Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω κατι.Εχω στο pc τα ηχεια logitech 5400 και θελω να τα συνδεσω σε 5.1 με το ps3.Η optical εξοδος στα ηχεια παιζει μονο 2.1 .Τα RCA καλοδια του ps3 δινουν μονο left-right.Υπαρχει καλοδιο που να μου δινει σε RCA Front-Rear-Sub? ή καποιος αλλος τροπος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον παιδες μιας και πλησιαζει το MGS4 (τιτλος ο οποιος αναμενεται να παιζει μονο σε PS3 ) ειπα να δω "τι παιζει" με το PS3 και να προβω σε αγορα.

Απο οτι ειδα wikipedia και διαβασα εδω και σε αλλους δικτυακους τοπους πληροφορηθηκα οτι οι κονσολες τυπου 60gb's και 80gb's δεν ειναι πλεον διαθεσιμες.

Αρχικα στραφηκα σε αυτην των 60 μιας και καλυπτε τις προδιαγραφες που ειχα θεσει

δυστυχως ομως μαλλον ατυχησα....

 

Να μην τα πολυλογω μιας και προφανως ξερετε , η μονη λυση ειναι τα 40GB's ή παιζει τιποτε αλλο?

Βασικα δεν "με χαλαει" η συγκεκριμενη εκδοση απο πλευρας αποθηκευτικου χωρου αλλα το να μην διαβαζει flash cards και τιτλους του PS2 με χαλαει πολυ , και αντε το πρωτο τρωγεται αλλα να μην παιζει games του PS2....:-(

Απλως ηλπιζα να παιζω και κανα 2 παιχνιαδακια απο PS2 γιατι το δικο μου PS2 εκανε μακροβουτι και απεβιωσε :-(

 

makros αμα θες τη γνωμη μου, περιμενε να βγουν τα slim, να το παρεις και σε ασπρο, στην κομπλε εκδοση, μαζι με rumble χειριστηρια και μεγαλυτερο -120/160gb οπως λεγεται- δισκο, στην ιδια τιμη με σημερα ή και πιο κατω.

νομιζω πως το παραπανω θα συμβει ΠΡΙΝ το mgs4, το λογο δηλ. που θες να παρεις ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

makros αμα θες τη γνωμη μου, περιμενε να βγουν τα slim, να το παρεις και σε ασπρο, στην κομπλε εκδοση, μαζι με rumble χειριστηρια και μεγαλυτερο -120/160gb οπως λεγεται- δισκο, στην ιδια τιμη με σημερα ή και πιο κατω.

νομιζω πως το παραπανω θα συμβει ΠΡΙΝ το mgs4, το λογο δηλ. που θες να παρεις ps3.

 

 

απ'οσο γνωριζω η sony εχει διαψευσει τις φημες για την εκδοση των 120 και 160 giga

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω κατι.Εχω στο pc τα ηχεια logitech 5400 και θελω να τα συνδεσω σε 5.1 με το ps3.Η optical εξοδος στα ηχεια παιζει μονο 2.1 .Τα RCA καλοδια του ps3 δινουν μονο left-right.Υπαρχει καλοδιο που να μου δινει σε RCA Front-Rear-Sub? ή καποιος αλλος τροπος?

 

εχω τα ιδια ηχεια συνδεδεμενα στο πσ3... με ενα απλο οπτικαλ καλοδιο απο το πσ3 στο πανελ περνεις 5,1 ηχο.... (το 2,1 που που λες εσυ δεν το επιασα, γιατι παιζει μονο 2.1?:rolleyes:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ'οσο γνωριζω η sony εχει διαψευσει τις φημες για την εκδοση των 120 και 160 giga

 

φιλε μου αμα κανονιζεις τα ψωνια σου συμφωνα με το τι λεει η sony,

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ :-D

 

η απλη λογικη (το 360/wii πουλαει πιο πολυ συνεχως, και ακομα και στις γιορτες μεγαλωνει την ψαλιδα) λεει οτι:

η sony μπορει μεν να λεει ό,τι θελει για να ψωνισεις εσυ σημερα,

αλλα επειδη δεν υπαρχουν αρκετοι σαν εσενα για τους στοχους της,

ολη την ωρα κανονιζει να βρεθουν περισσοτεροι για αυριο. ;]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τα ιδια ηχεια συνδεδεμενα στο πσ3... με ενα απλο οπτικαλ καλοδιο απο το πσ3 στο πανελ περνεις 5,1 ηχο.... (το 2,1 που που λες εσυ δεν το επιασα, γιατι παιζει μονο 2.1?:rolleyes:)

 

Επειδη παλια το ειχα βαλει στο pc και μου εδινε 2.1.Παω να παρω optical να δοκιμασω τοτε.

Thx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ρε παιδια σκοπευει η sony να βγαλει καποιο update για να υποστηριζονται τα srt αρχεια? Δηλ. οι ανθρωποι ειναι για φαπες, βγαζουν που βγαζουν το update για να βλεπεις dvix αρχεια το βγαζουν μισο. Μια δουλεια σωστα δεν μπορουν να κανουν η μηπως σκεφτονται μονο τους αγγλοφωνες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ρε παιδια σκοπευει η sony να βγαλει καποιο update για να υποστηριζονται τα srt αρχεια? Δηλ. οι ανθρωποι ειναι για φαπες, βγαζουν που βγαζουν το update για να βλεπεις dvix αρχεια το βγαζουν μισο. Μια δουλεια σωστα δεν μπορουν να κανουν η μηπως σκεφτονται μονο τους αγγλοφωνες..

 

 

 

Πεστα ....τα ιδια αναρωτιεμαι κ εγω ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τους εχω ικανους να βγει κανενα update και μετα να μην αναγνωριζονται σωστα οι ελληνικες γραμματοσειρες στους υποτιτλους... Αστα να πανε, δουλειες του ποδαριου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε guys κάνα mouse έχει ειπωθεί ότι θα βγάλει η sony?Γιατί το FragFX δεν έχει και πολύ καλά rates.Βασικά το έχει δοκιμάσει κανεις να πει αν αξίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...