Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά έχετε ακούσει αν έχει βγει στην ελλάδα η καινούργια έκδοση firmwire v2?έχει να κάνει περισσότερο με τις ταινίες ο παραπάνω όρος..

 

επίσης μια ακόμη απορία...ως πόσα fps μπορεί να αποδώσει το ps3?και ως πόσα έχει τη δυνατότητα να δει το ανθρώπινο μάτι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά έχετε ακούσει αν έχει βγει στην ελλάδα η καινούργια έκδοση firmwire v2?έχει να κάνει περισσότερο με τις ταινίες ο παραπάνω όρος..

 

επίσης μια ακόμη απορία...ως πόσα fps μπορεί να αποδώσει το ps3?και ως πόσα έχει τη δυνατότητα να δει το ανθρώπινο μάτι....

Αν εννοείς για το Blueray 1.1 version για το picture in picture και τα interactive menus ναι αυτό γίνεται,μόλις κυκλοφορήσει το Resident Evil Extinction θα υπάρχει μέσα του και η αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο με αυτήν την ταινία θα μπορείς να αναβαθμίσεις;και τί ακριβώς θα βελτιωθεί;και τέλος ξέρει κανείς ως πόσα fps μπορεί να τρέξει το Ps3;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο με αυτήν την ταινία θα μπορείς να αναβαθμίσεις;και τί ακριβώς θα βελτιωθεί;και τέλος ξέρει κανείς ως πόσα fps μπορεί να τρέξει το Ps3;

Το 1.1 profile υπαρχει απο το firmware 2.0 , τωρα αυτο με τα fps που ρωτας δεν το καταλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1.1 profile υπαρχει απο το firmware 2.0 , τωρα αυτο με τα fps που ρωτας δεν το καταλαβα.

 

 

αυτό το firmware 2 που το βρίσκεις και το βάζεις στο ps3?και τι ακριβώς σου αλλάζει στο μηχάνημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ίσως αυτό έχει ξανααπαντηθεί αλλά δεν το έχω δει οπότε...

 

αν αγοράσω Ps3 από αμερική υπάρχει κάποιο πρόβλημα συμβατότητας με την εδώ συνδεσμολογία;με τα παιχνήδια πάντως δεν θα υπάρχει απ όσω γνωρίζω....μάλλον με τις ταινίες θα είναι το πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ίσως αυτό έχει ξανααπαντηθεί αλλά δεν το έχω δει οπότε...

 

αν αγοράσω Ps3 από αμερική υπάρχει κάποιο πρόβλημα συμβατότητας με την εδώ συνδεσμολογία;με τα παιχνήδια πάντως δεν θα υπάρχει απ όσω γνωρίζω....μάλλον με τις ταινίες θα είναι το πρόβλημα

 

επειδη ειμαι παθων, και το γιαπωνεζικο το δικο μου βγηκε πρακτικα αχρηστο, σου προτεινω να μην καταργησεις την σημαντικοτερη -μεχρι στιγμης και στο κοντινο μελλον- λειτουργεια του ps3,

δηλ. τις ταινιες.

παρε ευρωπαϊκο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι παθων, και το γιαπωνεζικο το δικο μου βγηκε πρακτικα αχρηστο, σου προτεινω να μην καταργησεις την σημαντικοτερη -μεχρι στιγμης και στο κοντινο μελλον- λειτουργεια του ps3,

δηλ. τις ταινιες.

παρε ευρωπαϊκο!

 

2 ταινιες εχω δει μονο εδω και 4 μηνες,αντιθετα αφηνω στην μεση παιχνιδια για να πιασω αλλα.Για τους περισσοτερους δεν ισχυει αυτο που λες.

 

Ενας που εχει παρει τωρα ps3,εχει πολλα παιχνιδια να παιξει.Το προβλημα το ειχαν αυτοι που το πηραν Μαρτιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ταινιες εχω δει μονο εδω και 4 μηνες,αντιθετα αφηνω στην μεση παιχνιδια για να πιασω αλλα.Για τους περισσοτερους δεν ισχυει αυτο που λες.

αφου δεν εχεις 360 εσυ, μπορει και να ειναι ετσι στην περιπτωση σου. αν ομως ειχες 360, τοτε θα καταλαβαινες τι ελεγα.

 

τοτε, αντι να αλλαζες το ενα παιχνιδι με το αλλο, το ps3 σου θα ητανε μονιμως κλειστο σαν το δικο μου, μιας και τα games παιζονται αλλου. :P

ο bruce αν θυμαμαι καλα ειναι αλλη περιπτωση απο εσενα.... (?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβα καλα,αν παρω αμερικανικο Ps3 θα παιζει παιχνηδια;υπαρχει καποιο θεμα με υποδοχες στην τβ κτλ;αν παιζει παιχνηδια τοτε το προβλημα ειναι οι ταινιες σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου δεν εχεις 360 εσυ, μπορει και να ειναι ετσι στην περιπτωση σου. αν ομως ειχες 360, τοτε θα καταλαβαινες τι ελεγα.

 

τοτε, αντι να αλλαζες το ενα παιχνιδι με το αλλο, το ps3 σου θα ητανε μονιμως κλειστο σαν το δικο μου, μιας και τα games παιζονται αλλου. :P

ο bruce αν θυμαμαι καλα ειναι αλλη περιπτωση απο εσενα.... (?)

 

Κοιτα υπαρχουν ατομα που εχουν και 360 και πιανει σκονη.Οποτε ειναι θεμα γουστου τελικα.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...