Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ερώτησις: Είναι δυνατόν αν χάσει τη σύνδεση ο client να αρχίσει να κατεβάζει από την αρχή όλο το παιχνίδι, αντί να συνεχίσει από εκεί που διακόπηκε η σύνδεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κατι πληροφοριες που θελω σχετικα με το συστημα μαχης.Εχει καμια σχεση με το lineage 2 που δεν ηταν σαν το wow 2 αντιπαλα factions και ολα τα race μπορουσαν να ειναι ειτε εχθροι ειτε συμμαχοι ? Εχει siege σε τετοια φαση οπως του l2 ? Eυχαριστω

 

Υ.Γ πως τα παει και απο economy system ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κατι πληροφοριες που θελω σχετικα με το συστημα μαχης.Εχει καμια σχεση με το lineage 2 που δεν ηταν σαν το wow 2 αντιπαλα factions και ολα τα race μπορουσαν να ειναι ειτε εχθροι ειτε συμμαχοι ? Εχει siege σε τετοια φαση οπως του l2 ? Eυχαριστω

 

Υ.Γ πως τα παει και απο economy system ?

 

Δέν έχει καμία σχέση με το l2. Αλλα δέν ειναι ουτε με fanctions σάν το wow.

 

Tα sieges ειναι κάτι σαν του DAOC κ warhammer

Τα battlegrounds περιπου σαν του wow

Το pve κάτι σαν τα dynamic events του warhammer

 

Eπίσης δέν έχει world pvp , δέν μπορείς να gankάρεις κάποιον ωπουδήποτε σαν το l2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι έχεις σχεδόν όλα σου τα spell ξεκλειδωμένα από την αρχή μόνο εμένα ψιλοξενερώνει;

 

Κατά τ'άλλα ωραίο παιχνίδι,προς στιγμήν περνάει πολύ ευχάριστα η ώρα παίζοντας.

Σου δίνει μόνο τα πρώτα βασικά skills. Ξεχνάς τα κοντά 30 skills που ξεκλειδώνεις μέχρι και τα 30 και επίσης τα traits (talent tree).

Βασικά καλό θα είναι να το δεις δίπλα σε ένα φίλο σου για να δεις το σύνολο του παιχνιδιού πριν βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας.

επαιζα κανα 3ωρο, και εκει που ολα ηταν μια χαρα, με 30-60fps με medium-γραφικα,

τωρα μου εκανε 2 απανωτα ρεσταρτ την ωρα που παιζω. κανενα μισαωρο διαφορα μεταξυ τους.

 

το pc μου ειναι μια χαρα για να παιξει το παιγνιδι, οποτε δεν ξερω τι προβλημα παιζει.

 

εψαξα λιγο στο internet και μερικοι λενε οτι ειναι θεμα optimization του game

και οτι θα το φτιαξουν με patch καποια στιγμη. το προβλημα ειναι οτι τα παιζει ο cpu λενε.

 

κατεβασα και ενα προγραματακι να δω τις θερμοκρασιες, και η gpu ειναι κομπλε,

η cpu μου λεει οτι εφτασε 91 βαθμους σε καποια φαση. δεν ειμαι εξπερτ αλλα πρεπει να ειναι πολυ ε; :P

 

το pc μου ειναι αυτο:

asus p5q, μητρ.

intel core2duo e8400 (με μια ψυκτρα σαν το κεφαλι μου)

ati 5770 hd 1gb (με μια 23'' dell)

560w, τροφοδ.

 

μια που το θυμηθηκα... ας καθαρισω και το κουτι απο τα χνουδια, ποτε δεν ξερεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δεν καταλαβαινω γτ δεν εχουν το pvp system του Lineage 2 ..ή τουλαχιστον κατι παρομοιο.Το μονο παιχνιδι που σε κρατουσε για το pvp του.Μαζευοσουν με τιν clan σου/Ally/ friendly allies για να πας ειτε siege , ειτε εξω απο μεγαλα raid bosses που γινοταν ο χαμος ( ειδικα antharas,baium,valakas το ξυλο!! ) Αυτο γινοταν ακομα και σε διαφορα quest που υπηρχε ξυλο για την περιοχη ωστε να μπορει το εκαστοτε clan/ally/friendly ally member να ολοκληρωσει καπιο ;quest.Bασικα οι περισοτεροι να ξερεται ολα αυτα οποτε τζαμπα τα γραφω.Ωραιο φενεται το guild wars 2 αλλα περα απο τα instance pvp τι αλλο εχει να προσφερει ???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δεν καταλαβαινω γτ δεν εχουν το pvp system του Lineage 2 ..ή τουλαχιστον κατι παρομοιο.Το μονο παιχνιδι που σε κρατουσε για το pvp του.Μαζευοσουν με τιν clan σου/Ally/ friendly allies για να πας ειτε siege , ειτε εξω απο μεγαλα raid bosses που γινοταν ο χαμος ( ειδικα antharas,baium,valakas το ξυλο!! ) Αυτο γινοταν ακομα και σε διαφορα quest που υπηρχε ξυλο για την περιοχη ωστε να μπορει το εκαστοτε clan/ally/friendly ally member να ολοκληρωσει καπιο ;quest.Bασικα οι περισοτεροι να ξερεται ολα αυτα οποτε τζαμπα τα γραφω.Ωραιο φενεται το guild wars 2 αλλα περα απο τα instance pvp τι αλλο εχει να προσφερει ???

δεν εχουν το συστημα του L2 , επειδη πλεον οι εταιριες φοβουνται μην χασουν εστω και εναν πελατη ,γιατι σχεδιαζουν ετσι τα παιχνιδια τους ωστε ολοι να ειναι ευχαριστημενοι.Αμα δεις και το l2 τωρα πως το κανανε που αν παρεις πανω απο 2-3 φορες

ο παιχτης σου ουσιαστικα θελει delete για να σβησεις το καρμα του. Τεσπα το guildwars2 παντως εχει το WvW ,σκεψου εναν πολυ μεγαλο χαρτη που μπαινουν παιχτες απο 3 διαφορετικους σερβερς (τον δικο σου και αλλους δυο) και κανουν siege και μπορεις να μπεις εκει ανα πασα στιγμη.Παντως αν την ψαξεις την φαση και εκει μπορεις να γκανγκαρεις κοσμο.

Γενικα το μονο που μου λειπει στο παιχνιδι ειναι το κλασσικο 1v1 και ελπιζω να βαλουν τα duels οπως εχουν πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δεν καταλαβαινω γτ δεν εχουν το pvp system του Lineage 2 ..ή τουλαχιστον κατι παρομοιο.Το μονο παιχνιδι που σε κρατουσε για το pvp του.Μαζευοσουν με τιν clan σου/Ally/ friendly allies για να πας ειτε siege , ειτε εξω απο μεγαλα raid bosses που γινοταν ο χαμος ( ειδικα antharas,baium,valakas το ξυλο!! ) Αυτο γινοταν ακομα και σε διαφορα quest που υπηρχε ξυλο για την περιοχη ωστε να μπορει το εκαστοτε clan/ally/friendly ally member να ολοκληρωσει καπιο ;quest.Bασικα οι περισοτεροι να ξερεται ολα αυτα οποτε τζαμπα τα γραφω.Ωραιο φενεται το guild wars 2 αλλα περα απο τα instance pvp τι αλλο εχει να προσφερει ???

 

Δοκίμασε το http://tera.enmasse.com/. Αυτό έχει οτι ζητάς

Η απλά παιξε L2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...