats για την legend armor εισαι τζετ(χωρις ενδιαμεσα να φορεσω αλλη armor).

 

Και cooking για να ανεβαζεις το magic find.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια story quests σπάνε νευρα κυριολεκτικά , ειναι τραγικά δύσκολα. Παλευω 2 ώρες το Eye of Zhaitan και με σκοτώνει με 3 hit

Γιατι δεν τα κανεις μαζι κμε καποιον αλλο[invite φιλο να σε βοηθησει?]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ εχθές.Δεν έχω προλάβει να παίξω πολύ αλλά σε γενικές γραμμές έχω μείνει αρκετά ευχαριστημένος.

 

Αν κατάλαβα καλά το παιχνίδι χωρίς να έχεις μπει σε μια guild δε αξίζει να το παίξεις(ναι duhhh guild wars λέγεται :P ).

Είναι κανείς στον server Underworld και έχει guild?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...