Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί δε βγάζεις μία κύπρου gift card να κάνεις τη δουλειά σου;

Με βοηθησε ενας φιλος με paypal!!!

Τωρα περιμενω να φτιαξω το χρεπι και ξεκιναω....... :P

Αυτο με την gift card θα το κοιταξω ..

 

Guys αν το κατεβασω κ το ενεργοποιησω τωρα.. και σε κανα 2 βδομαδες που θα κανω το φορματ το κανω install απο cd φιλου .. δε θα εχω κανα θεμα ετσι; κανονικα θα τρεξει χωρις να ζηταει keys;

 

Παει καιρος με τα online.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θεός. Απ' ότι διάβασα η προσφορά με τον κωδικό τελείωνε στις 10 Σεπτεμβρίου αλλά πήρε παράταση μία βδομάδα οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε. Με το δεκάρικο που μου έσωσες θα σε κέρναγα σουβλάκια! :P

 

Στειλτα πακετακι αδερφε δεν χαλιεμαι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, δεν άντεξα και το τσίμπισα και εγώ να'σαι καλά Άταλε και το voucher σου.

 

Το θέμα είναι όμως τώρα, τι σέρβερ να μπω. Underworld που λένε τον βλέπω Medium και δεν ψήνομαι γιατί τόσα χρόνια κατάλαβα ότι καλύτερα να έχεις τα προβλήματα που έχει ένας σέρβερ με πολύ κόσμο παρά τα προβλήματα ενός "άδειου" σέρβερ.

 

Desolation μου φαίνεται θα μπω, εκεί δεν έχετε το guild σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, δεν άντεξα και το τσίμπισα και εγώ να'σαι καλά Άταλε και το voucher σου.

 

Το θέμα είναι όμως τώρα, τι σέρβερ να μπω. Underworld που λένε τον βλέπω Medium και δεν ψήνομαι γιατί τόσα χρόνια κατάλαβα ότι καλύτερα να έχεις τα προβλήματα που έχει ένας σέρβερ με πολύ κόσμο παρά τα προβλήματα ενός "άδειου" σέρβερ.

 

Desolation μου φαίνεται θα μπω, εκεί δεν έχετε το guild σας;

 

Δεν ειναι αδειος ενας medium server , μα καθολου αδειος

Ως Oneironaut παιζουμε Gandarra

Την λιστα με τα guilds την εγραψα στη προηγουμενη σελιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με θέλετε? Είχα κάνει πριν κανα 2μηνο apply αλλά ξέχασα να απαντήσω (Zeniath btw μου έριξαν ban μέχρι τις 20/9 στο Insomnia ενώ ήμουν διακοπές και ακόμα να μάθω το γιατί...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει end game αλλα οχι με την μορφη που το εχουμε συνηθισει απο αλλα mmo.

 

Δεν εχεις grind για να εισαι ανταγωνιστικος σε equipment, αλλα για να εισαι "ομορφος".

Παραδειγμα τα legendary weapons, τα οποια δεν εχουν ιδιαιτερη διαφορα με τα "απλα" exotic items, αλλα ειναι πολυ ομορφα και πολυ δυσκολο να τα αποκτησεις.

 

http://www.youtube.com/watch?v=plCpEbV158k

 

Απο εκει και περα εχεις τα sPvP και WvW τα οποια δεν τελειωνουν ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει 8 dungeons τα οποια ειναι αρκετα δυσκολα απ'οτι ακουω.

Το θεμα ειναι ομως οτι μπορεις να μπεις μεσα και να τα βγαλεις αμα εχεις υπομονη και skill, χωρις να εχεις το καλυτερο gear.

 

Γενικοτερα το παιχνιδι εχει πολυ πραμα να κανεις, αλλα για διαφορετικους λογους απ'οτι το WoW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν εχεις grind για να εισαι ανταγωνιστικος σε equipment, αλλα για να εισαι "ομορφος".

Παραδειγμα τα legendary weapons, τα οποια δεν εχουν ιδιαιτερη διαφορα με τα "απλα" exotic items, αλλα ειναι πολυ ομορφα και πολυ δυσκολο να τα αποκτησεις

 

Όπως οι πανοπλίες/όπλα του Fissure of Woe στο παλιό ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν ειχα παιξει καθολου το παλιο, οποτε δεν ξερω.

 

BTW παιζει αρκετο "drama" για το ποιος θα ειναι ο πρωτος που θα κανει craft legendary weapon.

Για την ωρα κανεις δεν γνωριζει ακριβως πως ακριβως γινεται ή τουλαχιστον δεν το λεει παραεξω μεχρι να το φτιαξει πρωτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...