Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα ως 100 €


s2117

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εαν μπεις στο skroutz και κανει μια αναζητηση θα βρεις παρα παρα πολλα που ξεκινουν απο τα 60e περιπου και φτανουν...ψηλα!!!η προταση μου ξεφευγει απο το οριο που θετεις αλλα επειδη τυχαινει να ειμαι κατοχος του συγκεκριμενου,στο προτεινω:

Hewlett Packard Officejet 4355

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69976470&product=854816

τιμια λυση(την ιδια τιμη εχει και στο e-shop)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, αλλά ξέχασα να αναφέρω ότι δε με νοιάζει να χει τηλέφωνο,fax....Οπότε αν έχει κ κανένας καμιά άλλη ιδέα ας πει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουν βασικά ότι αν είναι να δώσω~120 να έπαιρνα της HP αυτό που έχει και την οθονούλα :-) αφού δε με νοιάζει να εχει τηλ-φαξ που είναι και πιο ωραίο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eav mhlas gia to PSC 2575 , to exei evas filos sto grafeio tou.... dev mou exei parapove8ei gia kati, eivai ikavopoihmevos me thv epilogh tou.

 

Episeiw to PSC F380 to exei evas filos edw kai 6mhves... ikavopoihmevos kai autos.

 

Oti goustareis loipov :-)

Kalh diaskedash :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν χαλάω το τόπικ του φίλου, θα ήθελα να ρωτήσω πως λειτουργεί το scanner σε ένα πολυμηχάνημα όπως το Hewlett Packard Officejet 4355 που αναφέρθηκε παραπάνω. Απλά δηλαδή του βάζεις μια σελίδα και ουσιαστικά βγάζει αντίγραφο όπως οι συσκευές fax; Δηλαδή μια φωτογραφία από σελίδα ενός βιβλίου προφανώς δεν μπορεί να σκαναριστεί αν δεν σκίσουμε τη σελίδα, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω νεο θεμα, ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο πολυμηχανηματα.

 

1. Canon Pixma MP160 και

2. HP PSC F380 .

To πρωτο ειχε 69 Ε αλλα τωρα το βαλανε 77 και το αλλο εχει 85 αλλα απο ιντερνετ που θα το παραγγειλω το δινουν κι αυτο 77. Μπορει να με βοηθησει κανεις να επιλεξω?

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω νεο θεμα, ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο πολυμηχανηματα.

 

1. Canon Pixma MP160 και

2. HP PSC F380 .

To πρωτο ειχε 69 Ε αλλα τωρα το βαλανε 77 και το αλλο εχει 85 αλλα απο ιντερνετ που θα το παραγγειλω το δινουν κι αυτο 77. Μπορει να με βοηθησει κανεις να επιλεξω?

Ευχαριστω.

 

έχω το HP F380...Απόλυτα ικανοποιημένος με την ταχύτητα (εκτυπωτη και σκανερ και φωτοτυπικού)

 

το προτείνω ανεπιφύλακτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+100 gia Canon Pixma mp160.

h canon einai aiwnes mprosta sto imaging kai ta mhxanhmata ths oute sernontai (se shmeio na sou anevainei to aima sto kefali gia mia metrias poiothtas A4 sketo keimeno), oute einai "apo-eksw-super-design+gamato-interface-sto-software" (h gnwsth karamela) enw apo "mesa" metraei antistrofh metrhsh pote tha ta ftysoun (opws 3 hp apo diaforetikes "genies" pou exoun pesei sta xeria mou) kati pou se oles tis periptwseis egine POLY syntoma. to pixma 150 (einai 99% idio me to 160) to KSESKISA kai twra synexizei na to kseskizei akathekth h kopela mou.

 

parakalw poly oi filoi ths HP na mhn arxisoun th grinia, kai gia to paidi pou rwtaei, o kathenas exei th gnwmh tou pou vasizetai APOKLEISTIKA KAI MONO stis dikes tou empeiries.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν περασει απο τα χερια μου 2 hp πολυμηχανηματα(1215+1310).Προβλημα δεν ειχα αντιμετωπισει με κανενα απο τα δυο με εξαιρεση το περασμα drivers σε Pc που δεν ειχε service pack2.

Λογικα εαν επαιρνα ομως τωρα θα πηγαινα προς canon μερια,μου φαινετε πως ειναι λιγο πιο ποιοτικα τα προιοντα της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den ksero an exeis agorasei alla anpepifilakta canon pixma 160 ektos tou oti einai poli kalitero kai se poiotita apo to hp f380 pou anaferane proigoumenos skepsou kai ta melania pou tha xreiasteis meta.panta i canon exi idia timi melania alla megaliteri posotita.sxedon 10ml diafora se melania antistoixis timis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έπερνα HP και θα τον γέμιζα με χύμα μελάνια για χαμηλό κόστος εκτύπωσης. Σε περίπτωση που θα χάλαγε η κεφαλή, θα αγόραζα καινούρια μελάνια και θα συνέχιζα κανονικά. Στον canon αν χαλάσει η κεφαλή, τότε παίρνεις καινούριον εκτυπωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα παρηγγειλα απο το πλαισιο το Pixma MP160 με 77 Ε. Ειδα και μια δοκιμη του Ram πριν τα Χριστουγεννα και ειχε πολυ καλες αποδοσεις σε ολους τους τομεις. Ευχαριστω για τη βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έπερνα HP και θα τον γέμιζα με χύμα μελάνια για χαμηλό κόστος εκτύπωσης. Σε περίπτωση που θα χάλαγε η κεφαλή, θα αγόραζα καινούρια μελάνια και θα συνέχιζα κανονικά. Στον canon αν χαλάσει η κεφαλή, τότε παίρνεις καινούριον εκτυπωτή.

 

h, aploustata, DEN pairneis ksanagemismena kai eisai entaksei. ta dyo melania tou mp160 (ta apla, oxi ta fwtografika) varia na kanoun 30-33E kai kratane poly. egw den paizw me ta neyra mou giati kai h poiothta ektypashs DEN einai idia se kamia periptwsh.

 

kostelo megeia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...