Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες ο θησαυρός είναι ακόμα στο ίδιο σημείο,μπορείτε να το κατεβάσετε,πατήστε την 2η επιλογή και μετά μπείτε στο εικονίδιο του Gran Turismo 5 Prologue και θα τον βρείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά καλησπέρα! Εχω ένα ps3 japan και ένα ps3 (Europe pal) μπορώ με κάποιο τρόπο το ps3 japan να παίζω pal dvd? Η μπορεί να γίνει κάτι στον μέλλον.

Και κάτι τελευταίο όταν σερφάρω με το ps3 (pal) στο δύκτιο της Ελληνικές σελίδες μου βγάζει τα γράμματα να έχουν μεγάλη απόσταση, πήγα στο text encoding, αλλά δεν κατάφερα τίποτα.

Αν μπορεί κάποιος να απαντήσει στα 2 ερωτηματά μου.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα! Εχω ένα ps3 japan και ένα ps3 (Europe pal) μπορώ με κάποιο τρόπο το ps3 japan να παίζω pal dvd? Η μπορεί να γίνει κάτι στον μέλλον.

 

η ιαπωνία είναι region 2 άρα παίζει pal dvd.πλέον όμως δεν παίζει bluray αφού η ιαπωνία άλλαξε region στην ανακατανομή και πήγε ζώνη a μαζί με την αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ακουστεί τίποτα για silver ή slim έκδοση του ps3?

Εκτός όλων των άλλων που με κρατάνε απο το να το πάρω ακόμα... δεν θέλω να την πατήσω όπως με τα άλλα 2 που τα πήρα launch και τώρα δεν ξέρω που να τα βάλω... :| (ευτυχώς πρόλαβα το χοντρό το silver sto ps2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Crash Bandicoot είναι 360 exclusive πια και βγαίνει τον Οκτώβρη.

 

Αν σε ενδιαφέρουν τα platforms ωστόσο υπάρχει ήδη στην αγορά το ratchet and clank που είναι πάρα πολύ καλό :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...