Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ϊσως ο Guardian.

 

Πάντως σήμερα ξαναμπήκα στο παιχνίδι (κανονικά πια) μετά το BW3 και πραγματικά χάθηκα πάλι. Ξεχάστηκα και έτρεχα δεξιά αριστερα, χωρίς να σκέφτομαι και να μετράω XP. Τόσο όμορφα.

 

Προς Σπύρο: πες στα παιδιά στους Gree να κάνουν add: Hattori Tko

 

Σήμερα το βράδι θα σε κάνω invite γιατί και αυτό εδώ και μέρες δεν δούλευε συν το guild chat που και αυτό ήταν σπασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδη αυριο θα καθομαι ολη μερα,μπορω να κατεβασω το παιχνιδι απο καπου[να το αγορασω και με κωδικο να το κατεβασω?].Μπηκα στο official και λεει οτι δεν εχει αλλους κωδικους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τι φαίνετε το guild wars θα πρέπει να το ξεχάσω για μέρες μπορεί και βδομάδες. Πήγα και άλλαξα το email μου και έπεσα πάνω στο bug αυτό εδώ..

φυσικά το email δεν έρχετε ποτέ για να κάνεις το authentication και φυσικά δεν μπορείς να κάνεις login.Διάβασε ότι έχουν πολλοί το πρόβλημα και έχουν περάσει τόσες μέρες από την κυκλοφορία και ακόμα να το λύσουν.

 

 

Waiting for authentication...

Please check your email. A link is included which will allow you to authenticate this login attempt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι περισσότερες περιοχές ειναι πανέμορφες και θές να τις εξευρευνήσεις να βρείς ολα τα vistas, waypoints events κτλπ.

mawf83.jpg

 

εγω δεν ειχα τετοια γραφικα...

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To φτιάξαν το authenticate. Χθες έκανα

 

Αφου και εγώ χθές το βράδι μου έλεγε συνέχεια ότι στέλνει email και το email δεν ερχόταν ποτέ. Τι φτιάξανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Ερχομαι απο Tera και σκεφτομαι να αρχισω gw2 εφοσον το Tera ειναι dead τωρα. Απλα εχω μερικες ερωτησεις. Σε ποσο καιρο πας max level? Απο gold ποσο περιπου βγαζεις την ωρα σε υψηλο level η αν ξερετε και σε max. Πρεπει ο user να εχει υψηλο skill η μπορει να παιξει και χαλαρα οπως στο Tera? Δεν με ενδιαφερει το PvP μονο να κανω quest και PvE. Ποιο ειναι το καλυτερο class για pve;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Ερχομαι απο Tera και σκεφτομαι να αρχισω gw2 εφοσον το Tera ειναι dead τωρα. Απλα εχω μερικες ερωτησεις. Σε ποσο καιρο πας max level? Απο gold ποσο περιπου βγαζεις την ωρα σε υψηλο level η αν ξερετε και σε max. Πρεπει ο user να εχει υψηλο skill η μπορει να παιξει και χαλαρα οπως στο Tera? Δεν με ενδιαφερει το PvP μονο να κανω quest και PvE. Ποιο ειναι το καλυτερο class για pve;

 

Μεσα σε μια βδομαδα πας 80 lvl αν το καψεις,μπορεις να παιζεις χαλαρα,για τα αλλα δεν ξερω να σου πω.

 

Αφου και εγώ χθές το βράδι μου έλεγε συνέχεια ότι στέλνει email και το email δεν ερχόταν ποτέ. Τι φτιάξανε?

 

Δοκιμασε να κανεις reboot το modem να παρεις αλλη ip.εγω αυτο εκανα και μπηκα μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Ερχομαι απο Tera και σκεφτομαι να αρχισω gw2 εφοσον το Tera ειναι dead τωρα. Απλα εχω μερικες ερωτησεις. Σε ποσο καιρο πας max level? Απο gold ποσο περιπου βγαζεις την ωρα σε υψηλο level η αν ξερετε και σε max. Πρεπει ο user να εχει υψηλο skill η μπορει να παιξει και χαλαρα οπως στο Tera? Δεν με ενδιαφερει το PvP μονο να κανω quest και PvE. Ποιο ειναι το καλυτερο class για pve;

 

Αν δεν σε ενδιαφερει το PvP μην το αρχισεις καθολου το παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...