Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mpa den einai thema analysis...alla eikonas...vasika einai i HDTV kai oxi to PS3 telika, to proseksa se tenia stin TV. Giati omos?LCD i TV,LCD kai to monitor...anyways.

 

Ευκρινεια και διαυγεια m8 τα βασικα χαρακτηριστικα ενος μονιτορ.. Στο μονιτορ παντα βλεπεις λεπτομερειες/ατελειες που μια TV δεν μπορει να δειξει..Γιατι θεωρεις οτι τα μονιτορ ειναι ακριβα για αυτα που προσφερουν τις περισσοτερες φορες; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μία τηλεόραση 22 ιντσών hd ready ποια είναι η καλλύτερη σύνδεση που μπορώ να κάνω με το ps3 για καλλύτερη εικόνα? Έχει 2 av, 1 component και 1 rgb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μία τηλεόραση 22 ιντσών hd ready ποια είναι η καλλύτερη σύνδεση που μπορώ να κάνω με το ps3 για καλλύτερη εικόνα? Έχει 2 av, 1 component και 1 rgb.

 

Μεσω component αφου δεν εχει hdmi..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα πρέπει να πάρω ξεχωριστό καλλώδιο? Έχετε να μου προτείνει κανείς κάποιο γιατί από εκεί που το πήρα έχουνε έλληψη στα πάντα! Η κονσόλα που πήρα ήταν η τελευταία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα πρέπει να πάρω ξεχωριστό καλλώδιο? Έχετε να μου προτείνει κανείς κάποιο γιατί από εκεί που το πήρα έχουνε έλληψη στα πάντα! Η κονσόλα που πήρα ήταν η τελευταία!

 

Ναι ενα απο AV multi out που βγαζει το ps3 σε component..

Γυρω στα 25 ευρω εκανε αν δεν απατωμαι αυτο της sony απο το Sony Stores αλλα μπορεις να το βρεις και πιο φτηνα ισως αν ψαχτεις σε κονσολαδικα μαγαζια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.Αγορασα χθες το ps3 και προσπαθω να παιξω online pes2008 και εχω προβλημα.Καταρχην δεν ξερω αν το εχω συνδεσει σωστα,με lan απο το router κατευθειαν στο ps3 χωρις να μεσολαβει καθολου το pc.Με αυτον τον τροπο μπορω να μπω στην σελιδα της sony αλλα δεν μπορω να παιξω οnline pes2008 γιατι μου βγαζει το μην "unable to transite using UDP port 5730". Εχω κανει κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχω κανει port στο 5730 βασικα το ειχα ετοιμα απο το προ στο pc..

 

Just some shots in the dark..

Αλλαξε πορτα μην κανει κανα conflict με αυτη του PC αφου ειναι η ιδια. Εμενα για να δουλεψει στο PC γιατι στο PS3 δεν το χω παρει, επρεπε να απενεργοποιησω οτι αλλη συνδεση/δικτυο υπηρχε στα network connections και να αφησω μονο την κυρια συνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...