Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω PS3 ευρωπαϊκό. Αν πάρω το νέο controller "New Sony Dual Shock 3 Controller" απο Αμερική θα παίζει στο PS3 το ευρωπαϊκό?

 

Σαφώς και ΝΑΙ. Σιγά μην περιμέναμε την ευρωπαϊκή κυκλοφορία .... όλοι ιαπωνικά/αμερικάνικα έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεει τιποτα για WIFI.Δεν πειραζει θα το ψαξω οσο μπορω γιατι με ενδιαφερει το wifi.Σε ευχαριστω για τον χρονο σου

http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/connectwireless.html

τα ιδια ακριβως τα εχει και το manual.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/connectwireless.html

τα ιδια ακριβως τα εχει και το manual.

 

Τα βρηκα ολα αν μου πεις και πως μπορω να ανοιγω σελιδες internet γιατι τωρα δεν μου ανοιγει θα σου χρωσταω μεγαλη χαρη φιλε μου.Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μεγάλε...πρώτα από όλα επειδή δε κατάλαβα έχεις ps3?δεν είναι λογικό να έχεις και να μην ξέρεις αν έχει wifi(φιλικά πάντα)2.μας ρωτάς πως μπορείς να ανοίξεις σελίδες του web στο ps3...για δοκίμασε μπορείς να μπεις psn?αν μπορείς να μπεις psn τότε εγώ τουλάχιστον δε ξέρω τι πρόβλημα μπορεί να υπάρχει

 

φιλικά

sorry για τον τόσο "εχθρικό" τρόπο που σου μίλησα απλός μου έχει σπάσει τα νεύρα το pc μου και ξεσπάω σε άλλους XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μεγάλε...πρώτα από όλα επειδή δε κατάλαβα έχεις ps3?δεν είναι λογικό να έχεις και να μην ξέρεις αν έχει wifi(φιλικά πάντα)2.μας ρωτάς πως μπορείς να ανοίξεις σελίδες του web στο ps3...για δοκίμασε μπορείς να μπεις psn?αν μπορείς να μπεις psn τότε εγώ τουλάχιστον δε ξέρω τι πρόβλημα μπορεί να υπάρχει

 

φιλικά

sorry για τον τόσο "εχθρικό" τρόπο που σου μίλησα απλός μου έχει σπάσει τα νεύρα το pc μου και ξεσπάω σε άλλους XD

Ενταξει για τον τονο σου δεν τρεχει τιποτα αφου ειναι φιλικα.Φυσικα και εχω Ps3 αλλιως γιατι να ρωταω.To psn ειναι αυτο που εχει τα demo και τα trailer;Ναι εκει μπαινω αλλα οταν του βαζω καποια σελιδα να μου την ανοιξει δεν μου την ανοιγει.Δηλαδη του βαζω http://www.insomnia.gr και δεν μου την ανοιγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο μπέρδεμα να συνηθίσεις τον χειρισμό με το sixaxis :/.

 

Οδηγίες:

1)Δεν ανοίγεις το playstation network, αλλά το network.

2)Επιλέγεις internet browser

3)H default σελίδα που θα σου ανοίξει είναι η οfficial σελίδα του playstation

4)Στην συνέχεια πατώντας start σου βγάζει το πληκτρολόγιο και με υπομονή βάζεις την σελίδα που θες να επισκευτείς.

5)Πατώντας το triangle σου έχει ένα κάρο ιδιότητες για να φέρεις το browsing στα μέτρα σου, να κάνεις add bookmarks κλπ. Οι περισσότερες από αυτές γίνονται άμεσα με τα πλήκτρα του sixaxis αλλά θέλουν συνήθεια. Εκεί που σου λέω θα τα βρεις όλα για να γίνεις expert στο ps3 net surfing xaxa :)

 

Σημείωση: Η Ελληνική γλώσσα δεν υποστηρίζεται πλήρως δυστυχώς οπότε δεν ενδύκνυται για serfάρισμα σε ελληνικές ιστοσελίδες.

 

Αυτά :). Για ότι άλλο προκύψει εδώ είμαστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλορίζικο και το ps3 σου gjimmys!για να μπεις internet με το ps3 απλά ακόλουθα τις οδηγίες του chill.είναι πολύ εύκολο αν και εμενα δε με βολεύει το σερφάρισμα του ps3 δε ξέρω γιατί....απλά δε μπορώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια διαβασα τα προβληματα σχετικα με το pes2008 και το ps3 και μπορω να πω οτι πανικοβληθηκα λιγο.Παραγγειλα πριν λιγες μερες το pes2008 απο την αμερικη μεσω ιντερνετ και το περιμενω σε λιγες μερες.Ομως το ps3 δεν το εχω αγορασει ακομα,αλλα σκοπευω να το αγορασω συντομα.Διαβασα σε προηγουμενα ποστ οτι κυκλοφορουν καινουριες παρτιδες pes2008 και 40ps3 με καινουριο λειζερ.Ισχυουν ολα αυτα;Λετε να εχω και εγω προβλημα;Αν ειναι να αγορασω την κονσολα πιο μετα που πιθανον να εχει διορθωθει το προβλημα,αφου με το παιχνιδι pes2008 δυστυχως δεν μπορω να κανω πλεον τιποτα.:rolleyes:Παιδια για τα παραπανω που αναρωτιεμαι εχει κανεις καμια ιδεα;Εσεις τι προτεινετε;;;;Επισης διαβασα σε αλλα site πως ισως να μην φταιει το συγκεκριμενο παιχνιδι αλλα οτι μερικα απο τα playstation 3 ειναι ελαττωματικα.Τι να κανω;; HELP!!!!

 

Τι λετε; Τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδες το εχω εδω και 3 μηνες αλλα δεν ειχα ασχοληθει και τοσο πολυ γιαυτο σας ζαλιζω.Παντως σας ευχαριστω πολυ και θα ακολουθησω τις οδηγιες του φιλου chill

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...