Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

fail fail αλλα έχω πεθάνει στο γέλιο με αυτά που βλέπω σε forums.fb και twitter : το τελευταιο..

 

-ArenaNet please contact Blizzard Customer Support , they will tell u how they fixed the error 32

-Login Wars 2

-Anet will give us 3 days plus for the server crash...oh wait , there is no subscription

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

fail fail αλλα έχω πεθάνει στο γέλιο με αυτά που βλέπω σε forums.fb και twitter : το τελευταιο..

 

-ArenaNet please contact Blizzard Customer Support , they will tell u how they fixed the error 32

-Login Wars 2

-Anet will give us 3 days plus for the server crash...oh wait , there is no subscription

EPIC FAIL ,

η αληθεια ειναι οτι περιμενα καποια προβληματα ,αλλα μιλαμε οσο περναει η ωρα το headstart μετατρεπετε σε φιασκο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λύγισα τελικά και το πήρα από greenmangaming και εγώ στα 44.

 

Τα λέμε την Τρίτη μάλλον στον Gandara αν δεν είναι γεμάτος.

 

PS Ο φίλος μου ο Valliant σε ποιόν server θα παίξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ο client είναι πολύ σταθερός. Άλλα θέματα έχουν όπως το party στον overflow

 

Ευχαριστώ, μάλλον έχω θέμα με τους drivers της κάρτας γραφικών (AMD), το οποίο δεν μπορω να λύσω με τίποτα. Ξεκινησα καθαρή εγκατάσταση windows 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για κανονικό head....start :P .

Βασικά πρέπει να μάθουμε,ότι όσα παιχνίδια το λένε αυτό,δεν υπάρχει περίπτωση να ευχαριστηθούμε παιχνίδι μέσα στις 2-3 μέρες πιο πριν..Γιατί πέφτουν όλοι πάνω και γίνεται χαμός..(πχ bf3 και gw2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε καταλαβαίνω πώς γίνεται να υπάρχει βασικά head start αφού όλοι το αγοράζουνε. Η πλειοψηφία που το θέλει θα το πάρει νωρίς. Το πιο πιθανό εγώ θα παίζω πιο άνετα που θα μπω από αρχές Σεπτέμβρη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις να φτιαξεις αλλον char σε αλλον σερβερ απο αυτον που εχεις φτιαξει ηδη εναν??? Πρεπει να πληρωσουμε για να μπουμε σε αλλον σερβερ?? :/,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι χαρακτήρες σου έχουν ένα server ώς "σπίτι" (home world). Απο εκεί και πέρα μπορείς να πάς σε όποιο server, να παίξεις σε οποιοδήποτε guild με οποιοδήποτε φίλο σου (εκτός απο το RvR). Φαντάσου το σαν μία μεγάλη εταιρεία με πολλά τμήματα που μπορείς όποτε θέλεις να δουλέψεις σε όποιο τμήμα θέλεις. Πάντα όμως θα ανήκεις σε ένα τμήμα.

Μεταφορά του homeworld (trannsfer) μπορείς να κάνεις με gems τα οποία μπορείς να τα αγοράσεις απο την arenanet ή απο το auction house.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...