Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

πριν πολύ καιρό φίλε μου αλλά δεν χάνεις και τίποτα να ρωτήσεις 2 seven στα Τρίκαλα μπορεί να έχουν αλλά ήταν πριν καιρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι αρχειο ηταν? οταν στο εσωσε σου ειπε που θα το βαλει, κανονικα οι εικονες πανε στις εικονες, η μουσικη στην μουσικη, κ.ο.κ.

 

Ήταν θέμα. Εντάξει αυτό το αρχείο το βρήκα αλλα π.χ δεν ξέρω αν γίνεται αλλα αν γίνετια και κατεβάσω ένα αρχείο εκτος φωτογραφίας, video, ήχου που το βρίσκω? Επίσης όταν έχω περάσει μέσα σε ένα USB Stick π.χ. κάποιες φωτογραφίες όταν πάω να τις βρώ στην κατηγορία Photos στο PS3 δεν τις βλέπει αν δεν πατήσω το "Δ" view all files. Πρέπει να φτιάξω κανένα φάκελο μέσα στο USB Stick για να τις δει απευθείας όπως με τα θέματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν θέμα. Εντάξει αυτό το αρχείο το βρήκα αλλα π.χ δεν ξέρω αν γίνεται αλλα αν γίνετια και κατεβάσω ένα αρχείο εκτος φωτογραφίας, video, ήχου που το βρίσκω? Επίσης όταν έχω περάσει μέσα σε ένα USB Stick π.χ. κάποιες φωτογραφίες όταν πάω να τις βρώ στην κατηγορία Photos στο PS3 δεν τις βλέπει αν δεν πατήσω το "Δ" view all files. Πρέπει να φτιάξω κανένα φάκελο μέσα στο USB Stick για να τις δει απευθείας όπως με τα θέματα?

 

Στο usb stick τα αρχεία video πρέπει να τα βάλεις σε folder που να ονομάζεται VIDEO, τη μουσική σε folder MUSIC και τις φωτογραφίες σε φάκελο PHOTO - αν δεν κάνω λάθος για το τελευταίο.

 

Σαν τί άλλους τύπους αρχείων θέλεις να βάλεις στο PS3? Πέρα από μουσική, βίντεο, φωτογραφίες, themes και updates δε νομίζω ότι μπορεί να διαβάσει κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο usb stick τα αρχεία video πρέπει να τα βάλεις σε folder που να ονομάζεται VIDEO, τη μουσική σε folder MUSIC και τις φωτογραφίες σε φάκελο PHOTO - αν δεν κάνω λάθος για το τελευταίο.

 

Σαν τί άλλους τύπους αρχείων θέλεις να βάλεις στο PS3? Πέρα από μουσική, βίντεο, φωτογραφίες, themes και updates δε νομίζω ότι μπορεί να διαβάσει κάτι άλλο.

 

π.χ αν κατέβαζα ένα αρχείο *.rar που θα το αποθήκευε? Το ξέρω ότι δεν μπορέις να διαβάσεις άλλους τύπου αρχείων αλλα λέω αν τύχει και κατεβάσεις κάποιο άλλον τύπο που το βρίσκω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π.χ αν κατέβαζα ένα αρχείο *.rar που θα το αποθήκευε? Το ξέρω ότι δεν μπορέις να διαβάσεις άλλους τύπου αρχείων αλλα λέω αν τύχει και κατεβάσεις κάποιο άλλον τύπο που το βρίσκω?

 

Δεν το ξέρω γιατί δεν χρησιμοποιώ τον browser καθόλου, sorry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π.χ αν κατέβαζα ένα αρχείο *.rar που θα το αποθήκευε? Το ξέρω ότι δεν μπορέις να διαβάσεις άλλους τύπου αρχείων αλλα λέω αν τύχει και κατεβάσεις κάποιο άλλον τύπο που το βρίσκω?

 

Αν προσπαθήσεις να κατεβάσεις άλλο τύπου αρχείου όπως πχ .rar ή .zip τότε το PS3 θα σου ζητήσει να τοποθετήσεις ένα USB stick ή memory stick για να τα αποθηκεύσει,διαφορετικά δεν τα κατεβάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν προσπαθήσεις να κατεβάσεις άλλο τύπου αρχείου όπως πχ .rar ή .zip τότε το PS3 θα σου ζητήσει να τοποθετήσεις ένα USB stick ή memory stick για να τα αποθηκεύσει,διαφορετικά δεν τα κατεβάζει.

 

Μάλιστα! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,μπορεί κάποιος να μου πει τι ακριβώς κάνε αυτό το Motion Sensor που έχει το χειριστήριο Sixaxis του PS3;

 

Επίσης,τι διαφορές έχουν το Sixaxis από το DualShock 3;

 

Α και αν πάρω PS3,ποιο από τα δύο χειριστήρια θα έχει;

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρώτο, απλά αισθάνεται τις κινήσεις του χεριού σου κατά τον οριζόντιο και τον κατακόρυφο άξονα.

 

Το DS3 έχει δόνηση, το Sixaxis δεν έχει.Δεν ξέρω αν το DS3 έχει sixaxis σύστημα.

 

Αν πάρεις PS3 τώρα, θα έχει sixaxis, ακόμη δεν έχουν έρθει κονσόλες με DS3.Μόνο αν το πάρεις ξεχωριστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή στο παιχνίδι GTA τι μπορώ να χειριστώ με τον αισθητήρα κίνησης;

 

Αξίζει να περιμένω να πάρω την κονσόλα μέχρι να την δίνουν με DS3 χειριστήριο; :rolleyes:

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...