Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισης απο εδω http://gamecards.eu/games/good/579 το εχω παρει 3 φορες (και για φιλους δλδ),βλεπω τελειωσαν και απο εδω αλλα μαλλον θα φερει αυριο εχε το νου σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις πήρα το κουτάκι στα χέρια μου!!!Θα τα πούμε ingame!

desolation και αργοναύτες!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανένα guild στον underwold που κάνει recruit ? σε αυτο που είμαι ξεκίνησε drama και τα βαρίεμε αυτα θελώ WvW.

Spartiansgr[sPGR] ,κανουνε και παρτακια για WvW και γενικα ειναι πολυ Okay τα ατομα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δουλεψει σωστα το Authentication πρεπει να κρατησεις ανοιχτο τον client και να πατησεις το link στο mail σου. Θα σε παει σε σελιδα της Arenanet οπου δινει αδεια στην IP να κανει login.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω το παρελαβα σημερα, αν και δεν ξερω ποτε θα καταφερω να το ξεκινησω!!!

 

Τελικα σε ποιο server μαζευεται η πλειοψηφια? Ποιος ειναι πιο "καλος" για "χαλαρους" παιχτες που παιζουν λιγες ωρες την εβδομαδα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή το GW2 δεν το έχω ψάξει (είχα παίξει το 1 και το Factions), μπορεί κάποιος που το έχει και έχει παίξει το SWTOR (μιας και ήταν το πιο πρόσφατο που έπαιξα), να μου πει διαφορές; (storytelling, combat κυρίως)

Aν γίνεται. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν την νύχτα με την μέρα Ghost. Ενώ στο ένα είχαμε ένα βαρετό κόσμο που τον είχαν δημιουργήσει χωρίς καθόλοιυ φαντασία εδώ έχουμε να κάνουμε με έναν ολοζόντανο game που όπου και να βρεθείς γίνονται συνέχεια event.

Τελικά το έφτιαξα το authentication και από τι μου είπαν από το guild ήταν γενικό πρόβλημα.

Και hatttori σε έκανα χθές invite. Welcome back to your family :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το GW2 δεν το έχω ψάξει (είχα παίξει το 1 και το Factions), μπορεί κάποιος που το έχει και έχει παίξει το SWTOR (μιας και ήταν το πιο πρόσφατο που έπαιξα), να μου πει διαφορές; (storytelling, combat κυρίως)

Aν γίνεται. :)

 

Έχει ένα κοινό στο storytelling αλλά έκει σταματάνε και τα κοινά. Έχει δηλαδή class quest όπως στο swtor. Το υπόλοιπο leveling όμως δεν είναι τόσο linear. Έγω περιπλανιέμαι στους τεράστιους χάρτες και κάνω ό,τι βρω μπροστά μου. Τα events είναι κάτι dynamic quest που εμφανίζονται ξαφνικά. Τα υπόλοιπα quest βρίσκονται σε σημειωμένα σημεία στο χάρτη και σου ανοίγουν όποτε βρεθείς απλά στην περιοχή,

 

Το combat είναι αρκετά διαφορετικό. Τα skills διαμορφώνονται σύμφωνα με το συνδυασμό των όπλων που χρησιμοποιείς και κάποιες άλλες παραμέτρους και έχει μερικά action στοιχεία όπως dodge και το οτι μπορείς να χτύπησεις κάποιον χωρίς να τον έχεις target.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...