Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά μια απορία μόλις έστησα το Tversity έκανε κανονικά επαφή με το Ps3 το μόνο πρόβλημα δεν μπορώ να δώ υπότιτλους...Εχω διαβάσει αρκετά πράγματα αλλά δεν έχω βγάλει άκρη το τι πρέπει να κάνω...Αν μπορεί να βοηθήσει κανείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μια απορία μόλις έστησα το Tversity έκανε κανονικά επαφή με το Ps3 το μόνο πρόβλημα δεν μπορώ να δώ υπότιτλους...Εχω διαβάσει αρκετά πράγματα αλλά δεν έχω βγάλει άκρη το τι πρέπει να κάνω...Αν μπορεί να βοηθήσει κανείς...

εγω εκανα οτι λενε εδω http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=1605&highlight=tversity+subtitles και μου δουλευουν οι υποτιτλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια στο τελευταιο update υποτιθεται οτι εβαλαν και δυνατοτητα να παιζεις χωρια subs. Ελα ομως που ενω τους εχω με ιδιο ονομα.srt στον ιδιο φακελο με το αρχειο δεν τους περνει. Τι πρεπει να κανω?

 

Επισης ο browser δεν αναγνωριζει σωστα ελληνικες λεξεις στις σελιδες οτι κωδικοποιηση και να βαλω χωρια που δεν γραφει ελληνικα(δεν βρηκα τον τροπο τουλαχιστον). Οποτε κανενας αλλος browser πιο σοι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να ειναι ενσωματωμενοι σαν stream σε αρχειο divx , αν τους εχεις σαν srt αρχειο ξεχωριστα παροτι δειχνει οτι τους βλεπει δεν τους παιζει.

 

Για τον browser δεν υπαρχει λυση ακομα με τα ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ακόμα απορια βάζοντας στο log on του mediaserver username & password για να παίξουν οι υπότιτλοι to ps3 δεν βλεπει το tversity ...Τι ρύθμιση πρεπει να κάνω για να δουλευει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πρόβλημα,

 

καθώς έπαιζα ωραία και καλά σήμερα PES2008 στο ps3 ξαφνικά κολάει.

 

Μετά όμως δεν έπαιζε τίποτα ο driver. Ότι και να του έβαζα μέσα (είτε παιχνίδι του ps3 είτε μία πλή ταινία ο driver ούτε που το γύρναγε το δισκάκι! Σαν να μην έβαλα τίποτα μέσα. Έτσι έχω τις εξής ερωτήσεις:

 

1) Αυτό το πρόβλημα λύνεται χωρίς να το πάω για service (χωρίς να κινδυνεύσω να χάσω την εγγύηση βέβαια)?

 

2) Το πήρα το Δεκέμβριο. Θα ισχύει η εγγύηση (δηλαδή δεν πληρώνω εγώ τίποτα), σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι βέβαια, άντε καμιά πίστωση.Δεν υπάρχουν 60άρια πλέον, δυστυχώς.

 

Αν συμβεί σε εμένα, θα ζητήσω πιστωτικό + να βάλω τη διαφορά για 80άρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40άρι έχω. Το θέμα είναι να το πάω στο κατάστημα από όπου το πήρα (γνωστής και μεγάλης αλυσίδας) και να μου το φτειάξουν χωρίς να πληρώσω τίποτα.

 

Εκτός από την κονσόλα και την απόδειξη χρειάζεται να πάω και τίποτε άλλο? Γιατί μία φορά που μου χάλασε το DS θέλανε και το κουτί του για να δούνε κάτι αριθμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...