Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο ps3forums.gr υπαρχει ομαδα.

 

Ωραία θα σας κάνω join.

 

Και κάτι τελευταίο, μπορώ να συνδέσω το mybook με το ps3 και να αποθηκεύω εκεί demos, trailers και λοιπά? Γιατί τα 40gb μου φαίνονται λίγα. Ήδη 29gb μου γράφει ως υπόλοιπο και δεν έχει κλείσει μέρα το μηχάνημα...

 

Edit: Και επειδή δεν είμαι διατεθειμένος να πλουτίσω τους εισαγωγείς, από play.com σε πόσες μέρες έρχονται περίπου οι παραγγελίες? Δεν έχω ξαναγοράσει με πιστωτική μέσω net ελπίζω να μην γίνει καμιά μλκία και τρέχω. Με courier σου έρχονται σπίτι ή ειδοποίηση από ταχυδρομείο και πας και τα παίρνεις εσύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία θα σας κάνω join.

 

Και κάτι τελευταίο, μπορώ να συνδέσω το mybook με το ps3 και να αποθηκεύω εκεί demos, trailers και λοιπά? Γιατί τα 40gb μου φαίνονται λίγα. Ήδη 29gb μου γράφει ως υπόλοιπο και δεν έχει κλείσει μέρα το μηχάνημα...

 

Edit: Και επειδή δεν είμαι διατεθειμένος να πλουτίσω τους εισαγωγείς, από play.com σε πόσες μέρες έρχονται περίπου οι παραγγελίες? Δεν έχω ξαναγοράσει με πιστωτική μέσω net ελπίζω να μην γίνει καμιά μλκία και τρέχω. Με courier σου έρχονται σπίτι ή ειδοποίηση από ταχυδρομείο και πας και τα παίρνεις εσύ?

 

Σε περιμένουμε...

 

Για εξωτερικό σκληρό πρέπει να είναι σε fat32 και μπορείς να σώσεις σε αυτόν μόνο videos,photos,music και όχι να κάνεις install demos... Δυστυχώς!

 

Για τα online μαγαζιά σίγουρα θα βρεις πολλά εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτο με το fat 32 στο ps3 τι κοροιδια, το εβαλε καθαρα για να εχουμε περιορισμο στην χωριτικοτητα ενος αρχειου...γιατι οπως ειναι γνωστο το fat 32 εχει μεγιστο χωριτικοτητα σε ενα αρχειο τα 4 giga...αλλα ολοι καταλαβαινουμε γιατι το εκανε αυτο, οταν εγω εχω ταινιες σε mpeg 4 HD και αναγκαζομαι να τις σπαω σε 3 και 4 κομματια ...κοροιδια...Μου εχει πανω ολα τα συστηματα τα υπερτατα απο τεχνολογια, και απο εξωτερικες συσκευες το fat 32....ELEOS....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit: Και επειδή δεν είμαι διατεθειμένος να πλουτίσω τους εισαγωγείς, από play.com σε πόσες μέρες έρχονται περίπου οι παραγγελίες? Δεν έχω ξαναγοράσει με πιστωτική μέσω net ελπίζω να μην γίνει καμιά μλκία και τρέχω. Με courier σου έρχονται σπίτι ή ειδοποίηση από ταχυδρομείο και πας και τα παίρνεις εσύ?

 

εχω κανει πολλες παραγγελιες απο κει,και μου ερχονται συνηθως μεσα σε 5 μερες.Οχι ουτε με courier ουτε με ειδοποιηση.Στο αφηνει στην πορτα οπως και τον φακελο της ΔΕΗ.

Η αγορες απο το play ειναι ασφαλης.Εμενα μια φορα δεν μου ειχε ερθει η παραγγελια,ηρθε ομως μετα απο 15 μερες,και μου καναν refund.fear not

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ δεν διαθέτω γραμματοκιβώτιο και είμαι σε μονοκατοικία. Αν μου το αφήσει στην πόρτα....με βλέπω να μένω με τα 2 games που πήρα τώρα! Οι διαφορές πάντως στην τιμή σε όλα τα games είναι εξωφρενική! Πήρα το 2k8 με 70 ευρώ από Ελλάδα, στο play έχει 45, αν είναι δυνατόν. Να μη μιλήσω δε για παλαιότερους τίτλους όπου η τιμή τους παραμένει σταθερά στα ύψη εδώ ενώ έξω ακολουθεί καθοδική πορεία με το πέρασμα του χρόνου. Sony Hellas υπάρχει, δεν βλέπει τα ξεφτυλίκια της εγχώριας αγοράς?

 

Κάτι που με χάλασε στο ps3, είναι το frame rate...Και στο 2k8 και στο Assasins Creed υπάρχουν προβλήματα (μικρά μεν αλλά υπάρχουν). Αν λοιπόν μια κονσόλα που βρίσκεται ένα χρόνο στην αγορά αντιμετωπίζει προβλήματα στα γραφικά των παιχνιδιών ήδη, ζήτω που καήκαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λοιπόν μια κονσόλα που βρίσκεται ένα χρόνο στην αγορά αντιμετωπίζει προβλήματα στα γραφικά των παιχνιδιών ήδη, ζήτω που καήκαμε.

 

Mαλλον αναποδα το ειπες:-)

Αν δεν εχει πρoβληματα στην αρχη,ποτε θα εχει?οταν το μαθουν?:-)

 

To assasins εχει προβλημα(το μεγαλυτερο που εχω δει σε παιχνιδι ps3) στο frame rate σιγουρα.Στο 2k8 δεν εχω δει κανενα προβλημα στο frame rate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oμως εχει αλλου προβληματα, στους θεατες για συγκρινε και τις δυο εκδοσεις!!!!

 

 

Μηπως μιλας για το NBA live?Γιατι εκει οντως υπαρχουν προβληματα στους θεατες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι για το 2Κ8 μιλαω....το εχω και στις δυο κονσολες DEMO , και το εχω κανει τεστ, στα ματια μου ειναι χειροτερο του ps3 , στους θεατες ελαφρως και σε κατι αλλο , αλλα δεν θυμαμαι γιατι τα ειχα τεσταρι πριν 2 μηνες οπου τοτε ειχαν βγει σε demos...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι για το 2Κ8 μιλαω....το εχω και στις δυο κονσολες DEMO , και το εχω κανει τεστ, στα ματια μου ειναι χειροτερο του ps3 , στους θεατες ελαφρως και σε κατι αλλο , αλλα δεν θυμαμαι γιατι τα ειχα τεσταρι πριν 2 μηνες οπου τοτε ειχαν βγει σε demos...

 

Tι να σου πω εγω απο ενα προχειρο search που εκανα σε sites...τo παιχνιδι ειναι ολοιδιο με την μονη διαφορα οτι μπορεις να παιξεις μεχρι 10 παιχτες στο ps3 ενω μεχρι 8 στο 360.

Kαι νομιζω οτι στο ps3 μπορεις να σουταρεις βολες με κινηση του sixaxis.

Απο τα demo δεν μπορεις να κρινεις παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...