Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε οδηγική συμπεριφορά μάλλον πρέπει να το ξανακοιτάξεις... Ειλικρινά! Για το prologue από 10 Γενάρη ξανά απ' ότι πληροφορήθηκα! Δες εδώ για περισσότερα και πάρε κ κάνα τηλέφωνο να ενημερωθείς! Αν εξαιρέσεις τα κινέζικα (που με μεταφρασμένα μενού την παλεύεις) που είναι λίγο σπαστικό να τα βλέπεις το παιχνίδι αξίζει... Ναι και είναι prologue ακόμα ... ;)

 

Απο το demo του prologue demo ( :P ) παντως απογοητευτηκα. Και ναι ξερω να βαζω professional options..

Δεν νομιζω οτι μπορουν να αλλαξουν πολλα σε αυτο τον τομεα. Και για μενα οδηγικη συμπεριφορα ειναι τα παντα συμπεριλαμβανομενης και της φυσικης/damage control και των collisions..

Anyway thnx for the info ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να πάρω σκέτο 360 για το forza χωρίς τιμόνι τι να παίξω?

πιστεψε με, θα βρεις το forza εξαιρετικο ακομα και χωρις τιμονι..

ασε που στο πλαισιο εχει bundle 349e premium+forza+ενα τιμονι logitech+1 game ακομα.. ;p

 

Όσο και να το κάνουμε γραφικά δε συγκρίνονται τα 2 παιχνίδια ...

ε οκ, δεν ειναι και τοσο χαλια το forza.. :-D

κοιτα μερικες αντιστοιχες φωτο με τις δικες σου, και πες μου τη γνωμη σου

http://www.nextgen.gr/forum/showpost.php?p=4771&postcount=179

 

 

οσο για την συμπεριφορα, ειναι ετσι οπως στα λεει ο Luis.

για αυτο και εγραψα πιο πριν οτι καλο ειναι να προσαρμοσουμε τις προσδοκιες μας (οι υπολοιποι) ωστε να μην ξενερωσουμε ;]

 

υ/γ για το Uncharted το ξερω τι εχει προς το τελος (ch20 το εχω αφησει) αλλα κατα βαση ειναι πειρατομαχιες ;P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεψε με, θα βρεις το forza εξαιρετικο ακομα και χωρις τιμονι..

ασε που στο πλαισιο εχει bundle 349e premium+forza+ενα τιμονι logitech+1 game ακομα.. ;p

 

 

ε οκ, δεν ειναι και τοσο χαλια το forza.. :-D

κοιτα μερικες αντιστοιχες φωτο με τις δικες σου, και πες μου τη γνωμη σου

http://www.nextgen.gr/forum/showpost.php?p=4771&postcount=179

 

 

οσο για την συμπεριφορα, ειναι ετσι οπως στα λεει ο Luis.

για αυτο και εγραψα πιο πριν οτι καλο ειναι να προσαρμοσουμε τις προσδοκιες μας (οι υπολοιποι) ωστε να μην ξενερωσουμε ;]

 

Χωρίς τιμόνι racing no way... Ειδικά κάτι τέτοιο που θέλει να λέγεται sim! Έχω βάλει πλώρη για g25, μετά από αυτό το τιμόνι το χάος... Αν δεν την υποστηρίζει δυστυχώς θα το παίξω με pad και θα ξενερώσω τη ζωή μου :(

 

Καλά μην επιμένεις με τα γραφικά γιατί... :P

 

Το θέμα είναι ότι βρήκα άκρη για ένα 360 πολύ φτηνά αλλά είναι φλασαρισμένο και δε ξέρω τι παίζει με την εγγύηση και επειδή το φοβάμαι με τόσα που έχω δει και ακούσει το σκέφτομαι...

 

ΥΓ: Έβαλα το Heavenly Sword ξανά και ακόμα μου κάνουν εντύπωση κάποια πράγματα... Που σημαίνει ότι το παιχνίδι κάτι έχει αφήσει πίσω του! Επίσης δε μπόρεσα να βάλω το 1.1 client που έχει rumble support :S :S Έλεος επειδή είναι ασιάτικο το παιχνίδι δεν έχουν βάλει ακόμα το update :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς τιμόνι racing no way...

ειπαμε εχει και τιμονι logitec στην τιμη αυτη, και forza

 

σχετικα με την ερωτηση σου στο πως αντιδρα το forza οταν ο απο πισω παει να φρεναρει πανω στον μπροστα, συμπτωματικα μου στειλανε πριν λιγο ενα video που θελει να δειξει τις διαφορες στα physics και τα collision physics,

και οχι τοσο στο damage που ειναι το τελικο αποτελεσμα..

 

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kala petro fovero to videaki. mi trelathoume den exoun kai toso megali diafora sta grafika! Oso apo apopsis fisikis nomizo oti to GT exase ton throno tou! kamia sxesi i simperifora se periptosi trakarismatos! kai xoris damage kai se afti tin genia? diladi gia na doume ena olokliromeno GT prepei na vgei to PS 10? Kai imoun kai fanatikos tis siras mias kai exo apo to1 mexri kai to 4 ola original!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αρχισει και μου lagarei το ut.ειναι ελαφρυ αλλα πολυ σημαντικο για ενα τετοιο game.για να δοκιμασω και με καλωδιο μπας και το wireless λογω περιορισμων φταει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω μια απορία και να ζητήσω συγνώμη που σας βγάζω από το θέμα που συζητάτε αυτή τη στιγμή...Σκέφτομαι να αγοράσω Playstation 3 αλλά κάπου διάβασα ότι η Sony έβγαλε καινούρια χειριστήρια που υποστηρίζουν δόνηση όπως αυτά του Playstation 2...η ερώτησή μου λοιπόν είναι ότι πλέον στα πακέτα του Playstation 3 συμπεριλαμβάνονται τα νέα χειριστήρια? ή αυτό πρόκειται να συμβεί στο άμεσο μέλλον οπότε να αναβάλλω την αγορά μου?

 

Ευχαριστώ και χρόνια σας πολλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mpa me to wireless 1-2 ms parapano exeis. sto idio domatio eine?

 

se διπλανο δωματιο ειναι ο ρουτορας.βασικα δεν ειναι θεμα wireless,οταν oi servers που βρισκω απο χθες δεν πεφτουν σε ping κατω απο 160.

 

Οσον αφορα τα dual shock.oxi τα ps3 ερχονται κανονκα με το χειριστηριο χωρις δονηση.Προς το παρον το χειριστηριο με δονηση κυκλοφορει Ιαπωνια σαν χωριστο αξεσουαρ,αλλα το βρισκεις και δω σε ορισμενα μαγαζια.Τωρα αν θα γινει στανταρτ στο μελλον στα πακετα ειναι αγνωστο.Αλλα προσωπικα δε βλεπω να ειναι σοβαρος λογος να αναβαλεις την αγορα για ενα χειριστηριο.Το παιρνεις χωριστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω μια απορία και να ζητήσω συγνώμη που σας βγάζω από το θέμα που συζητάτε αυτή τη στιγμή...Σκέφτομαι να αγοράσω Playstation 3 αλλά κάπου διάβασα ότι η Sony έβγαλε καινούρια χειριστήρια που υποστηρίζουν δόνηση όπως αυτά του Playstation 2...η ερώτησή μου λοιπόν είναι ότι πλέον στα πακέτα του Playstation 3 συμπεριλαμβάνονται τα νέα χειριστήρια? ή αυτό πρόκειται να συμβεί στο άμεσο μέλλον οπότε να αναβάλλω την αγορά μου?

 

Ευχαριστώ και χρόνια σας πολλά!

 

Χρονια Πολλα.Απο οσο ξερω, ακομη ειναι με τα παλια, μη dualshock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για όποιν μπορεί να βοηθήσει. Αναβάθμισα το PS3 με firmware 2.10 αλλα όταν του βάζω dvd με avi μου λέει usupported file. Δε θα έπρεπε να τα παίζει με το καινούργιο firmware?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...