Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thanx παίδες. Αν και νομίζω ότι αυτό που θα λιώσω πρώτα πρώτα είναι το orange box στο pc, το οποίο επίσης παρέλαβα σήμερα.

 

Μόλις προπονηθώ στο nba2k8 έρχομαι online να σας λιώσω :D.

 

Gordon_Chillman είναι το το name μου (δεν χρειάζεται να πω την πηγή της εμπνεύσεως μου νομίζω έτσι? :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη χρονια και χρονια πολλα σε ολους σας. εχω και εγω ενα παρομοιο προβλημα. ο αδελφος μου και εγω εχουμε απο δυο PS3. το δικο μου ειναι συνδεδεμενο με internet και εχω κατεβασει το 2.10 update. του αδελφου μου δεν εχει συνδεση και εχει την ver1.60.

οταν προτοπηρα το assasins και το επαιξα ειχα και εγω την version 1.6, καποια στιγμη εκανα update και στο PS και στο παινιδι. τωρα οταν θελω να το παιξει ο αδελφος μου στο δικο του σπιτι, δεν του το τρεχει (ολα τα υπολοιπα παιχνιδια ή DVD του τρεχει κανονικά). λετε να φταιει η διαφορα στην version αναμεσα στα δυο μηχανηματα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chill, το ειδα που το αναφερες, εχω την εντυπωση οτι στο δικο μου επαιζε και με 1.6 VER. και μετα το update που του εκανα δεν παιζει πια σε 1.6 ver. ισως να ειμαι και λαθος. anyway thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μια ακόμα ερώτηση. Keyboard παίρνει το ps3 σίγουρα. Υπάρχει κάποιο ειδικό της sony γι'αυτήν την δουλειά ή ένα οποιοδήποτε που κάνει για pc, κάνει και για ps3? Δεν την παλεύω να γράφω με το gamepad bah :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το folding@home έχετε φτιάξει καμία ομάδα εδώ στο insomnia? Ή έστω υπάρχει κάποια ελληνική ομάδα?

 

Στο ps3forums.gr υπαρχει ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...