Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εμείς είμαστε underworld αν και αρχικά θα το κρατήσουμε το guild με τα μελή που ήδη υπήρχαν και στο gw1 και παίζουμε τόσα χρόνια μαζί. Aν τελικιάσουμε τους χαρακτήρες μπορεί να αρχίσουμε τα μαζικά invite. Οι pog ήταν ένα από τα μαζικότερα guild που υπήρχαν στο gw1 με 100 member και 60 από αυτά καθημερινά active.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ghost αν δεν σε πειράζουν τα international (με πυρήνα ελληνικό) στον Aurora Glade είναι οι dragonseason (dragonseason.com) Μεγάλο guild Και πολύ φιλικό. Και με κάποιους από εδώ μέσα. Να ξέρεις ότι το guild σε επιρρεάζει μόνο και μόνο στο WvWvW όπου παίζεις μόνο υπερ του server σου. PVE Και sPVP μπορείς να παίξεις με συμπαίκτες από όλους τους server ΝΟΜΙΖΩ και μπορείς να είσαι σε παραπάνω από 1 guilds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aπο που μπορω να το αγορασω digital?Στην ελλαδα κανενα μαγαζι δεν το εχει διαθεσιμο.

www.g2play.net εγω απο κει αγορασα τον ιουνιο οι τιμες παρολα αυτα ανεβαινουνε με τη μερα βλεπω πως απο 54 το πηγανε 59 σημερα τοσο που αργησες ισως χρειαστει να ξηλωθεις...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ από το Amazon λοιπόν. Οπότε σε καμιά βδομάδα θα έρθει. Πού θα σας βρω είπαμε; :P

Σήμερα και χθες που είδα είναι out stock, δεν το βλέπω να το πέρνεις σε μία βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aπο που μπορω να το αγορασω digital?Στην ελλαδα κανενα μαγαζι δεν το εχει διαθεσιμο.

 

διάλεξε και πάρε http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-guild-wars-2/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα φθηνά έχουν φύγει Out of stock. Το αστείο είναι πως την προηγούμενη βδομάδα είχε να το πάρεις digital 42-43 ευρώ και πλέον έχει πάει 10 πάνω. Στα λεφτά που κοστίζει πλέον Online νομίζω αξίζει να το πάρεις καλύτερα από εδώ retail, να σου μείνει και το κουτάκι.

 

Τέλος αυτής, αρχές της άλλης εβδομάδας ενημερώθηκα πως θα το φέρουν κάποια μαγαζια, για να δούμε. Ακόμη λέω πάλι καλα που το τσίμπησα τέλος Μαΐου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σήμερα και χθες που είδα είναι out stock, δεν το βλέπω να το πέρνεις σε μία βδομάδα.

 

Α ναι, δεν το πρόσεξα. :P

 

Ε οκ, δεν βιάζομαι κιόλας. Aπό games καλά πάμε.

Απλά λέω για να ξέρω όοοοοταν μπω . :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έπαιξα για πρώτη φορά Spvp και μάλιστα με mesmer που δεν τον έχω αγγίξει στο PVE. Γενικά μου άρεσε περισσότερο από όσο περίμενα και ας ήταν random οι ομάδες. Μου φαίνεται σε σχέση με το GW1 έχει λίγο λιγότερο team tactics (και πάλι όταν παίξω οργανωμένα θα φανεί περισσότερο) αλλά πιο πολύ ατομικές tactics. είδικά αυτός ο Mesmer με τους κλώνους και το disturb είναι πολύ ύπουλος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα εχω μεινει κατενθουσιασμενος απο το παιχνιδι και ας μην πηρα το headstart .

 

to WvWvW τα σπαει κανονικα και επιτελους μετα απο χρονια "ζω" μεσα σε ενα παιχνιδι το mass pvp χωρις χαζοτακτικες του "κωλου" ( μετα συγχωρησεως βεβαιως βεβαιως ...) .

 

το skill του παιχτη και οχι το gear του ειναι μεγαλη υποθεση και εκανε πολυ καλα η arenanet που το υλοποιησε κατ'αυτον τον τροπο.

 

αν βαλει και ladders σε ιστοσελιδα της .... ΔΕΝ προκειται να το αφησω ποτε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...