Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια σε ποση ωρα κατεβαζετε Update gia to ps3? εμενα με 768 εκανα 3 τεταρτα με 1 ωρα για τη 2.10 . Το ιδιο και για την 1.10 του pro.

πολυ ωρα.

γενικα το online του ps3 αλλα και ο τροπος που γινεται maintenance σε hardware και games ειναι ακομα ..ερασιτεχνικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παο για αγορα ps3 ,εχουν παρουσιαστη προβληματα π.χ οπωσ το rod στο 360 ?κατι παρομοιο?

Οι περιπτωσεις με χαλασμενα ps3 ειναι λιγες αλλα τα περισσοτερα προβληματα εχουν παρουσιαστει στα 40αρια(στην αρχη τουλαχιστον,τωρα δεν εχω ακουσει κατι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας μάγκες ψάχνω για το playstation 3 60gb! Αν ξέρετε κανένα μαγαζί που να του έχει περισσέψει κανένα γράφτε το γιατί δεν το βρίσκω πουθενά! Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας μάγκες ψάχνω για το playstation 3 60gb! Αν ξέρετε κανένα μαγαζί που να του έχει περισσέψει κανένα γράφτε το γιατί δεν το βρίσκω πουθενά! Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

Ποσο δινεις??? :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά το SIXAXIS δεν επαναφορτίζεται με κλειστό το PS3? Τι βλακεία!

 

Επίσης αν μπορεί κάποιος ας με ενημερώσει 1)αν τα NTSC φορματ games πχ από US παίζουν στα PS3 και στις TV μας. 2) Γιατί στο PSN δε δέχεται με τίποτα τα στοιχεία της πιστωτικής μου?

Thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά το SIXAXIS δεν επαναφορτίζεται με κλειστό το PS3? Τι βλακεία!

υπαρχουν πολλες συσκευες που να φορτιζουν σε standby mode?

 

Επίσης αν μπορεί κάποιος ας με ενημερώσει 1)αν τα NTSC φορματ games πχ από US παίζουν στα PS3 και στις TV μας.

σε HD τηλεορασεις παιζουν απροβληματιστα, για κανονικες TV χρειαζεται ενα RGB καλωδιο (στο ps2 το λεγαν για τα αμερικανικα)

2) Γιατί στο PSN δε δέχεται με τίποτα τα στοιχεία της πιστωτικής μου?

Thanx

γιατι προφανως προσπαθεις να βαλεις ελληνικη καρτα σε ξενο PSN account (αγγλικο, αμερικανικο) αυτο δεν γινεται, γινεται μονο με pre-paid visa , εγω εχω μια απο eurobank και δουλευει στο αμερικανικο που την εχω δοκιμασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά το SIXAXIS δεν επαναφορτίζεται με κλειστό το PS3? Τι βλακεία!

 

βασικα η βλακεια ειναι οτι δεν κλεινει μονο του οπως κανουνε τα χειριστηρια του 360 και του wii.

τα αλλα κλεινουν μετα απο λιγη ωρα inactivity, ενω του ps3 μενει ανοιχτο μεχρι να μεινει απο μπαταρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...