Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

έβγαλαν ανακοίνωση ότι από 12/9 θα ξαναείναι available από το site τους;

ψάξτε τις σελίδες εδώ μέσα παιδιά να δείτε την ανακοίνωση τους επίσημου συνεργάτη..για να μην ρωτάτε όλη την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες χαζη ερωτηση:

 

Το focus κατι του ελεμενταλιστ κανει ζημια? Γιατι δεν μου γεμιζει και πολυ το ματι...

Τα Spells που δίνει το focus κάνουν ζημιά που στον υπολογισμό της περιέχει το Weapon Strength του Focus σου.

 

Ένα ακόμα σχόλιο, και μην με πάρετε με τις πέτρες: Είναι κρίμα που το παιχνίδι δεν είναι διαθέσιμο. 60 ευρώ σίγουρα είναι πολλά για ένα παιχνίδι. ΑΛΛΑ: θα τα βγάλει τα λεφτά του, ακόμα και αν το πάρετε με 60.

Εγώ έδωσα 50 κάτι όταν το πήρα. Τρομερό value for money, ειδικά αν σκεφτείτε ότι θα το παίζω αποκλειστικά για πολύ καιρό χωρίς συνδρομή.

 

Δεν σας λέω αγοράστε το, καλύτερα να περιμένει κανείς για να μην τον γδάρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Spells που δίνει το focus κάνουν ζημιά που στον υπολογισμό της περιέχει το Weapon Strength του Focus σου.

 

αν εχω ενα trident που κανει ζημια 250 και ενα focus offhand που γραφει damage 210, τοτε έχω 460 damage ή λαθος τα εχω συνδεσει...?

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο dual wiled 3 abilities(1-3) εξαρτωνται απο το ΜΗ και 2 abilities(4-5) απο το ΟΗ. Εμενα ένας φιλος μου του έστειλε κωδικο του παιχνιδιου ένας άλλος απο κατάστημα στην Γενεύη (δουλευει εκει)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάξτε τις σελίδες εδώ μέσα παιδιά να δείτε την ανακοίνωση τους επίσημου συνεργάτη..για να μην ρωτάτε όλη την ώρα.

 

Η επίσημη ανακοίνωση της Beacon Multimedia, εταιρίας διανομής του παιχνιδιού στην Ελλάδα, λέει το εξής:

 

 

 

"Με σημερινό (22/ cool.gif δελτίο τύπου της, η Beacon Multimedia ενημερώνει τους συνεργάτες της (σημεία πώλησης / καταστήματα) για τα εξής:

 

α) όσοι έχουν προ-αγοράσει το παιχνίδι θα μπουν κανονικά στις 25/8 για να παίξουν

β) η πώληση των pre-purchase εκδόσεων θα συνεχιστεί ακόμα και μετά τις 28/8 - εφόσον υπάρχει διαθέσιμο απόθεμα

γ) να μην γίνει πώληση των κανονικών (standard) ή συλλεκτικών (collector's) editions του παιχνιδιού πριν τις 28/8 ! Όσοι πελάτες προσπαθήσουν δε, να συνδεθούν στο παιχνίδι με κωδικό (s/n) που αντιστοιχεί σε κάποια από τις παραπάνω εκδόσεις ΠΡΙΝ ΤΙΣ 28/8 θα μπλοκαριστεί ο κωδικός τους και θα αχρηστευτεί!

δ) η ποσότητα (τεμαχίων) που προοριζόταν για την Ευρωπαϊκή αγορά έχει εξαντληθεί. Λόγω της πολιτικής της NCSoft για την ομαλή λειτουργία των servers αυτή δεν σκοπεύει να διαθέσει σε κυκλοφορία και πώληση επιπλέον ποσότητες πριν τις 10/9/2012 ! Και καταλήγει ότι η Beacon θα είναι σε θέση να εκτελέσει νέες παραγγελίες μετά τις 12/9/12."

http://www.insomnia....40#entry4915612

για του λόγου το αληθές

 

https://www.facebook...eaconMultimedia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχω ενα trident που κανει ζημια 250 και ενα focus offhand που γραφει damage 210, τοτε έχω 460 damage ή λαθος τα εχω συνδεσει...?

 

thanks

 

Δεν μπορείς να έχεις ταυτόχρονα trident και focus equipped. Το Trident ειναι Two-Handed Underwater, το focus είναι off-hand. Ήθελες να πεις 'Scepter'.

 

Τα damage calculations δεν είναι ξεκάθαρα ακόμα. Όμως μπορείς να πάρεις μια ιδέα από τα παρακάτω άθρα:

1)http://wiki.guildwar...ack_(statistic)

2) http://wiki.guildwars2.com/wiki/Damage

 

Και για όσους βαριούνται:

Attack = Weapon Damage + Power attribute

Damage = f(attributes, traits, equipment, boons, conditions, positioning)

Damage Dealt = f(attack, damage)

 

οι συναρτήσεις είναι άγνωστες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...