Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια απο το λιγο που παρακολουθησα στο live stream του gamespot το παιχνιδι μου θυμιζει star wars tor.Tελικα οτι και να κανουν απο εδω και περα , δεν προκειτε να δουμε κατι διαφορετικο, ολα στο ιδιο στυλ ειναι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια απο το λιγο που παρακολουθησα στο live stream του gamespot το παιχνιδι μου θυμιζει star wars tor.Tελικα οτι και να κανουν απο εδω και περα , δεν προκειτε να δουμε κατι διαφορετικο, ολα στο ιδιο στυλ ειναι ....

 

από λίγο που παρακολούθησα gameplay videos του TOR δεν έχουν καμία σχέση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι χαρακτήρες σου έχουν ένα server ώς "σπίτι" (home world). Απο εκεί και πέρα μπορείς να πάς σε όποιο server, να παίξεις σε οποιοδήποτε guild με οποιοδήποτε φίλο σου (εκτός απο το RvR). Φαντάσου το σαν μία μεγάλη εταιρεία με πολλά τμήματα που μπορείς όποτε θέλεις να δουλέψεις σε όποιο τμήμα θέλεις. Πάντα όμως θα ανήκεις σε ένα τμήμα.

Μεταφορά του homeworld (trannsfer) μπορείς να κάνεις με gems τα οποία μπορείς να τα αγοράσεις απο την arenanet ή απο το auction house.

 

λογικό μου φαίνεται

στο wow για παράδειγμα πληρώνεις το transfer , τουλάχιστον εδω σου δίνει την δυνατότητα να επισκεφτείς αλλους server δωρεάν.

το παιχνίδι δεν θα το πάρω ακόμα γιατι μπαίνω φαντάρος.. μακάρι να πάει καλά όμως για να το απολαύσω απο του χρόνου :)

 

<3 b2p games :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απο το λιγο που παρακολουθησα στο live stream του gamespot το παιχνιδι μου θυμιζει star wars tor.Tελικα οτι και να κανουν απο εδω και περα , δεν προκειτε να δουμε κατι διαφορετικο, ολα στο ιδιο στυλ ειναι ....

καμια σχεση φιλε μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου φάνηκε στα Beta Weekends αρκετά βαρετό σαν παιχνίδι και πάρα πολύ αργό progression του χαρακτήρα και υπερβολικά επαναλαμβανόμενο θέμα σε events/quests. Γι'αυτό και δεν θα το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι έχεις σχεδόν όλα σου τα spell ξεκλειδωμένα από την αρχή μόνο εμένα ψιλοξενερώνει;

 

Κατά τ'άλλα ωραίο παιχνίδι,προς στιγμήν περνάει πολύ ευχάριστα η ώρα παίζοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες έφτιαξα και τον χαρακτήρα μου. Μου αρέσει που έχουμε αρχίσει να μαζευόμαστε σαν gree στο server underworld. Είναι αρκετοί από τα παιδιά που παίζαμε τόσα χρόνια μαζί το πρώτο guild wars.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες έφτιαξα και τον χαρακτήρα μου. Μου αρέσει που έχουμε αρχίσει να μαζευόμαστε σαν gree στο server underworld. Είναι αρκετοί από τα παιδιά που παίζαμε τόσα χρόνια μαζί το πρώτο guild wars.

 

ποιοί παλιοί είναι στους νέους gree?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιοί παλιοί είναι στους νέους gree?

 

o adan ο meriah είπε θα μπει περιμένουμε τον παναγιώτη dragonian και πιστεύω να μπει και ο τάκης αν και αυτός λέει ότι δεν θα παίξει. Νομίζω δεν θα παίξει μόνο αν του έχει καεί το pc :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o adan ο meriah είπε θα μπει περιμένουμε τον παναγιώτη dragonian και πιστεύω να μπει και ο τάκης αν και αυτός λέει ότι δεν θα παίξει. Νομίζω δεν θα παίξει μόνο αν του έχει καεί το pc :P

 

χαχα έχω καιρό να μιλήσω με τον Τάκη αλλά και εγώ δεν μπορώ να το φανταστώ!

 

Μπορεί κάποιος να μπεί στο guild και ας είναι σε άλλο σέρβερ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...