Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με την καινούργια έκδοση των 40GB διάβασα ότι δεν παίζει παιχνίδια του PS2.Ισχύει;Αν ισχύει,έχει βρεθεί κανάς "τρόπος" να παίζει;Επειδή θα ήταν καλό να έπαιζα και κανά game του PS2.

 

Επίσης,σε κάποια posts διάβασα για ένα πρόβλημα που έχει το PS3 με το PES08.Κάτι ότι χαλάει το laser του PS3;Επειδή δεν μπορώ να ψάχνω ολόκληρες σελίδες,μπορείτε να μου πείτε τι ακριβώς κάνει το πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει έξοδο ήχου το ps3? Κάνω εργασίες στο σπίτι μου και έχω πρόσβαση μόνο στο monitor του pc, στο σαλόνι είναι σκεπασμένα. HDMI θύρα έχει το monitor οπότε σύνδεση επιτυγχάνω μια χαρά με τον ήχο τι παίζει? Ακουστικά ενδιαφέρομαι να συνδέσω....Πω γαμώτο μόλις έκατσα για ξεκούραση και για 10 μέρες αν δεν βρω άκρη με τον ήχο δεν θα έχω πρόσβαση στο ps3 :/.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις μονιτορ με HDMI ειναι πολυ πιθανο να εχει και εξοδο για ακουστικα το μονιτορ, το δικο μου τουλαχιστον εχει, οποτε συνδεεις το PS3 με HDMI και εισαι κομπλε, εναλακτικα ηχο μπορεις να παρεις απο το αναλογικο τριπλο καλωδιο που ερχεται μαζι με την κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς το monitor έχει έξοδο οπότε όλα καλά. Το μόνταρα ήδη αν και ψιλοξενέρωσα για να πω την αλήθεια μιας και αντί για τον καναπέ κάθομαι πάλι στην καρέκλα σαν να παίζω στο pc :). Μια βδομάδα είναι θα περάσει μπαχ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε λίγο υπομονή ρε chill.εγώ τι να πω που είμαι μέσα στη ζέστη?είναι βλέπεται το δωμάτιο ανοιχτό επειδή ενώνεται με το σαλόνι είναι και ψιλά και έχω δύο ανεμηστήρες....aircondition δε μπαίνει.μια χαρά είσαι εσύ!μη το ψάχνεις.σε καρέκλα θα κάθεσαι όχι στο πάτωμα.αντε και καλό gaming :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά δεν είμαι man όπως και να έχει :D!!!! Σήμερα η παρέα μου διοργανώνει πάρτι σε σπίτι τίγκα στο γκομενάκι και στο ποτό από το οποίο θα απουσιάζω. Δυστυχώς οι εργασίες είχαν παράπλευρες απώλειες μια πόρτα η οποία είχε να ανοιχτεί χρόνια και επειδή την ξηλώσαμε, σήμερα και αύριο το βράδυ θα είναι ορθάνοιχτη lol. Μένω μόνος άρα 1)χάνω το party, 2)δεν θα κοιμηθώ και το πρωί έχω να πάω σε βαφτίσια - θα έρθει άλλος να κρατάει το σπίτι το διάστημα που θα απουσιάζω- 3)όλο το βράδυ θα παίζω ps3/pc από την καρέκλα....Να δω τι άλλο στραβό θα με βρει σήμερα....Όχι και τίποτε άλλο αλλά αν μου κάνουν ντου κλέφτες δεν έχω και ηχεία για να ακούσουν τους πυροβολισμούς από το grand theft auto....(θυμάστε φαντάζομαι την ιστορία με το san andreas και τους κλέφτες :D). Τουλάχιστον έχω a/c ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ (ρεύμα από δευτέρα όμως άραγε θα έχουμε?).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νέο PlayStation 3 είναι εξοπλισμένο με ένα σκληρό δίσκο 40GB HDD.

  • Το νέο μοντέλο διαθέτει δύο θύρες USB 2.0, αντί για τέσσερις, ενώ δεν περιλαμβάνει θύρα πολλαπλών καρτών μνήμης.
  • Το νέο μοντέλο δεν είναι πλέον συμβατό (backwards compatible) με τους τίτλους του PlayStation 2.

Αυτές είναι οι διαφορές 40άρι με 60άρι. Αν και δύσκολο να βρείς πλέον 60άρι στην αγορά και ανσύμφορο οικονομικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν γίνεται κανένα κόλπο τπτ με κανένα firmware η κανένας emul ????

Και μετά σου λέει γιατί είναι καλύτερα να παίζεις παιχνίδια σε pc, μέσα σε 5 λεπτάκια και με τον γουγλη όλα λύνονται…..

Άσχετο ξεκίνησαν βρήκαν κανένα mod ή ακόμα ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...